2733
2734
عنوان

طلا گرمی یک میلیون!!!!😦

1977 بازدید | 116 پست

وطنم پاره طنم.

ما که به هر بدبختی بود ازدواج کردیم تموم شد خدا رحم کنه به تازه ازدواج های الان.یه صلوات برای همه ی زوجا بفرستین بچه ها🙏

یه زمانی هرجا عروسی میرفتیم یا چشم روشنی بچه، یه تیکه طلا میبردیم!

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2728
2738

🔴سقوط اعتبار گذرنامه ایرانی به انتهای جدول گذرنامه‌های جهان🔹بر پایه جدول اعتبار گذرنامه ‌های کشور های جهان در سال ۲۰۲۰، گذرنامه ایران به رده ششمین گذرنامه کم‌اعتبار جهان سقوط کرده است🔹براساس اطلاعات وب‌سایت پاسپورت ایندکس، در میان ۱۹۹ کشور جهان، گذرنامه ایرانی مقام ۱۹۴ را داراست . پس از پاسپورت ایرانی، گذرنامه‌ های یمن، سومالی، سوریه، افغانستان قرار دارند. عراق هم در انتهای جدول است✅ @fuori_ir

یدونه صلوات برا ازدواجم بفرستین "اللهم صل علی محمد و آل محمد"

آخه این گرونیا همه چی رو به هم ربط میده الان برو نونوایی میگه گرون شده چرا؟؟؟ چون دلار و طلا گرون شده  

خدایا خودت مواظب هدیه ای که بهم دادی باش   برای سلامتی تو دلیم یه صلوات میفرستین ؟
2706