2726

امروز رفتم صنف آرایشگرا

خودمم ارایشگرم

یه ارایشگر ازش شکایت شده بود ک نرخش بالا بوده من خط چشم تاتو میزنم 220 تومن واسه کسایی ک واقعا نداشته باشن 150 تومن ولی نرخ اصلیش 280 تومنه،،،،، حالا این خانوم از یکی 600 هزار تومن گرفته بود واسه ی خط چشم

وای من 600 میگیرم واسه فیبروز با دوبار شارژ رایگان، حالا تو صنف جلو همه. ب من گفت شما ارزون میگیری ک مشتری دزدی کنی خدا لعنتت کنه با زیبایی مردم بازی میکنید منم گفتم خفه شو بابا تو بفکر خالی کردن جیب مردم بیچاره و پر کردن جیب خودتی نرخ کشوری 280 تومنه تو این مبلغ گرفتی طلبکارم هستی دزد ب تو میگن ک ب بهونه کار جیب زنی میکنی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

خوب کردی.خب بعدش چی شد

چرا باید بخاطر رفتار خشنم معذرت بخوام؟؟؟؟  اونایی که منو به اینجا رسوندن , هیچوقت ازم معذرت نخواستن...                                                 👇🏻👇🏻👇🏻👇🏻                                                   میشه واسم دعا کنید به خواستم برسم؟ممنون                     
2706