2737
2739

سلام مامانا خوبید ممنون میشم جوابمو بدید😘..میگم شماهایی که سزارین کردید بعد سزارین دوباره شکمتون جمع شد یا شکم اوردید؟؟راسته میگن بعد سزارین شکم دیگه جمع نمیشه مثله زایمان طبیعی؟؟

و اینکه از سزارین کلا راضی هستید یانه؟بی حسی بهتره یا بیهوشی؟؟؟

فسقلی مامان و بابا لحظه شماری میکنیم برای بغل کردن و دیدنت😍❤️خدایا خودت مواظب کنجدم باش🙏❤️

شکمم جمع شد بی حس بودم عالی بود

خوشبختی شاید تو صفحه بعدی باشه...نبند کتاب رو!🌱😊👍‏بزرگترین ارزوم دیدن بی بی چک مثبته رویاشده برام لطفا دعاکن برام❤🙏ممنون از دعای قشنگت بالاخره منم به آرزوم رسیدم...انشالله قسمت همه ی منتظرا،اگه دوست داشتی یه صلوات برا تودلیم بفرس🥰

ببین فقط مربوط به میزان چبی شکم خودته 

اگه شکمت تخت بوده قبل بارداری جمع میشه 

زایمان طبیعی هم همینه ها

هرکی گزارشمو بزنه الهی بواسیر بگیره کاربر دائم التعلیقم۰🥴
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نسبت ب خواهرام‌ک طبیعی بودن شکمم بهتر جمع شدع

وارﺩ ﺩﺍﺭﻭﺧﺎﻧﻪ ﺷﺪﻡ ﻭ ﻣﻨﺘﻈﺮ ﺑﻮﺩﻡ ﺗﺎ ﻧﺴﺨﻪ‌ﺍﻡ ﺭﺍ ﺗﺤﻮﯾﻞ ﺩﻫﻨﺪ👀.ﻓﺮﺩﯼ ﻭﺍﺭﺩ ﺷﺪ ﻭ ﺑﺎ ﻟﻬﺠﻪ‌ﺍﯼ ﺳﺎﺩﻩ ﻭ ﺭﻭﺳﺘﺎﯾﯽ ﭘﺮﺳﯿﺪ:ﮐﺮﻡ ﺿﺪ ﺳﯿﻤﺎﻥ ﺩﺍﺭﯾﻦ؟ ﻓﺮﻭﺷﻨﺪﻩ ﺑﺎ ﻟﺤﻨﯽ ﺗﻤﺴﺨﺮ ﺁﻣﯿﺰ ﭘﺮﺳﯿﺪ:😏ﮐﺮﻡ ﺿﺪ ﺳﯿﻤﺎﻥ؟ ﺑﻠﻪ ﮐﻪ ﺩﺍﺭﯾﻢ.ﮐﺮﻡ ﺿﺪ ﺗﯿﺮ ﺁﻫﻦ ﻭ ﺁﺟﺮ ﻫﻢ ﺩﺍﺭﻡ ﺣﺎﻻ ﺍﯾﺮﺍﻧﯿﺸﻮ ﻣﯿﺨﻮﺍﯼ ﯾﺎ ﺧﺎﺭﺟﯽ؟ﺍﻣﺎ ﮔﻔﺘﻪ ﺑﺎﺷﻢ ﺧﺎﺭﺟﯿﺶ ﮔﺮﻭﻧﻪ ﻫﺎ. ﻣﺮﺩ ﻧﮕﺎﻫﺶ ﺭﺍ ﺑﻪ ﺩﺳﺘﺎﻧﺶ ﺩﻭﺧﺖ ﻭ ﺁﻧ‌ﻬﺎ ﺭﺍ ﺭﻭ ﺑﻪ ﺻﻮﺭﺕ ﻓﺮﻭﺷﻨﺪﻩ ﮔﺮﻓﺖ ﻭ ﮔﻔﺖ:ﺍﺯ ﻭﻗﺘﯽ ﮐﺎﺭﮔﺮ ﺳﺎﺧﺘﻤﻮﻥ ﺷﺪﻡ ﺩﺳﺘﺎﻡ ﺯﺑﺮ ﺷﺪﻩ، ﻧﻤﯽ‌ﺗﻮﻧﻢ ﺻﻮﺭﺕ ﺩﺧﺘﺮﻣﻮ ﻧﺎﺯ ﮐﻨﻢ🤗…ﺍﮔﻪ ﺧﺎﺭﺟﯿﺶ ﺑﻬﺘﺮﻩ، ﺧﺎﺭﺟﯽ ﺑﺪﻩ.ﻣﺘﺼﺪﯼ ﺩﺍﺭﻭﺧﺎﻧﻪ ﻟﺒﺨﻨﺪ ﺭﻭﯼ ﻟﺒﺎنش ﯾﺦ ﺯﺩ🙃…ﭼﻪ ﺣﻘﯿﺮ ﻭ ﻛﻮﭼﮏ ﺍﺳﺖ ﺁﻥ ﮐﺴﯽ ﻛﻪ ﺑــﻪ ﺧﻮﺩ ﻣﻐـ🚶🏻‍♀️ـﺮﻭﺭ ﺍﺳﺖ!ﭼﺮﺍ ﻛﻪ ﻧﻤﯽ‌ﺩﺍﻧﺪ ﺑﻌﺪ ﺍﺯ ﺑﺎﺯﯼ ﺷﻄﺮﻧﺞ، ﺷﺎﻩ ﻭ ﺳـﺮﺑﺎﺯ ﻫـﻤﻪ ﺩﺭ ﯾﮏ ﺟﻌﺒﻪ ﻗﺮﺍﺭ ﻣﯽ‌ﮔﯿﺮﻧﺪ.😉 جایگاه شاه و گدا، دارا و ندار قبر اسـت…👩‍🦯تقواست کـه سرنوشت ساز اسـت💌 برای رسیدن بـه “کبریا” باید نه کبر داشت نه ریا💔💔
2742

