2737
2739
عنوان

طلا گرمی یک میلیون!!!!😦

| مشاهده متن کامل بحث + 1977 بازدید | 116 پست

چند نفری از دوست و اشنا که میدونم کلا برای ازدواجشون طلا نخریدن الان و تو این یکی دو سال ، نقره خریدن یا بدل خریدن ... مراسم هم کاملا ساده و شبیه به این جشن هایی که تو فیلم و سریالهایی که نشون میده تو کلیسا میگیرن .. مهمونها هم خودمونی ، حتی فیلمبردار و عکاس هم از خود ، ارایششون هم که یا خودشون انجام دادن یا با کمک بعضیا مثل من

وسایل خونه هم در حد احتیاج خریدن ، کسی هم حرف و حدیثی پیش نیاورده خداروشکر با فرهنگ رفتار کردن

دیگه چاره ای نیست وضع کشورمونم معلوم نیست 

ته دلتون آروم🌹 تاپیکم
بچه ها الان طلا خریدن کار درستیه؟

خیررررر

اگه تعریفت از آزادی اینه که خودتو مثل نمایشگاه به همه نشون بدی!  بدان این تو نیستی که آزادی ؛ این بازدید از توئه که آزاده... همون که بالاش مینویسن: بازدید.برای‌عموم‌آزاداست. 🌸 خدای مهربونم مواظب جوجه هام و همسرم باش. 🌸

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

واقعا ها راس گفتی.مامان بابا های خودمون عروسی همه رفتن طلا بردن بعد همونا اومدن عروسی من ۲۰۰تومد اور ...

ما ۳سال پیش واسه بچه جاریم یه پلاک ۲ گرمی بردیم شد ۲۵۰

کلی عذرخواهی که ببخشید کمه و فلان😄

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄

وقتی نسل من..بخوان عروس بشن..

سهممون از طلا فقط و فقط یه حلقه س که اونم با صدتا صلوات و نذر و نیاز داماد باید پولشو بده✋

اونوخ هی میگن چرا پسرا زن نمی گیرن..

هی میگن چرا فلانی که ازدواج کرده بچه نمیاره..

چرا فلانی بچه ی دوم نمیاره..

آخه تا کی واقعا؟

چقدر که ماها افراط گرایانه خفه شدیم..😪

2731
من دیروز رفتم تعویض کردم با اینکه تقریبا هم وزن بود ولی حدود ۵ تومنم دادم

مبارکه.منم ی تکپوش دارم شکسته موندم تعویض کنم یا نه.قبلی و اینی که تازه خریدی چند گرم اختلاف داشتن که ۵ تومن هم دادی

❣اَللّهُمَّ عَجِّل لِوَلیِّکَ الفَرَج❣برای سلامتی و ظهور آقا امام زمان (عج)صلوات بفرستین🌹
فک کنم وقتی من عروس شدم گرمی ۱۰تومن بشه😱

به خواهرکوچیکم میگم تا عروسی تو همه یه کارت صدافرین میارن!

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
2738
سرویس عروسیم ۳۰ گرمه. ۴۵۰۰ شده. ینی با ۴۵۰۰ میشد ی سرویس واسه عروس خرید

من سال ٩٣ عروسي كردم يادمه تازه طلا گرون شده بود 

شده بود گرمي ٩٠ تومن 

منم سرويس طلام ٣٠ گرم بود شد همين حدود قيمت شما

تازه ميگفتيم چقدر گرون شده

نميدونستيم روزاي بدترم در انتظارمونه

تورو خداااااااا لايك نكنين
من واسه زایمان دوسال پیشم شوهرم واسم ۴تا النگو خرید شد ۶۷۰۰. گرمی ۱۷۰. فک میکنین چن سال پیش؟ ۲ سال پ ...

اخرین طلایی که واسه خودم خریدم گرمی ۱۵۰بود همون دوسال پیش اولین طلا فاکتورش هست گرمی ۲۰ ۳۰تومن بوده فک کن سال ۸۰اونموقع ها تازه شایدم از ۸۰بیشتر.پارسال واسه تولد پسرم گرمی ۳۵۰بود ی دستبتد گرفتم دقیقا تیر بود فک کنم ی ماه جلوتر از تولدش گرفته بودم واسش. خیلی واقعا بیخود شده همه چیز ی زمانی منو مامانم پولامونو مینداختیم قلک میشد ۳۰تومن ی انگشتر باهاش میخریدیم هی خدا 

چند نفری از دوست و اشنا که میدونم کلا برای ازدواجشون طلا نخریدن الان و تو این یکی دو سال ، نقره خرید ...

ما هم تو عقدیم مادرشوهرم به جز یه گوشواره بچه گونه هیچی واسم نخریده

اما همشششش میشینه از جهیزیه آت و آشغالی که واس دختراش داده تعریف میکنه

همشم میگه دختر نمیشه بدون جهیزیه بره خونش

حالا خونشون شبیه آشپزخونه مسجده که توش هزارتا ظرف پلاستیکی و ایرانی هست ولی تا به تا

بخدا دلم خیلی پره از متلکاش

میگفت اون عروسم خیلی جهیزیه خوبی داد.یبار رفتم خونشون تابحال با سینی پلاستیکی چای آورد

ربطش به عروسی چیه اتفاقا هر کی قبلا عروسی کرده، الان بیشتر درگیره مجرد خونه مامان باباشه متاهله ک ...

موافقم. ولی مثلا میگن حداقل متاهل یه مرحله رو رد کرده مجرد تازه باید شروع کنه

2706