2733
2739
عنوان

بنظرتون حق با کنه یا شوهرم

| مشاهده متن کامل بحث + 660 بازدید | 55 پست
بعد هرشب میگه تو مگه چیکار می‌کنی تو‌خونه،میخوابی فقط بخدا فقط دو سه ساعت دیرتر از خودش از خواب پام ...

بگو هیچ کاری نکنم حداقل سر بچه داد نمیزنم یروز کارای خونرو نکن شب اومد شروع کن انجام دادن بفهمه خونه چقد کارداره بادوتا بچه

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
همونو میگم  فکر کن بجز شوهرم ۳تا آدم گنده تو ماشین نشستن،پشت هم جای یه آدم خالیه،هیچکدوم نمیگن ...

من خوندم روانم بهم ریخت تا برسه اون بچه 

بدبختی اینه که اون بچه بزرگ بشه دنیای از عقده میشه بعد باباش میشینه میگه کجای کارم اشتباه بود  مگه من چی کم گذاشتم

پدرم رفت و شهر خالی شد😔😔خدایا امانتی که سپرده بودی روزجمعه تاریخ۱۳۹۹/۰۷/۹ساعا ۱۳:۲۵به خودت سپردم،نگهدارش باش ، طلب مغفرت و امرزش دارم براش،خدای مهربونم یادت باشه اون مهربانترین و خوش قلب ترین پدر دنیا بود😔😔غریب و تنها به خواست خودت پابه دنیا گذاشت بدون مادر و برادر  وپدر و با خواست خودت بردی،هر کس دوست داشت برا پدرم دختری یا خواهری کنه صلوات و فاتحه بفرسته اللهم صل علی محمدا و ال محمدا

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

خسته نباشی پهلوان😝💪

🤣🤣🤭🤭🤭

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
اصلا بعید بود از عموش که اینو نبره

مراقبت از دو بچه روی موتور واقعا کار سختیه. اگر با عموش رابطه تون خوبه بهش بگید که بزرگه ناراحت شده و یکبار هم اونو ببره که موقتا از دلش در بیاد. به اطرافیان حساسیت پسر بزرگتون رو بگید تا مراقب باشند اما از طرف خودتون تا به بچه عنوان حسود و لوس نچسبه. 

2728
اسی جون  سیاست به خرج بده مثل فیلم ستایش  هر جا میری اول پسر بزرگ را محترم بشمار اول غذ ...

کاش بتونم

اما پیش خودشون زیاد میگم،همیشه میرن مثلا حیاط بازی کنن میگم داداشی مواظب طاها باش،یا دعواشون میشه میگم آدم با داداش بزرگش دعوا نمیکنه

فقط از آینده میترسم،شوعرم یه آدمیه که یا خیلی خوب میشه یا خیلی بداخلاق،حد وسط نداره،میترسم آینده که سن نوجوونیشون رسید و یه اشتباه کردن با رفتارهای باباشون زندگیشون خراب بشه

درخواست دوستی از طرف اقایون ببینم گزارش میزنم درجا😊😊
کاش بتونم اما پیش خودشون زیاد میگم،همیشه میرن مثلا حیاط بازی کنن میگم داداشی مواظب طاها باش،یا دعوا ...

دقیقا 

باید از الان طوری تربیت کنی که فردا بچه هات به دوستای خیابونی و محیط بیرون پناه نبرن.

ببین نقطه ضعف شوهرت یا وابستگی بهت چیه از اون استفاده کن.

من شوهرم وابستگی شدید عاطفی و جنسی داره برای پیشبرد اهدافم از اون استفاده میکنم😂😂هر وقت کاری کنه یا رفتاری و حرفی بزنه سریع بدون اینکه کلانی حرف بزنم با رفتارم نشون میدم 😂😂یه بار گیرداد بریم فلانجا من دوست نداشتم برم .به بهانه اماده کردم پسرم اونقدر زمان کشتم که شد ۱۰شب😂یا الکی شیر میدادم 😂یا پوشک😂یا لباس و غیره ...شبم رفت بخوابه گفت بیا بغلم اونقدر بیدار موندم و بهانه کار اوردم تا خودش فهنید اومد معذرت خواهی کرد گفت ببخشید تو مجبور نیستی جایی که من میگم بیای

پدرم رفت و شهر خالی شد😔😔خدایا امانتی که سپرده بودی روزجمعه تاریخ۱۳۹۹/۰۷/۹ساعا ۱۳:۲۵به خودت سپردم،نگهدارش باش ، طلب مغفرت و امرزش دارم براش،خدای مهربونم یادت باشه اون مهربانترین و خوش قلب ترین پدر دنیا بود😔😔غریب و تنها به خواست خودت پابه دنیا گذاشت بدون مادر و برادر  وپدر و با خواست خودت بردی،هر کس دوست داشت برا پدرم دختری یا خواهری کنه صلوات و فاتحه بفرسته اللهم صل علی محمدا و ال محمدا

اشتباه از خودته، دوروز کارای خونه رو نکن،غذا نذار،لباس نشور،اتو نکن،جارو نزن،دستمال کشی نکن،بذار خونه گند بزنه،بگو اگه من نباشم وضع اینه...............

چارشب که خودش غذا بپزه و غذا بخره ولباساشو جمع وجور کنه میفهمه دنیا دست کیه..

شب بچه هارو بده ببره حموم، دسشویی رفتن بگو برو بشور، نصف شب بچه هادسشویی رفتن،صداش کن بگو بچه رو برو بشور،تا بفهمه خونه داری کار سختیه، اگه اون روز جمعه تعطیله،شما روز جمعه هم تعطیل نیست، روزای تعطیل کارو بنداز گردنش تابفهمه کی به کیه. خودت هم شوهرتو بدعادت کردی که فکر میکنه هیچ وظیفه ای توی خونه نداره،هم فکرمیکنه تربیت و بازی کردن بابچه فقط وظیفه مادره،خودت بدعادتش کردی.

بنظرم بچه هاتم بدعادت نکن، بهشون بفهمون گردش وتفریخ فقط با  پدر مادر.. چه معنی داره یکیو ببرن،اون یکی چشمش خشک بشه به در..؟؟؟؟؟؟

با کسی بچه هاتو نفرست جایی،، شبا وظیفه شوهرته که  شمارو ببره تفریح،از عمو و عمه و خاله هم نباید گله کرد،که چرا بچمو نبردی تفریح،چون اونا نه بفکر تربیت و اینده بچه هستن،نه به فکر عقده ای وگوشه گیر نشدن بچه.. شما وظیفته که بچه هاتو باکسی نفرستی جایی،یا اگر هم فرستادی،یا هردو یا هیچکدوم.        

متأهل 💫 مامان سه تا فرشته
2740
نمی‌دونم دیروز داداشش به حرفش گوش نکرده بود با هم بحثشون شده شوهرم اصلا رفتار با بچه یا نوجوون بلد ...

عزیزم میدونی کار بیرون و خرج و دخل اون هم تو شرایط الا ن چه استرسی داره ؟

شوهرت رو درک کن 

واقعا این مضوعی نیست که زهر کنی زندگیت رو