2733
2739
عنوان

بنظرتون حق با کنه یا شوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 660 بازدید | 55 پست
وقتي مادر اگاه و دانايي داشته باشه كه بلد باشه خوب اوضاع رو مديريت كنه يه مرد اقا و با اخلاق ميشه نگ ...

منو خودم خیلی زود عصبی میشم

ولی پشیمونم الان چندروز رفتارمو با بچه ها عوض کردم کلا،بیشتر هم به این خاطر که از آینده میترسم 

درخواست دوستی از طرف اقایون ببینم گزارش میزنم درجا😊😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نمی‌دونم دیروز داداشش به حرفش گوش نکرده بود با هم بحثشون شده شوهرم اصلا رفتار با بچه یا نوجوون بلد ...

عزیزم

شوهرت را میشناختی نباید دو تا بچه به فاصله کم میاوردی.

من بعد ۶سال اونم طی حمله انتحاری باردار کرد،خبیث بازی در اورد وگرنه بازم تو حسرت بچه میذاشتمش.الانم بهترینها را برا پسرم میخرم تا بفهمه بچه خرج داره.اگه هر درخواسای ازم کنه اولویت پسرمه اول.رابطه بخواد اول باید بره با علیرضا بازی کنه بچه خسته بشه بخوابه پوشکشا عوض کنه بعد بیاد 

پدرم رفت و شهر خالی شد😔😔خدایا امانتی که سپرده بودی روزجمعه تاریخ۱۳۹۹/۰۷/۹ساعا ۱۳:۲۵به خودت سپردم،نگهدارش باش ، طلب مغفرت و امرزش دارم براش،خدای مهربونم یادت باشه اون مهربانترین و خوش قلب ترین پدر دنیا بود😔😔غریب و تنها به خواست خودت پابه دنیا گذاشت بدون مادر و برادر  وپدر و با خواست خودت بردی،هر کس دوست داشت برا پدرم دختری یا خواهری کنه صلوات و فاتحه بفرسته اللهم صل علی محمدا و ال محمدا
چیکار کنم بنظرتون جدیدا خیلی میچسبه به من یهو یه چیزی میگم میگه چشم مامان،منم شبا کلی ازش تعریف می ...

نزار کمبودی حس کنه به اون عموی بی ملاحظه هم زنگ بزن بگو بیا اینم ببر دور بده چرا بین بچه هام فرق میزاری...نزار نزار سرخورده بشه خواهشا

علی؟!!!!!                                                                           همسر عزیزتر از جانم💖 خداروشکر میکنم که تورو با من آشنا کرد.. خداروشکر میکنم که همسرم شدی و دنیامو زیباتر کردی.. خداروشکر میکنم که بابای پسرم تو هستی👶💗یادمه اولین‌بار که منو دیدی گفتی میخوام خانوم خونم باشی و من باورت نکردم..تورو از خودم روندم💔 ولی الان پنج ساله که خانوم خونتم و بابتش هزاران بار خداوند رو شکر میکنم💋بمونی برام مرد بی نظیر من🤴👸💞💞💞
2728
نمی‌دونم واقعا چندروز پیش هم عمه ی شوهرم  با ماشین اومد دنبال شوهرم رفتن کارت بانکی  بکشن ...

من سه تابچه دارم،محاله بذارم کسی با خودش ببره بچه هامو تنها جایی، اونم با موتور،بچه چار ساله،خطرناکه،اگرم خواستی بفرستی باکسی جایی،هر دورو با هم. از الان نذار احساس مقایسه وضعف بیاد سراغ بچت    

متأهل 💫 مامان سه تا فرشته
نمی‌دونم واقعا چندروز پیش هم عمه ی شوهرم  با ماشین اومد دنبال شوهرم رفتن کارت بانکی  بکشن ...

ديگه اجازه نده جدي باش تو اين زمينه يا هر دو يا هيچكدوم 

بدم مياد بچه كوچيكتر چون تو مرحله نمك و زبون ريختن توجه ميكنن بزرگتر كه بيشتر ميفهمه و بيشتر نياز به توجه داره ظ( برادر كوچيكش اومده و همه توجه ها رفته سمت اون) يادشون  ميره 

جلو يه عقده بزرگ در بزرگسالي رو از خالا بگير 

اصن مگه با دوتا بچه ۴ و ۵ ساله میشه همش خوابید گیر عجب ادم بی منطقی افتادی طفلک بچه ها  از ع ...

