2733
2739
عنوان

بنظرتون حق با کنه یا شوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 660 بازدید | 55 پست
واااا چرا شوهرت اینطوری رفتارکرد؟؟

نمی‌دونم

دیروز داداشش به حرفش گوش نکرده بود با هم بحثشون شده

شوهرم اصلا رفتار با بچه یا نوجوون بلد نیست

یه داداشش ۱۷سالشه،دیروز دعواشون شده بود اومد سر ما خالی کرد

درخواست دوستی از طرف اقایون ببینم گزارش میزنم درجا😊😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اه واقعن چرا اینجورن من طاقت نمیارم جر میددم یعنی چی نیستن وقتی هم میان اینجور

بعد هرشب میگه تو مگه چیکار می‌کنی تو‌خونه،میخوابی فقط

بخدا فقط دو سه ساعت دیرتر از خودش از خواب پامیشم عوضش تا شب نمیشینم زمین

وای عزیزم گریم گرفت😔توروخدا حتما امروز زنگ بزن ب عموش و بهش بگو خواهش میکنم امروز بیا پسر بزرگمم ببر ی دوری بزنه چون این دوتا سنشون نزدیکه هم هست همه باید عین هم باهاشون رفتار کنن و از این ب بعد اگه کسی اینو قبلو نداشت و فرق گذاشت اطفا خواهشا جدی تر رفتار کن نمیدونی چقدرررررر تو روحیش اثر بد میزاره و از داداشش متنفر میشه حتما ب عموش زنگ بزن بگو شما دیردز زحمت کشیدین اومدین کوچیکه رو بردین الان بزرگه خیلی ناراحته بیا ببرش و بهش بگو بنزین نداشتم وگرنه تو هم میبردم ای خداااااااااا از دست آدم بزرگاااااااا

2728
نمی‌دونم دیروز داداشش به حرفش گوش نکرده بود با هم بحثشون شده شوهرم اصلا رفتار با بچه یا نوجوون بلد ...

لطفاً دیگه اجازه نده عموش دوباره همچنین کاری کنه 

علی؟!!!!!                                                                           همسر عزیزتر از جانم💖 خداروشکر میکنم که تورو با من آشنا کرد.. خداروشکر میکنم که همسرم شدی و دنیامو زیباتر کردی.. خداروشکر میکنم که بابای پسرم تو هستی👶💗یادمه اولین‌بار که منو دیدی گفتی میخوام خانوم خونم باشی و من باورت نکردم..تورو از خودم روندم💔 ولی الان پنج ساله که خانوم خونتم و بابتش هزاران بار خداوند رو شکر میکنم💋بمونی برام مرد بی نظیر من🤴👸💞💞💞
بنظرتون این بچه با این رفتارهای افراطی باباش تو آینده چجوری آدمی میشه میترسم واقعا

وقتي مادر اگاه و دانايي داشته باشه كه بلد باشه خوب اوضاع رو مديريت كنه يه مرد اقا و با اخلاق ميشه نگران نباش 

2740
ایندش سرخورده و بی اعتماد به نفس میشه اصلا نزار پسرت کمبود توجهی حس کنه عموش چ بیشعور بوده ک فرق گذا ...

چیکار کنم بنظرتون

جدیدا خیلی میچسبه به من

یهو یه چیزی میگم میگه چشم مامان،منم شبا کلی ازش تعریف میکنم که پسر خوبی بودی و فلان

ای دورش بگردم مننن اون لحظه بچه رو تصور کردم ☹️ چه خوب تربیتش کردی باریکلا بهت مقصرم شوهرته یعنی چ ...

پسرم خیلی وقتا اذیت می‌کنه گوش به حرف نمی‌ده ولی جدیدا تقریبا یه هفتست خیلی عوض شده

بعد هرشب میگه تو مگه چیکار می‌کنی تو‌خونه،میخوابی فقط بخدا فقط دو سه ساعت دیرتر از خودش از خواب پام ...

اصن مگه با دوتا بچه ۴ و ۵ ساله میشه همش خوابید

گیر عجب ادم بی منطقی افتادی

طفلک بچه ها

از عموش بخواه اونم ببره تو دلش نمونه

مسخِ افیونیِ افسانه یِ اصحابِ کدامینْ غاری؟!___[باورکن من کاربر قدیمیم ،اوشون ب دلایل نامعلومی کاربری قبلیمو پوکونده😐]
اينجور مواقع از قبل به شوهرت پيام بده يا زنگ بزن و موضوع رو توضيح بده تا اماده باشه  دلم برادپ ...

نمی‌دونم واقعا

چندروز پیش هم عمه ی شوهرم  با ماشین اومد دنبال شوهرم رفتن کارت بانکی  بکشن پسر کوچیکمو بردن،دیدم صدای گریه میاد نگو بزرگه رو‌ نبردن

دلم میخواست خفشون کنم فقط

وای عزیزم گریم گرفت😔توروخدا حتما امروز زنگ بزن ب عموش و بهش بگو خواهش میکنم امروز بیا پسر بزرگمم بب ...

اصلا بعید بود از عموش که اینو نبره

چه بد اخلاق...

خب اعصاب بچه نداری، بچه نیار،

گناه داره ،عقده ای میشه،سرخورده میشه،گوشه گیر و منزوی میشه،دیگه باهاتون رفاقت نمیکنه،اگه چار دفه دیگه این رفتارو ببینه،، به شوهرت بگو امروز یه چیزی براش بخره،شب بره پیشش،ببوسه بچشم،بهش بگه دیشب خسته و عصبی بوده،و دوسش داره و منظور بدی نداشته، 

متأهل 💫 مامان سه تا فرشته
2706