2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اونی که دوماه پیش خونه خرید تو اولویته فارغ از کرونا چرا گذاشت دوماه بگذره و کادو نبرد براش؟؟؟؟

موافقم منم الان یه ماهه خونه خریدیم  اونایی که انتظار داشتم فعلا نیومدن زنه حاملس چند ماه بعد میزاد اگه نیان موندم برم یانه ...

انسانها به میزان حقارتشان توهین می‌کنند،به میزان فرهنگشان عشق می‌ورزند،وبه میزان هویتشان به دیگران احترام می‌گذارند!به میزان کمبوهایشان آزارت می‌دهند،هرچه حقیرتر باشند، بیشتر توهین می‌کنند تا حقارتشان را جبران کنند،هرچه هویتشان عمیق‌تر باشد، محترمانه‌تر رفتار می‌کنند...به اندازه‌ی درکشان می‌فهمند و به اندازه‌ی شعورشان،به شما پاسخ میدهند
اونی که دوماه پیش خونه خرید تو اولویته فارغ از کرونا چرا گذاشت دوماه بگذره و کادو نبرد براش؟؟؟؟

باور کن شاید نشده. واسه ما پیش اومده. ادم امروز  فردامیکنه. کوتاهیه. ولی عمدی گاهی نیس

من‌ مادر دو فرشته آسمانیم💫💫 یکی در دستان خدا آرمیده و دیگری در آغوش من💞 
اونی که بچه دار شده باید تا قبل زایمان میرفت خونه اونی که خونه خریده     صورت مساله پاک ...

یعنی بحسابش نزاشته نرفته دیدن خونش

انسانها به میزان حقارتشان توهین می‌کنند،به میزان فرهنگشان عشق می‌ورزند،وبه میزان هویتشان به دیگران احترام می‌گذارند!به میزان کمبوهایشان آزارت می‌دهند،هرچه حقیرتر باشند، بیشتر توهین می‌کنند تا حقارتشان را جبران کنند،هرچه هویتشان عمیق‌تر باشد، محترمانه‌تر رفتار می‌کنند...به اندازه‌ی درکشان می‌فهمند و به اندازه‌ی شعورشان،به شما پاسخ میدهند
2738
الان شما از کجا تشخیص دادین من کدوم طرف قضیه ام؟ بعدشم کلا کاری به کرونا ندارم. بعدشم اونی که خونه ...

چ کار خوبی. بهترین گزینه. طرف مشخصه ک خواسته وسط بگیره و اگه طرف مقابل دلگیره، از دلش دربیاره

من‌ مادر دو فرشته آسمانیم💫💫 یکی در دستان خدا آرمیده و دیگری در آغوش من💞 
باور کن شاید نشده. واسه ما پیش اومده. ادم امروز  فردامیکنه. کوتاهیه. ولی عمدی گاهی نیس

من منتظر چند نفرم بیان هنوز نیومدن😀😂 فکر میکنم عمدیه چون میدونم همش بیکارن

خب اون ک خونه خریده دو ماه پیش بوده دومی ک بچه دار شده باید زودتر میرفت دیدن البته اگر استراحت مطلق نبوده و مشکلی نداشته ولی اگر از عمد نیومده خواسته بی احترامی کنه نباید دیدن بچه اش رفت

بچه ها....اون که الان بچه دار شده به هر دلیلی نشد بره خونه اون یکی..برا دیدن خونش...طرفی هم که خونه خریده ذاتا براش فرق نداره...فقط چون الان میخاد بچه دار و دعوتش کنه نمیدونه کارش درست هست یا نه؟ یعنی بره دیدن بچه اش بعد دعوتش کنه..یا اینکه دعوتش بکنه بعدا بره دیدن بچه اش.‌شاید اون خانم الان با بچه شرایط مهمون داری نداشته باشه...

در ضمن علت این نرفتن واسه دیدن خونه کرونا بوده..الان هم هست...اما اون طرف که خونه خریده می‌دونه اون یکی دوست داره بیاد خونش پس کرونا هم که فعلا رفتنی نیست تکه هم انداخته نمیای خونم که نیام...حالا میخاد دعوتش کنه حرف و حدیث نباشه

موافقم منم الان یه ماهه خونه خریدیم  اونایی که انتظار داشتم فعلا نیومدن زنه حاملس چند ماه بعد م ...

به نظرم نرو .اگرم رفتی بزار چند مدت بگذره  بعد برو .کادو هم نده .

خدایا مارا به غصه های معمولی مان برگردان...به قسط های عقب افتاده ،ترافیک های طولانی،خیابان های شلوغ، دغدغه های زیاد،هدف های سخت،خستگی های مفرط...به همان روزها که همدیگر را قضاوت میکردیم وبه قضاوت های هم توجهی نمی کردیم.به همان روزها که دنیا اینقدر آلوده نبود،که آلوده بود وحاد نبود ،که آلوده  بود واز آلودگیش نمی مردیم...که دلواپس حال عزیزانمان  بودیم نه جانشان !ما را برگردان به روزهایی که سلامتی اینقدر گریز پا نبود ،که میشد لابه لای همین مشکلات و دغدغه های ریز ودرشت،با خیالی آسوده فنجانی  برداشت ،چایی ریخت ...کنار پنجره ای ایستادودر کمال اطمینان و آرامش نفسی عمیق کشید .که می شد کسی را به آغوش کشید وآرام شد .میشد دستان کسی را گرفت وبدون هراس تمام شهر را قدم زد وغصه ها و درد ها را فراموش کرد .دلمان لک زده برای یک آغوش، یک لبخند ،یک خیال تخت...دلمان لک زده برای یک زندگی آرام و معمولی ...خدایا در آغوشمان بگیر که خسته ایم ...خودت حال زمین را خوب کن 
2706