2737
2734
عنوان

امروز با ی خانومه دعوام شد خیلی ناراحتم 😭

| مشاهده متن کامل بحث + 1178 بازدید | 61 پست

شاید ی آدم واقعا نداشته باشه و دلش بخواد ابرو یا خط چشم بزنه با این قیمت تو کی میاد پیش تو حرومخور این پولی در میاری ذره ای برکت نداره 

حالا اومدم خونه میگم نکنه واقعا من چون کم میگیرم مشتری دزدی میکنم😭 من مشتریام اصلا نیستن ک بخاطر ارزون بودن اومده باشن همه معرف دارن یا خودشون از کارم خوششون اومده 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شاید ی آدم واقعا نداشته باشه و دلش بخواد ابرو یا خط چشم بزنه با این قیمت تو کی میاد پیش تو حرومخور ا ...

کار درستو شما میکنی مشتری دزدی چیه

از جیب مردم دزدی کنی بهتره

👑حسبی الله 👑         ⭐️             🌟                ⭐️                    ⭐️لیلا که شدی میفهمی مجنون تمام قصه ها نامردن⭐️
مگه میشه شکایت کرد؟

آره بنده خدا رفته چندجا پرسیده دیده بابا نرخ خط چشم کلا 280 تومنه این 600 گرفته رفته صنف شکایت کرده برگ فیش رو هم برده ب عنوان مدرک

2731
شاید ی آدم واقعا نداشته باشه و دلش بخواد ابرو یا خط چشم بزنه با این قیمت تو کی میاد پیش تو حرومخور ا ...

چرا همچین فکری میکنی اتفاقا کاش همه آرایشگرا مثل تو بودن

خدا خیرت بده

💚زادگاهم ایران است این وطن مرا جان است💚خدای خوبم سربلندی و آبادی ایران آرزومه 💚وطنم ای شکوهِ پابرجا💚وطن هتل نیست که اگه خدماتش خوب نبود ترکش کنی باید بمونی و بسازیش✌پرچم سه رنگ ایرانم تا ابد بالاست💚 ♡♡IRAN ♡♡ من یک مسلمان هستم،اسلام کامل است و من نیستم ،هرخطایی که از من سر زد ،به من نسبت دهید ، نه به دینم💚 تو مپندار که کربلا شهری ست در میان شهرها و یا نامی ست در میان نام ها ،،، نه ،،، کربلا حرم حق است و هیچکس را جز یاران امام حسین (ع) راهی به سوی حقیقت نخواهد بود ... به حسین بن علی پشت و پناهم گرم است ، ای خداشکر عجب پشت و پناهی دارم ... و هنگامی که در پی خودم بودم تو را یافتم یاحسین(ع) ... خدایا شکرت💚

همون قیمت مصوب بگیر بنظرم اگه خواستی تخفیف بده .

من هنوز نفهمیدم کسی که نداره چطور این چیزا براش تو اولوینه😶😶

2740
همون قیمت مصوب بگیر بنظرم اگه خواستی تخفیف بده . من هنوز نفهمیدم کسی که نداره چطور این چیزا براش تو ...

من برام اولویته . واقعا زیبایی مهمه برا خانوما . اما اصلا یه قرونم ندارم🤣🤣

Je serai bientôt une belle mariée aux cheveux courts  بگو آمین😂😂😂
نرخ لیفت و لمینت مژه و ابرو میدونی چنده؟ 

ابرو من انجام نمیدم عزیزم و واسه مشتریام پیشنهاد نمیکنم چون اصلا جالب نمیشه ولی مژه 110 تومن با مواد دالیزلش

بیخیال کار خودتو بکن

ما تو شهرمون داریم اصلاح صورت و ابرو رو حدود ۹ تومن میگیره

چون وقتی نرخ این مقدار بوده نذر میکنه اگر بچه دار شد تا اخر کارش برا اصلاح صورت و ابرو نرخش همین بمونه

کسیم کارش نداره

من تاحالا نرفتم.ولی شنیدم خیلی هم تمیز بند میندازه و ابروهای قشنگی برمیداره😁

چرا باید بخاطر رفتار خشنم معذرت بخوام؟؟؟؟  اونایی که منو به اینجا رسوندن , هیچوقت ازم معذرت نخواستن...                                                 👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻                                                   میشه واسم دعا کنید به خواستم برسم؟ممنون                     
همون قیمت مصوب بگیر بنظرم اگه خواستی تخفیف بده . من هنوز نفهمیدم کسی که نداره چطور این چیزا براش تو ...

خب یکی میبینه نداره ولی ابرو هاشم خرابه چهرشو بد نشون میده اونم دلش میخاد چهره زیبایی داشته باشه 

شبنم نظیف رنگ و لایت میگیره ۳ ملیون  نرخ اصلیش  چه قدره؟

بستگی داره چ رنگ و لایتی ب کار ببره چ مارکی چ برندی من خودم رنگ زدم تا400 تومن با مواد اوریفلیم