2733
2734
عنوان

کیا ژل لب زدن حس میکنم دکتره گولم زد

| مشاهده متن کامل بحث + 834 بازدید | 43 پست
ژل نیاز به تمدید داره؟ و اینکه تغییر شکل نمیده؟ یا فاسد نمیشه؟

اره بعد یه مدت جذب میشه و موندگاریش بسته به مارک فرق میکنه و باید تمدید کرد ولی بعد دو سه بار زدن فرم لب تغییر میکنه تاحدودی..

اخه یکی از دوستام به من گفت اگه من ژل بزنم خیلی زشت میشم و لبم گنده میشن و اینا .خواستم ببینم فرم او ...

من لبم خیلی نازک بود

جوری ک الان ۲ سی سی زدم قشنگ جاداره ۳ سی سی دیگ بزنم 

شرمنده بخدا

(شروع ازمهرماه۹۹)        وزن شروع:۹۴☹---'وزن فعلی:۸۹/۶۰۰😎89/100😊۸۸/۶۰۰🥰-۸۶/۶۰۰🧚‍♀️💃--وزن هدف اول:۸۰kg😇🥰💪

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یه نفر زیر دستش بود خیلی خوب شد هول شدم

ایشالا حالا موادش مرغوب باشه آسیب نزنه به لبت دیگه گرونم حساب کرده عیب نداره

میشه لطفا یه صلوات برام بفرستین مشکلااااااتم حل بشه؟😘
2728
دو سال پیش هر سی سی ۵۰۰ الان شده یک تومن...مارک کره ایه . من طی سه جلسه تکمیل شد کارم. 

یعنی ۱ سی سی رو ۳بار برات زد؟

(شروع ازمهرماه۹۹)        وزن شروع:۹۴☹---'وزن فعلی:۸۹/۶۰۰😎89/100😊۸۸/۶۰۰🥰-۸۶/۶۰۰🧚‍♀️💃--وزن هدف اول:۸۰kg😇🥰💪
ایشالا حالا موادش مرغوب باشه آسیب نزنه به لبت دیگه گرونم حساب کرده عیب نداره

حتی اگ مستر هم زده باشه جنسش خوبه آسیبی نمیزنه

ولی همش فکر میکنم گرون بام حساب کرده و اون خوبه رو نزده

2740
یعنی ۱ سی سی رو ۳بار برات زد؟

نه یک و نیم سی سی البته  ۱/۶  سی سی بود...من لبم نازکت و جا برای تزریق کامل نداره...چون هر دفعه که بزنه ژل تو لب سفت میشه اول کار و اجازه تزریق بیشتر نمیده..یکی دو روز آنتراکت لازمه تا بشه مجدد تزریق کرد

نه یک و نیم سی سی البته  ۱/۶  سی سی بود...من لبم نازکت و جا برای تزریق کامل نداره...چون هر ...

آخه من بش گفتم برا ۱ونیم بزن بقیشو بده بهم برام بعد باخودم میبرم گف نمیشه فاسد میشه 

دروغ گفته

2706