2737
2739
عنوان

کمک😭بلد نیستم

| مشاهده متن کامل بحث + 414 بازدید | 53 پست
عزیزم پودرکیک شکلاتیه اماده بخر فقط توش سه تا تخم مرغ و یه لیوان شیر با یک سوم لیوان روغن اضافه کن، ...

دفعه بعدی😍درست میکنم

۹.۹.۹۹♥️یِه اِتفاق خُوب برآم میفته...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

نازه فر هم نداری اصلا مهم نیست قابلمه بزرگ بدار رو گاز یه کاسه روحی توش دمر کن و قالبتو بذار روش تو قابلمه هم اب بریز اما حدود یکسافت میکشه تا بپزه .درش رو برندار.بخار کنه.یه خلال دندون بزن توش اگه نچسبید پخته

خدای خوبم فقط تو میدونی که من چقدر دلم میخواد یجوری که  شایسته هست بگم شکرت اما بلد نیستم
2740
آره 😬

هر دستوری پیدا کردی کف اون ماهیتابه کاغذ روغنی بنداز که احتمالا نداری کاغذ معمولی رو روغن بزن بنداز کف ماهیتابه وقتی پف کرد برعکس کن تا اون طرفش هم بپزه

هدیه خدا منتظر دیدن روی ماهتم  
۱ و نیم پ شکر و ۱ و نیم پ شیر یا اب و ۱ پ روغن مایع رو باهم خوب بزن بعد سه تا تخم مرغ رو دونه دونه ا ...

ممنون عزززیزمم🤩😍

نازه فر هم نداری اصلا مهم نیست قابلمه بزرگ بدار رو گاز یه کاسه روحی توش دمر کن و قالبتو بذار روش تو ...

مرسی عزیزم🤩الان درست مکنم عکسش و میزارم

اصلا کاری نداره بااعتماد بنفس کامل بسم اله بگو و بپز .عالی میشه فقط دقیق رعایت کنلیوانت هم ازین دسته دارای فرانسوی که همه دارن زیاد و کم نریز

خدای خوبم فقط تو میدونی که من چقدر دلم میخواد یجوری که  شایسته هست بگم شکرت اما بلد نیستم

موادلازم:آرد یک لیوان +۲قاشق غذاخوری

تخم مرغ:دو عدد

آب ولرم:یک سوم لیوان

روغن مایع :یک سوم لیوان

شکر:نصف لیوان

بکینگ پودر ۲ قاشق چای خوری

پودرکاکائو یک قاشق غذاخوری نخواستی هم اضافه نکن

وانیل نوک قاشق چای خوری

توی ظرفی تخم مرغ و وانیل رو ۱۰ دیقه هم بزن هرچی بیشتر هم بزنی کیک پف میکنه

بعد آب ولرم اضافه کن

و بعد روغن و بعد شکر

و بعد مخلوط آرد و بکینک پودر رو اضافه کن غلظتش نه شل باشه نه سفت

حالا ظرفتو چرب کن و موادو بریز توش

هم تو قابلمه و هم تو فر قابل پخته

و آخرم با چنگال تست کن اگه به چنگال نچسبید ینی پخته

لطفا یه صلوات برا ظهورآقاوتعبیر نشدن خوابم وخوب بودن رابطه بین داداشام و کار پیدا کردنشون وطول عمر پدرو مادرها(پیش مرگشون بشم من دعا کنین لطفا) و حفظ آبروی همه و من به حق آبروی خانوم فاطمه الزهرا(س) و سلامتی شوهرم و کارپبدا کردن همه بیکارها بفرستین  خدا خیرتون بده الهی آمین
2706