2410
2553

چون خیلی زمانش نزدیکه من فرق نمیذارم. تازه بچه مهم تره از خونه با اینکه دوم واقع سده. در کل خودت اذیت نکن. هرکدوم هستی، برو

من‌ مادر دو فرشته آسمانیم💫💫 یکی در دستان خدا آرمیده و دیگری در آغوش من💞 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

هیشکی نمیره جایی😐چون کرونا داریم فعلا

چرا باید بخاطر رفتار خشنم معذرت بخوام؟؟؟؟  اونایی که منو به اینجا رسوندن , هیچوقت ازم معذرت نخواستن...                                                 👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻                                                   میشه واسم دعا کنید به خواستم برسم؟ممنون                     
هیچکدوم بخاطر کرونا

ولی کلا اونی که بچه دار شده دیگه با بچه ۱۴ روزه که نمیتونه بره خونه نویی کسی باید زودتر میرفت حالا که نرفته دیگه با بچه نره بهتره اونا اگه بزرگوار باشن میان دیدن بچه

اینکه توقع داشته باشی مادرشوهرت باهات خوب باشه چون تو باهاش خوبی......مثل اینه که توقع داشته باشی گرگ تو رو نخوره چون تو اونو نمیخوری!

اصولا اونی که  خونه خریده  میگه چون نیومدن منم نمیرم

ولی خو بچه اومده مهم تر از خونه هست من بودم میرفتم حالا بعدا با بچش میومدن دیگه

البته بستگی به نسبت طرف و شخصیتشم داره اگه بدونم بدجنسه و از روی بدجنسی نیومده منم نمیرم

و اینکه الان کرونا هست بهتره کلا هیچکدوم نرن و به همون تماس تصویری و چت و زنگ اکتفا کنن برای عرض تبریک😂

همیشه توکلت به خدا باشه و امید وار باش؛    نا امیدی از جانب شیطان است.همیشه سعی کن خوبی های اطرافیانتو پیدا کنی و تو ذهنت مرور کنی؛ روزی دوتا خوبی پیدا کن👌امکان نداره پشیمون بشی از اینکار.به مشکلات بخند و بهشون ثابت کن تو اشرف مخلوقاتی و قوی تر از اینی هستی که بخواد زمینت بزنه؛ پاشو و مقاومت کن و نابودش کن😊.وقتی میم مشکلات رو برداریم‌ زندگی شیرین می شود         خـدا گر ز حــکـمـت ببندد دری ؛ ز  رحـمـت گشاید در دیگری. برای سلامتی و ظهور منجی عالم بشریت ؛امام زمان (عج) صلوات بفرستید.
یعنی انتظار داری طرف با نوزاد پاشه بیاد خونه دیدن؟؟  ضمنا بابت کرونا کلا دورهمی نداشته باشید.& ...

مادرشوهرمنم از هموناییه که هرروز خونش دورهمی داره خدایا منو گاو کن از دست کاراش

💙دلیل خوشبختی من دخترمو پسرم
2714
یعنی انتظار داری طرف با نوزاد پاشه بیاد خونه دیدن؟؟  ضمنا بابت کرونا کلا دورهمی نداشته باشید.& ...

الان شما از کجا تشخیص دادین من کدوم طرف قضیه ام؟ بعدشم کلا کاری به کرونا ندارم.

بعدشم اونی که خونه دار شده اون یکی رو دعوت کرده 

کاری به کرونا ندارم کلی هست سوالم

خب عزیزم. معلومه .اونی که خونه خریده دوماه پیش باید زودتر میرفتن دیدنش (قبل دنیا اومدن بچه )

خدایا مارا به غصه های معمولی مان برگردان...به قسط های عقب افتاده ،ترافیک های طولانی،خیابان های شلوغ، دغدغه های زیاد،هدف های سخت،خستگی های مفرط...به همان روزها که همدیگر را قضاوت میکردیم وبه قضاوت های هم توجهی نمی کردیم.به همان روزها که دنیا اینقدر آلوده نبود،که آلوده بود وحاد نبود ،که آلوده  بود واز آلودگیش نمی مردیم...که دلواپس حال عزیزانمان  بودیم نه جانشان !ما را برگردان به روزهایی که سلامتی اینقدر گریز پا نبود ،که میشد لابه لای همین مشکلات و دغدغه های ریز ودرشت،با خیالی آسوده فنجانی  برداشت ،چایی ریخت ...کنار پنجره ای ایستادودر کمال اطمینان و آرامش نفسی عمیق کشید .که می شد کسی را به آغوش کشید وآرام شد .میشد دستان کسی را گرفت وبدون هراس تمام شهر را قدم زد وغصه ها و درد ها را فراموش کرد .دلمان لک زده برای یک آغوش، یک لبخند ،یک خیال تخت...دلمان لک زده برای یک زندگی آرام و معمولی ...خدایا در آغوشمان بگیر که خسته ایم ...خودت حال زمین را خوب کن 
کاری به کرونا ندارم کلی هست سوالم

آها اوجور...اول اونی که بچه داره باید می اومد خونه ی اونی که تازه خونه خریده.اگه استراحت مطلق بود زنگ میزن عذرمیخواست میگفت سر فرصت خدمت میرسه

حالا به کرونا کار ندارم اونی که بچه داره تواین دوماه باید میرفت خونه دیدنی مگه اینکه حاملگیش سخت بوده باشه نمیتونسته بره تااین خونه داره بره بچه دیدنی 

ولی همون شرایط حاملگی سخت اینا رو درنظر بگیره بچه دیدنی بره باید

خدایا شکرت 🙃
2706