2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
ممنون الان دوسش دارم ولی نگرانم بعدش پشیمون نشم اما خدارو شکر تا حالا هرچی خریدم راضی بودم

سرامیک انتخاب کردن خیلی سخته میدونم منم تجریش داشتم همش ادم دو دل هست 

من برای خونمون که خواستیم بسازیم کل کاشی و سرامیک فروشی های شیراز رو گشتیم همشون

دیگه شوهرمم خسته شده بود میگفت یه چیزی دیگه انتخاب کن ولی شکر خدا اصلا تا حالا که ۲ ساله میگذره ناراضی نیستم

2740
سرامیک انتخاب کردن خیلی سخته میدونم منم تجریش داشتم همش ادم دو دل هست  من برای خونمون که خواست ...

خدارو شکر همیشه راضی باشی و به خوشی باشی عزیزم

دلم فقط تفاوت تنوع میخواد الان موکتام قوه ای فوق تیرس اما کلا دکور خونه خودم که قراره برم فرق داره و متفاوته 

عالیه حتما بزن هم شیکه هم هیچوقت ازمونمیفته تومعماری همیشه یه رنگ شیکه واینکه کثیفی نمیشه تن تن

مرسی که دلگرمم کردی اخه سرامیک طوسی گرفتیم دودل بودم شوهرم میگف اگه دوس نداری بزارم واسه طبقه پایین بالا یه رنگ دیگه بزنی اما ذاتم نمیذاره هم میگم شیکه هم خاصه و هم چرک تاب

مرسی که دلگرمم کردی اخه سرامیک طوسی گرفتیم دودل بودم شوهرم میگف اگه دوس نداری بزارم واسه طبقه پایین ...

مطمعن باش شیک میشه من معماری خوندم زیاد کارهای شیک دیدم توشون سرامیک طوسی استفاده شده مخصوصا اگه مبلمانت سفید انتخاب کنی عالی میشه کنار مبلمان سفیدت دکور طوسی هم استفاده کن یه لوسر رومی خیلی بزرگ به سبک رونسانس هم از بازار تهران بخر وسط سالن بزن خودمم دنبالش بخرم

مطمعن باش شیک میشه من معماری خوندم زیاد کارهای شیک دیدم توشون سرامیک طوسی استفاده شده مخصوصا اگه مبل ...

شما که معماری خوندین یسوال دیگه هم داشتم امشب میخوام برم شیشه پنجزه دوجداره هامو انتخاب کنم بنظرتون برای پنجره روبه خیابون چه شیشه بگیرم رفلکسی خوبه؟؟؟