2737
2739
عنوان

خانومای مدرنی که همسر سنتی دارن

| مشاهده متن کامل بحث + 2250 بازدید | 48 پست
هیچکدوم شبیه اونیکی نشدیم. همچنان من از خواسته هام میزنم و بالاجبار کوتاه میام

دقیقا مثل من

دخترای قشنگم دوستتون دارم... هر چی آرزوی خوبه مال شماها🥰🥰 دوستان برای آرامش و سلامتی مادر عزیزم صلوات بفرستین. مادرم خیلی سختی کشیده💔💔 لیست افرادی که حلال نمیکنم: مامان بزرگ هام( هر دو) عمه هام و یک کمی پدربزرگام( اینا ۵۰ ۵۰ هست) 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

میتونی؟میشه بگی خواسته های خودت و شوهرتو

من اهل رفت و آمد و ارتباط اجتماعی, ایشون نه

منوعاشق موسیقی و هنر, ایشون نمیپسنده

من دوس دارم نوازندگیو ایشون اجازه نمیده برم

لباس پوشیدنمم طبق سلیقه خودت باید باشه

من دوس دارم میرم خونه مادر و بیرون رفتن معمولی فقط بهش اطلاع بدم, ایشون میگه باید اجازه بگیری

و خلاصه خیلی چیزای دیگه ک محدودم میکنه

عاشقتم...نه اینجور, بدجور!
2728
من اهل رفت و آمد و ارتباط اجتماعی, ایشون نه منوعاشق موسیقی و هنر, ایشون نمیپسنده من دوس دارم نوازن ...

نمیفهمم چرا آقایون این مدلی نمیگردن یکی مثل خودشون پیدا کنن.من بچه بودم ازدواج کردم.ولی شوهرم ده سال بزدگتره.اون که بچه نبود چرا طبق معیارهاشون ازدواج نمیکنن

نمیفهمم چرا آقایون این مدلی نمیگردن یکی مثل خودشون پیدا کنن.من بچه بودم ازدواج کردم.ولی شوهرم ده سال ...

خودمونم تو انتخابمون مقصریم. نمیشه بگیم فقط اونا اشتباه انتخاب کردن

عاشقتم...نه اینجور, بدجور!
2740

سلام

بانوجان اونچه که میگم واقعا بی طرفانه اس و برای اینکه کمی تامل کنید

برداشت های من هست از صحبت های شما و تعریفتون از بقیه

شما دختر فهمیده ای هستی با احترام هستی  اما مدام در حال سرزنش خودتی که چرا و چرا در گذشته اشتباهاتی داشتی بخصوص دوستی با همسرتون

و بخصوص که در زندگی همسرتون بدقلق بودن و شما بی تجربه جای اینکه شمشیرو بزارید زمین و سعی کنید اوضاع رو بهترکنید زره پوشیدین و به لاک دفاعی رفتین گاهی هم حمله متقابل

همسر شما شمارو دوست داره دلیل رفتارای بدش با شما و خوب بودن با بقیه رو بهتون میگم دلیل اینکه اجازه نمیده پیش مادرتون برید و یا رفت و امد داشته باشید دلیل اینکه نمیزاره ادامه تحصیل بدید با دوستاتون بگردید برید بیاد همه این ها دلیل داره

همسر شما میترسه میترسه شمارو از دست بده اعتمادبنفس ایشونم پایین برای همین شمارو میکوبه تا بالاتر نرید

اجازه نمیده پیش مادرتون برید مبادا ازش یادبگبرید که دوباره ازدواج کنید

اجازه نمیده تحصیل کنید چون میترسه راه رفتن رو یاد بگیرید

همه این ترس ها هم بخاطر این میبینه شما جنم و تواناییشو دارید که هرکاری انجام بدید

برام جالب بود که گفتید دانشگاه نرفتید اما درست مثل یه خانم تحصیل کرده حرف میزنید در حرفاتون نه بی ادبی دیدم نه پرخاشگری بی جا مشخص که بااینکه دانشگاه نرفتید کتاب زیاد خوندید

2706