2733
2734
۳۳ سالمه ،ازمایشگاه رسا تو شریعتی بردم ،تودتون تکون میخورد زیر دست ،؟ دکترتون خوبه ؟ راحت وقت میده؟ ...

اره عزیزم دکتر خوبیه من از چند نفر راجب ایشون پرسیدم . منم ساکن تهرانم. توده من خیلی سفته تکون نمیخوره. باراول که متوجهش شدم اول فکر کردم استخون اضافه دراورده سینم در این  حد سفته. 

دکار هدایتی دفعه اول که وقت گرفتم واسه چندروز بعد نوبت دادن ولی الان دیگه چنبار رفتم پیششون منو میشناسن سریع وقت میدن. به شما کی نوبت داد؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره عزیزم دکتر خوبیه من از چند نفر راجب ایشون پرسیدم . منم ساکن تهرانم. توده من خیلی سفته تکون نمیخو ...

درخواست دوستیمو قبول میکنی ؟فعلا برا دوشنبه وقت گرفتم ،اگه جواب نمونم آماده نشه چهارشنبه ،

بعد عمل شیمی درمانی گفته لازمه ؟

2731
درخواست دوستیمو قبول میکنی ؟فعلا برا دوشنبه وقت گرفتم ،اگه جواب نمونم آماده نشه چهارشنبه ، بعد عمل ...

گفت در حین عمل توده در میاره میده ازمایش بعد جواب ازمایشو یه ربع بعد میدن بهش. طبق جواب ازمایش تصمیم میگیره کل سینه رو برداره یا فقط توده رو 

و اینکه احتیاج به شیمی درمانی داره یا نه

سلام عزیزم، دختر دایی منم تومور بدخیم سینه داشت ولی رفت پیش دکتر مریم شفیعی عمل کرد و خداروشکر تومور ...

سلام عزیزم. من الان تقریبا 10 روزه جراحی کردم پیش دکتر هدایتی. تومور رو برام دراورده و غدد لنفابی زیر بغلم رو. ولی قدرت دستم خیلی کم شده و نمیتونم دستمو خیلی بیارم بالا یا چیز سنگین نگه دارم. دکترم گفت چون غدد لنفابیمو دراورده اینجوری شده و به مرور درست میشه. حالا نمیدونم همه همینطور میشن یا من فقط اینجوری شدم😔😔

2738
سلام عزیزم. من الان تقریبا 10 روزه جراحی کردم پیش دکتر هدایتی. تومور رو برام دراورده و غدد لنفابی زی ...

سلام انشاالله زودتر سلامتی اتون رو به دست بیارید

شما تو خانواده سابقه داشتین؟

میشه سونوها تون رو ببینم من تازه نمونه برداری کردم خیلی استرس دارم

سلام انشاالله زودتر سلامتی اتون رو به دست بیارید شما تو خانواده سابقه داشتین؟ میشه سونوها تون رو ب ...

سلام عزیزم. ممنونم.

اره ما سابقه خانوادگی داشتیم ولی ازمایش ژنتیک دادم منفی شد. ارثی نبوده

شما علائمتون چیه؟

سلام عزیزم. ممنونم. اره ما سابقه خانوادگی داشتیم ولی ازمایش ژنتیک دادم منفی شد. ارثی نبوده شما علا ...

برا من تو سونو توده مشکوک دیده شد میکرو لبول،نمونه دادم جواب فیبروادنوم بود دکترم معاینه کرد گفت توده متحرکه ولی چون سونو خوب نبوده هردوسه ماه باید سونو بدم 

برامن توده اصلا گرد نیست تو سونو مثل قلب هست انگار دوتیکه است 

هفته دیگه بازم باید برم سونو حس میکنم زیربغلم برآمده شده دارم دیوونه میشم همه اش حس میکنم متاستاز داده به زیربغلم،نمیدونم همه اش حس میکنم پاتولوژی اشتباه کرده

2706