2737
2739
عنوان

کمک😭بلد نیستم

414 بازدید | 53 پست

بچه ها همسرم میخواد بیاد خونمون تو عقدیم😱میخوام کیک درست کنه😱بلد نیستم یه بار درست کردم خراب شد 😱 الان آرد دارم ماست وانیل بکینگ پودر جوش شیرین تخم مرغ نمیدونم چجوری درست کنم آشپزی بلد نیستم کمک کنین😭

۹.۹.۹۹♥️یِه اِتفاق خُوب برآم میفته...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

با این وضعیت درست نکن اصلا 

ژله ای چیزی درست کن

انگار مامانم رفته بازار منو نبرده                               انگار همه دوستام افتادن کلاس A من افتادم کلاس B انگار همه رفتن اردو به جز من                                   انگارنقاشی 19 شدم           انگار دوباره 8 سالمه           انگار دوباره زورم به هیچی نمیرسه :(   
2731

تو گوگل سرچ کن کیک ساده آریا مهر خیلی ساده و با کمترین امکانات و واضح توضیح میده 

داشتن دوقلوهای خوشگلی که خدا بهم داده می ارزه به تمام نداشته هام  النا و هلنای عزیزم خیلی دوستتون دارم   میشه برای حاجتم سه تا صلوات بفرستی مرسی مهربون 
2738

عزیزم پودرکیک شکلاتیه اماده بخر فقط توش سه تا تخم مرغ و یه لیوان شیر با یک سوم لیوان روغن اضافه کن، با همزن خوب بزن. انقدر خوشمزه میشه که نگو

مدرس دانشگاه، مدرس تخصصی دوره های آموزشی. مدرس نرم افزار اکسل مقدماتی تا پیشرفته، msp. Spss . کارمند پتروشیمی
عزیزم پودرکیک شکلاتیه اماده بخر فقط توش سه تا تخم مرغ و یه لیوان شیر با یک سوم لیوان روغن اضافه کن، ...

☹آبجی نمیتونم برم بیرون از خونه🙄خونه تنهام 

۹.۹.۹۹♥️یِه اِتفاق خُوب برآم میفته...

۱ و نیم پ شکر و ۱ و نیم پ شیر یا اب و ۱ پ روغن مایع رو باهم خوب بزن بعد سه تا تخم مرغ رو دونه دونه اضافه کن و باهمزن بزن بعد دولیوان ارد رو با ۱ ق مرباخوری بگینگ پودر اگر نداشتی با جوش الک کن روی مواد.و با همزن بزن.قالبت رو خوب چرب کن فر رو روشن کن داع بشه بعد قالبتو بدار توش

خدای خوبم فقط تو میدونی که من چقدر دلم میخواد یجوری که  شایسته هست بگم شکرت اما بلد نیستم
2706