سلام عزیزم من دوتا پشت سرهم آوردم بله خداروشکرجمع شد

خواهر خوبم هرکجای دنیابری هرلذتی روبچشی بنبسته💚💚 روزگار مجبورت میکنه ی روزی ی جایی که اشک میریزی وبغض بدی درگلوداری برگردی درخونه ی اهل بیت🩵🩵🩵 وقتی پناهی نداری پناهگاه تو اهل بیت میشه  💖💖💖 تنهاراه امام حسین هست که گمراه نخواهی شد🩵🩵🩵سلام خدا برشاه خراسان علی ابن الموسی الرضا 💖💖💖💖
شکمم جمع شد بی حس بودم عالی بود

خداروشکر..عزیزم چقدر از سزارینت گذشته؟؟جای بخیه درد نمیکنه؟؟آمپول بی حسی خیلی درد داشت وقتی برات میزد؟

فسقلی مامان و بابا لحظه شماری میکنیم برای بغل کردن و دیدنت😍❤️خدایا خودت مواظب کنجدم باش🙏❤️
ببین فقط مربوط به میزان چبی شکم خودته  اگه شکمت تخت بوده قبل بارداری جمع میشه  زایمان طب ...

عزیزم من قبل بارداری یکم شکم داشتم..ببین وزنم خیلی بالاس ها ولی چربی شکمم خیلی کم بود بیشتر وزنم رونه

من که حتی پونزده روز بعد زایمانم اونقد جمع شده بود خواهرشوهرم واسه اولین بار دید منو دنبال شکمم میگشت😐 صدبار برگردم عقب باز سزارین میکنم نه اذیت شدم نه هیکلم خراب شد

2738
نسبت ب خواهرام‌ک طبیعی بودن شکمم بهتر جمع شدع

خداروشکر گلم..چندماه طول کشید تا جمع بشه؟؟

خداروشکر..عزیزم چقدر از سزارینت گذشته؟؟جای بخیه درد نمیکنه؟؟آمپول بی حسی خیلی درد داشت وقتی برات میز ...

۱ساله ن عزیز درد نمیکنه ک 

امپول بی حسی هم نه مثل سوزنای ک میزنیم عادی یه درد شیرینی داره

خوشبختی شاید تو صفحه بعدی باشه...نبند کتاب رو!🌱😊👍‏بزرگترین ارزوم دیدن بی بی چک مثبته رویاشده برام لطفا دعاکن برام❤🙏ممنون از دعای قشنگت بالاخره منم به آرزوم رسیدم...انشالله قسمت همه ی منتظرا،اگه دوست داشتی یه صلوات برا تودلیم بفرس🥰
سلام عزیزم من دوتا پشت سرهم آوردم بله خداروشکرجمع شد

خداروشکر عزیزم..میخوام سزارین کنم ولی یکم میترسم🥲

عزیزم من قبل بارداری یکم شکم داشتم..ببین وزنم خیلی بالاس ها ولی چربی شکمم خیلی کم بود بیشتر وزنم رون ...

نگران نباش برمیگرده به همون میزانی که داشتی درعوضشم شل شدگی ماهیچه های واژن رو تجربه نمیکنی

هرکی گزارشمو بزنه الهی بواسیر بگیره کاربر دائم التعلیقم۰🥴
من که حتی پونزده روز بعد زایمانم اونقد جمع شده بود خواهرشوهرم واسه اولین بار دید منو دنبال شکمم میگش ...

خداروشکر گلم..شکمتو چند روز بعد سزارین بستی؟؟بیهوشی بودی یا بی حسی؟؟

۱ساله ن عزیز درد نمیکنه ک  امپول بی حسی هم نه مثل سوزنای ک میزنیم عادی یه درد شیرینی داره

میخوام برم سزارین استرس دارم انقدر که از بدیش شنیدم

2706