پریشب بچه ها یکم باباشونو اذیت کردن،گفتم دیدی حتی یه دقیقه هم تحمل نداری،گفت چیکار می‌کنی مگه،از ۱۱صبح نگهشون می‌داری تا ۱۱شب،بقیش هم من خونه هستم!!!گفتم از ۱۱شب به بعد تو‌ نگهشون میداری؟؟؟؟؟؟همون لحظه پسرم رفت دستشویی گفتم حالا برو بشورش گفت من چرا!!!!

اصلا بعید بود از عموش که اینو نبره

پس اونم حتما نتونسته ولی حتما حتما یواشکی بهشون زنگ بزن بگو از رفتار پدرش نگو فقط بگو بیا اینم ی دور ببر و بهش بگو بنزین نداشتم بچم از دیروز بغضه...وای من خیلی گریم گرفت چون خودم دوتا بچه های خواهرم همینجوره دوسال فرقشونه یعنی اینقدر هوای دوتاشونو داریم ک حد نداره ولی بازم گاهی وقتا یکی ک بلد نیست بیشتر ذوق کوچیکه رو میکنه هاااا من دلم کباب میشه سریع میرم سمت بزرگه ک ی وقتی با حسرت نگاه نکنه خیلی گناه دارن...بعدا ک شوهرت آروم شد با آرامش براش توضیح بده

2740
 عزیزم شوهرت را میشناختی نباید دو تا بچه به فاصله کم میاوردی. من بعد ۶سال اونم طی حمله انتحار ...

میشناختمش،خودش همون چندماه اول گیر داده بود بچه میخوام،من نمی‌خواستم اصلا،چون واقعا آماده نبودم

دومی هم ناخواسته شد

وای 

عجب بی شعوری هست 

ماشین که خالی میره دیگه چه فرقی داره

پدرم رفت و شهر خالی شد😔😔خدایا امانتی که سپرده بودی روزجمعه تاریخ۱۳۹۹/۰۷/۹ساعا ۱۳:۲۵به خودت سپردم،نگهدارش باش ، طلب مغفرت و امرزش دارم براش،خدای مهربونم یادت باشه اون مهربانترین و خوش قلب ترین پدر دنیا بود😔😔غریب و تنها به خواست خودت پابه دنیا گذاشت بدون مادر و برادر  وپدر و با خواست خودت بردی،هر کس دوست داشت برا پدرم دختری یا خواهری کنه صلوات و فاتحه بفرسته اللهم صل علی محمدا و ال محمدا
وای  عجب بی شعوری هست  ماشین که خالی میره دیگه چه فرقی داره

همونو میگم 

فکر کن بجز شوهرم ۳تا آدم گنده تو ماشین نشستن،پشت هم جای یه آدم خالیه،هیچکدوم نمیگن این بچه گناهه نذاریمش و بریم

الان یادم میفته دیوونه میشم 

میشناختمش،خودش همون چندماه اول گیر داده بود بچه میخوام،من نمی‌خواستم اصلا،چون واقعا آماده نبودم دوم ...

اسی جون 

سیاست به خرج بده مثل فیلم ستایش 

هر جا میری اول پسر بزرگ را محترم بشمار

اول غذا را بده به بزرگه 

دائما باصدای بلند بگو داداشش بزرگ ،هوادار داداش کوچیک ،پناه داداشش کوچیک 

دائما جلو شوهرت و خانواده شوهرت بگو پسرهام عصای دست پدرشون هستن مخصوصا...بعد اسم پسر بزرگه را بگو 

بگو هر کس کوجیکه را میخواد اول باید بزرگه را احترام کنه

فقط تا ميتوني خودت بهش محبت كن 

وقتي همه زندگيت ميشه يه دختر .......٥سال عمرمو گذاشتم پاش .من ميدونم با يكي ديگه س.ميدونم اون منو لو داده .ميدونم اون لو داده. ميدونم منو ديگه نميخواد ،ولي من الان دلم پر  ميكشه واسه اينكه يه بار ديگه ببينمش.ديالوگ متري شيش و نيم insta:Yasivoroojak 
2706