2733
2734

ژل لب زدم گف  ژل استالیچ فرانسه است و هر سی سی رو ۷۰۰ ازم گرفت 

الان میزنم تو گوگل هر سی سیش ۲میلیونه 

تازه اصلا قابش شگل اون نبود

فک کنم گولم زده چیکارکنم بنظرتون؟

انگار مارک مستر زد برام ک اونم هر سی سی رو ۶۰۰ میزد

که زدم گوگل قیمتشو زده بود ۱۵۰ هزار تومن 

(شروع ازمهرماه۹۹)        وزن شروع:۹۴☹---'وزن فعلی:۸۹/۶۰۰😎89/100😊۸۸/۶۰۰🥰-۸۶/۶۰۰🧚‍♀️💃--وزن هدف اول:۸۰kg😇🥰💪

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

ای کاش اول میپرسیدی چی استفادا میکنه و چه قیمته اطلاع کسب میکردی راجع بش بعد میرفتی . مردم خیلی بی وجدان شدن بعید نیست اینکارو کرده باشه

میشه لطفا یه صلوات برام بفرستین مشکلااااااتم حل بشه؟😘
عزیزم یه سوال میپرسم اگه دوست داشتی جواب بده. من اطلاعاتی درباره ژل ندارم.الان مثلا شما چند سی سی ز ...

۲ سیسی زدم گف تا یسال میمونه 

خیلی عالیه بزن حتما

من راضیم از فرمشو اینا 

فقط روقیمتش شک کردم

(شروع ازمهرماه۹۹)        وزن شروع:۹۴☹---'وزن فعلی:۸۹/۶۰۰😎89/100😊۸۸/۶۰۰🥰-۸۶/۶۰۰🧚‍♀️💃--وزن هدف اول:۸۰kg😇🥰💪
2738
ژل نیاز به تمدید داره؟ و اینکه تغییر شکل نمیده؟ یا فاسد نمیشه؟

ن عزیزم فاسد نمیشه بعد از چند ماه جذب میشه و باید ترمیمش کرد

میشه لطفا عکس بزارید و بگید چند سی سی زدید؟

شناسایی میشم🙈

ای کاش اول میپرسیدی چی استفادا میکنه و چه قیمته اطلاع کسب میکردی راجع بش بعد میرفتی . مردم خیلی بی و ...

یه نفر زیر دستش بود خیلی خوب شد هول شدم

سلام.. من ژل رووفیل زدم خیلی راضی بودم..البته دو سال پیش و تقریبا حدود یکسال اثرش رو لبم بود.یک و نی ...

چقد بود قیمتش؟

میتونی از لبت عکس بدی؟قبلش و بعدش؟؟

شناسایی میشم 🙈

شناسایی میشم 🙈

اخه یکی از دوستام به من گفت اگه من ژل بزنم خیلی زشت میشم و لبم گنده میشن و اینا .خواستم ببینم فرم اولیه لب شما چجوری بوده‌

ینی فقط از لب هم بدید شناسایی میشید؟عیب نداره عزیزم فدای سرت

مبارکت باشه ایشالا که نگرانیت بی مورده

2706