2733
2734
عنوان

کسایی که سزارین کردید میشه بیاید لطفااا🥺🥺

| مشاهده متن کامل بحث + 1272 بازدید | 113 پست
عزیزم به بخیه ها فشار نمیاد؟شکم بند رو تا روی بخیه ها می‌بندین یا نه

عزیزم از همون بخیه ها زیر کمربند بود تا زیر سینه. باور کن منم خواهرم که سزارین کرد کمربند بست فکر میکردم چجوری بخیه هاش اذیت نمیشه ولی واقعا اذیتی نداره تو راه رفتن و بلند شدنمم خیلی کمک کرد

عزیزم از همون بخیه ها زیر کمربند بود تا زیر سینه. باور کن منم خواهرم که سزارین کرد کمربند بست فکر می ...

مرسی گلم بابا راهنماییتون حتما باید برا خودم بگیرم چون من حتی لاغر هم بشم شکم برام میمونه اولین چیزی که هیچوقت آب نمیشه شکمم هست

میشه لطفاً برا شادی روح پدرم فاتحه و صلوات بخونید😔بابای مهربونم آخه تو کجایی😭
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مرسی گلم بابا راهنماییتون حتما باید برا خودم بگیرم چون من حتی لاغر هم بشم شکم برام میمونه اولین چیزی ...

حتما بگیر و از همون اول که ترخیص شدی بزن حداقل تا یک هفته روزی چند ساعت بزن. به حرف بی اساس هیچکسم گوش نکن منو خواهرم جفتمون دکترمون پیشنهاد کمربند داد واقعا هم عالی بود 

حتما بگیر و از همون اول که ترخیص شدی بزن حداقل تا یک هفته روزی چند ساعت بزن. به حرف بی اساس هیچکسم گ ...

آره می‌دونی تنها چیزی هم که از بدنم بزرگ میشه همین شکمم هست حالا میرم تو کالا پزشکی یه شکم بند خوب برا خودم میگیرم امیدوارم شکمم کوچیک بشه و واقعا شکم بزرگ حالمو خیلی بد میکنه

میشه لطفاً برا شادی روح پدرم فاتحه و صلوات بخونید😔بابای مهربونم آخه تو کجایی😭
2731
گفتش که ضرر داره واسه بچه و بجاش آمپول متادون زد ،چمیدونم ولی واسه اولین بچم پمپ درد زدم و هیچی هم ...

مرسی عزیزدلم آره حتما میگیرم😍

فسقلی مامان و بابا لحظه شماری میکنیم برای بغل کردن و دیدنت😍❤️خدایا خودت مواظب کنجدم باش🙏❤️
عزیزم چ زایمانی کردی ؟زیر نظر کدوم دکتر؟ 

سلام عزیزم من طبیعی زایمان کردم..کدوم شهری؟

فسقلی مامان و بابا لحظه شماری میکنیم برای بغل کردن و دیدنت😍❤️خدایا خودت مواظب کنجدم باش🙏❤️