2410
2553
عنوان

بنظرتون حق با کنه یا شوهرم

660 بازدید | 55 پست

من دوتا پسر ۵و نیم ساله و ۴ساله دارم

دیروز عموی بچه ها پسر کوچیکمو برد با موتور یه دور زد و آورد و بزرگه رو‌ نبرد

پسر بزرگم خیلی ناراحت شد آرامش کردم گفتم شب بابا خسته نبود خودش می‌بره دور می‌زنین

شب شوهرم اومد خونه طبق معمول رفت تو گوشی،پسرم اومد نشست پیش باباش با یه حالت مظلوم گفت بابا عمو منو نبرد داداشیو برد دور زد،شوهرم جواب نداد،به پسرم گفتم عیبی نداره بابا خستست،برو بغلش کن یکم،پسرم گفت باشه، اومد پیش باباش نشست بازم گفت حرفشو،یهو شوهرم داد زد سرش گفت زر نزن،پسرمم شوکه شد پاشد رفت اتاق گریه کرد

منم خیلی ناراحت شدم واسش،گفتم بچه فقط میخواست یکم بغلش کنی،گفت غلط می‌کنه میگه منو ببر دور بزن!!

یکم بحث کردیم،اخر شب پسرم گفت مامان من اشتباه حرف زدم میخواستم بگم بابا منو بغل کنه اما بابا فکر کرد من دور می‌خوام

دلم کباب شد براش

درخواست دوستی از طرف اقایون ببینم گزارش میزنم درجا😊😊

واااا چرا شوهرت اینطوری رفتارکرد؟؟

علی؟!!!!!                                                                           همسر عزیزتر از جانم💖 خداروشکر میکنم که تورو با من آشنا کرد.. خداروشکر میکنم که همسرم شدی و دنیامو زیباتر کردی.. خداروشکر میکنم که بابای پسرم تو هستی👶💗یادمه اولین‌بار که منو دیدی گفتی میخوام خانوم خونم باشی و من باورت نکردم..تورو از خودم روندم💔 ولی الان پنج ساله که خانوم خونتم و بابتش هزاران بار خداوند رو شکر میکنم💋بمونی برام مرد بی نظیر من🤴👸💞💞💞

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720

اه واقعن چرا اینجورن من طاقت نمیارم جر میددم یعنی چی نیستن وقتی هم میان اینجور

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
2714
بنظرتون این بچه با این رفتارهای افراطی باباش تو آینده چجوری آدمی میشه میترسم واقعا

ایندش سرخورده و بی اعتماد به نفس میشه اصلا نزار پسرت کمبود توجهی حس کنه عموش چ بیشعور بوده ک فرق گذاشته 

علی؟!!!!!                                                                           همسر عزیزتر از جانم💖 خداروشکر میکنم که تورو با من آشنا کرد.. خداروشکر میکنم که همسرم شدی و دنیامو زیباتر کردی.. خداروشکر میکنم که بابای پسرم تو هستی👶💗یادمه اولین‌بار که منو دیدی گفتی میخوام خانوم خونم باشی و من باورت نکردم..تورو از خودم روندم💔 ولی الان پنج ساله که خانوم خونتم و بابتش هزاران بار خداوند رو شکر میکنم💋بمونی برام مرد بی نظیر من🤴👸💞💞💞

خوب وقتی می بینین همسرتون حالش سر جا نیست چرا بچه رو می فرستید پیشش تا یه دفعه عصبی بشن مردها معمولا طبق اصول روانشناسی که حرف نمی زنن شما هم به عموی بچه ها بگو یا جفتشون باید ببرن یا هیچ کدوم 

2706