2733
2734
عنوان

خانومای مدرنی که همسر سنتی دارن

2250 بازدید | 48 پست

روابطتون چطوره؟کی شبیه اون یکی شده.با خواسته هاتون چه میکنید.با ذکر مثال بفرمایید

فقط جنجال و جبهه گیری نکنید

من رسما سر اختلاف نظرامون عمرم رفت.نمبخواستم بچه دار بشم شدم.تازه اولین بارداریم که سقط شد باهام دعوا میکرد که تقصیر توئه رفتی باشگاه و زعفرون خوردی و... الان که بچه م هشت ماهشه سر آموزش و تربیتش هم نظر نیستیم.گاهی فکر میکنم هردومون با یه همسر شبیه به خودمون خوشبخت میشدیم

ببخشیدمیشه واسه تاپیک قبلیم گزارش بزنین حذف بشه🙏عکس گذاشتم نمی تونم پاک کنم ممنون میشم

اولین گروه عضوگروه سپیده جونم 💜وزن اولیه81/100💛عضودوم گروه زردوزن شروعش76کیلوفندق فسقلی جونم🐥🐥 صعودبه گروه نارنجی سرگروهه نازم @سمیه1396🧡🧡باتشکراز بامدادخمارجونم الهه عزیز🧡🧡وزن شروع 71/600🧡وزن الان67/700😅هدف 56کیلو😀💪قد163😁من به تمام خواسته هایم  میرسم😎 🧘‍♀️🤸‍♀️

من خیلی دست و پا زدم برای بهتر شدنمون ولی دیگه نا امیدم.احساس میکنم حقمه یه زندگی عاشقانه داشته باشم.از طرفی هم وجدانم اجازه نمیده بچه م قربانی خواسته من بشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تو چیا خب اختلاف دارین

دوستان گلم من دوتا تخمدانام پلی کیستیک بود بی بی زدم مثبت شد و باردار شدم و راه های درمانشو میگم بهتون.....اول از همه رژیم غذایی بگیرید بهترین رژیم کالری شماری و ورزش حتما بکنید ورزشای leap fitness group رو توی گوگل پلی دانلود کنید و ورزش کنید من دارویی نخوردم فقط ناشتا عسل و سیاه دونه خوردم بعدش ویتاگونس میخوردم ی کف دست کلم بروکلی میخوردم پیاز درمانی ماه اول رژیم انجام دادم...گرمیجات خیلی خوردم با گوشت گاو و شکر و قند وتنقلات کارخونه ای خدافظی کردم..شیر و محصولات لبنی اصلا براتون خوب نیست...مرغو و ماهی و برنجو کمتر بخورید خرما و انجیر خشک و مویز و تخمه کدوحلوایی شلغم و سیب موز اینا رو بخورید کیسه اب گرم روی تخمداناتون بزارید روغن سیاه دونه هم بزنید ب شکمتون من دوماه انجام دادم و نتیجه داد رفقا😘😘(من درمورد مشکلات تیروئیدی اطلاعاتی ندارم اما کلم و شلغم فک کنم برای عزیزایی ک هم پلی کیستیک هم تیروئید دارن مضره )
2731
ببخشیدمیشه واسه تاپیک قبلیم گزارش بزنین حذف بشه🙏عکس گذاشتم نمی تونم پاک کنم ممنون میشم

عزیزم من برات زدم 

ولی به نی نی یاری ک شیفتش بگو برات پاک می کنه 

بخاطرهتوچقدر به اشک‌هایم لبخند زده‌ام !    دختر ناز من داره میاد 😍😍 😍 😍 عشق مامان من منتظرتم.   بعد کلی سختی خدا بهم یه فرشته داد

ی چیز دگ هم هستا فک کن چندین ساله با عقاید و افکار قدیمی بزرگ شده زمان میبره بروز شه

دوستان گلم من دوتا تخمدانام پلی کیستیک بود بی بی زدم مثبت شد و باردار شدم و راه های درمانشو میگم بهتون.....اول از همه رژیم غذایی بگیرید بهترین رژیم کالری شماری و ورزش حتما بکنید ورزشای leap fitness group رو توی گوگل پلی دانلود کنید و ورزش کنید من دارویی نخوردم فقط ناشتا عسل و سیاه دونه خوردم بعدش ویتاگونس میخوردم ی کف دست کلم بروکلی میخوردم پیاز درمانی ماه اول رژیم انجام دادم...گرمیجات خیلی خوردم با گوشت گاو و شکر و قند وتنقلات کارخونه ای خدافظی کردم..شیر و محصولات لبنی اصلا براتون خوب نیست...مرغو و ماهی و برنجو کمتر بخورید خرما و انجیر خشک و مویز و تخمه کدوحلوایی شلغم و سیب موز اینا رو بخورید کیسه اب گرم روی تخمداناتون بزارید روغن سیاه دونه هم بزنید ب شکمتون من دوماه انجام دادم و نتیجه داد رفقا😘😘(من درمورد مشکلات تیروئیدی اطلاعاتی ندارم اما کلم و شلغم فک کنم برای عزیزایی ک هم پلی کیستیک هم تیروئید دارن مضره )

بستگی داره، برای بعضی مشکلها میشه راه حل درست کرد، با گفتگو، با مشاوره ، با گذشت کردن، با مطالعه و...

ولی یموقعهایی اونقد مسائل حاده که نمیشه ازشون گذشت

دختر خالم از اول مشکلاتشون حاد بود و میسوخت و میساخت و الان بعد ۱۰ سال با دوتابچه مدرسه ای داره جدا میشه

با مشاور صحبت کنی بهتره بنظرم

2740

من و همسرمم همین جوری هستیم البته این اختلافات تو خانواده هامون خیلی خیلی عمیق تره و به چشم میاد .خیلی مسایل اون کوتاه اومده یه جاها هم من کوتاه اومدم . تربیت رو تقریبا به من سپرده ولی خیلی جاها قانعم کرده و نظر خودشه

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام
تو چیا خب اختلاف دارین

دکوراسیون

لباس

موزیک 

دوستامون.اون‌میگه من توقع دارم همسرم خونه داری کنه.مادر فداکار باشه.به مشاورمون میگفت من احترام میخوام.من دلم میخواد مثل دوست باشیم.هردو کار کنیم هردو بچه داری

بستگی داره، برای بعضی مشکلها میشه راه حل درست کرد، با گفتگو، با مشاوره ، با گذشت کردن، با مطالعه و.. ...

انقد جلسات مشاوره رفتیم که جدیدا حرفم نمیاد.خیلی با سیاسته.منو حتی جلوی مشاور خراب میکنه

من و همسرمم همین جوری هستیم البته این اختلافات تو خانواده هامون خیلی خیلی عمیق تره و به چشم میاد .خی ...

ما هم در مورد خانواده همین هستیم.همسر من با مادرم قطع رابطه کرده چون ازدواج مجدد کرده.که برای من قابل درک نیست.میدونی احتمالا شما و همسرت هردو منطقی هستین با وجود اختلاف نظر 

ما هم در مورد خانواده همین هستیم.همسر من با مادرم قطع رابطه کرده چون ازدواج مجدد کرده.که برای من قاب ...

اره باهم خیلی حرف میزنیم و کوتاه میایم و چون قبل ازدواج شش سال همدیگه رو میشناختیم کنار اومدن باهم رو یاد گرفتیم

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام
2706