2737
2739
عنوان

امروز با ی خانومه دعوام شد خیلی ناراحتم 😭

| مشاهده متن کامل بحث + 1178 بازدید | 61 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

استارتر من مدل شدم فکر کنم مواد نامرغوب زد ابروهام نصفش ریخته کامل جای تتو هم زشته و بیشترش پاک شدن ...

ن عزیزم بزار کاملا پاک شه،،، شما آب نزدی ب ابرو هات؟ مرتب چرب کردی یا موقع خارش ابرو. حین زخم ریزی دست نزدی بهشون؟ 

2728

من روز عروسیم از اتحادیه اومدن ارایشگاه 

ازم یکوپونصد گرفت ۳سال پیش

مدیر ارایشگاه سریع بهم گفت اگه ازت پرسیدن چقد دادی بگو ۵۰۰

میخواستم نگم ولی گفتم اگه نگم بعد ارایشمو بزنه خراب کنه چی😐

دیگه مجبورا گفتم

بی تو هر لحظه مرا بیم فرو ریختن است
قیمت همونه شاید اونم قیمت دکور اینا رو میگیره

عزیزم دکور چیزیه ک باعث کسب نیست دیزاینه من خودم اول بار ی صندلی فقط کرایه کردم با ی آیینه اصلا ربطی ب دکور نداره نرخ کشوری ک صنف و اتحادیه تعیین میکنن 280تومنه واسه خط چشم

2740
ن عزیزم بزار کاملا پاک شه،،، شما آب نزدی ب ابرو هات؟ مرتب چرب کردی یا موقع خارش ابرو. حین زخم ریزی د ...

همه رو رعایت کردم نمیدونم چرا ابروهام ریخت فیبروزاشو تک نخ و بلند زده ظاهرش خوب بود وقتی چند بار رفتم حموم همش شسته شد ، یکسال و نیمه زدم اول قهوه ای بود الآن سورمه ای شده فکر نکنم پاک بشه حالا حالاها

ديگه اين آرايشگرا شورشو درآوردن ٦٠٠ تومن واس يه خط چشم حالا انگار چقد كار سختيه نرخ همه جا دويستو خ ...

وای مخم سوت کشید بخدا وقتی زنه گفت ازم ایقد گرفته حالا ارایشگر طلبکار من بود ک شما باعث شدین مردم پورو بشن چون همه باهم متحد نیستیم😑 منم گفتم ما تو دزدی جیب مردم باکسی متحد نمیشیم 

همه رو رعایت کردم نمیدونم چرا ابروهام ریخت فیبروزاشو تک نخ و بلند زده ظاهرش خوب بود وقتی چند بار رفت ...

فیبروز باید ابرو خام باشه ک جلوه بهتری داشته باشه و بفهمی آرايشگرت چیکار کرده،،، شما میکرو انجام بده عزیزم اگ پوستت چربه حتما تاکید کن ک رنگ با پایه آب برات بزنن ک موندگاری داشته باشه