2737
2739
عنوان

بچه های دوسالتون در چ حد حرف میزنن

| مشاهده متن کامل بحث + 823 بازدید | 82 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگر دوس دارین بچتون انگلیسی صحبت کنه بهش کلمه یاد ندید بهتون متد دکتر امینی رو پیشنهاد میکنم من خو ...

من پسرم ۲ سالشه ۳ زبان فارسی عربی و انگلیسی رو صحبت میکنه

البته درحد سن خودش

کلمه میگه جمله نمیگه ولی کلمات خیلی زیادی رو بلده بگه

بیشتر انگلیسی حرف میزنه

2731
پسر من ۲سال و سه ماهشه جمله ۴کلمه ای میگه هرچی بهش بگیم قشنگ تکرار میکنه البته ۷ماهه هم بدنیا امد

چه جالب شمااصفهانی هستیدبچتون هم هفت ماهه بدنیا اومده عین بچه من هفت ماهه بدنیا اومد میتونم بپرسم کدوم بیمارستان

لَهُمْ قُلُوبٌ لَا يَفْقَهُونَ بِهَا وَلَهُمْ أَعْيُنٌ لَا يُبْصِرُونَ بِهَا وَلَهُمْ آذَانٌ لَا يَسْمَعُونَ بِهَا ۚ أُولَٰئِكَ كَالْأَنْعَامِ بَلْ هُمْ أَضَلُّ ۚ أُولَٰئِكَ هُمُ الْغَافِلُونَ
من پسرم با پپاپیگ ارتباط خوبی نداره میتونم حذف کنم این کارتون رو بنظرتون

عزیز دلم من نمیتونم چیزی بگم که خدایی نکرده اختلالی تو روند دوزبانگی فرشته نازتون پیش نیاد با خود دکتر مشورت کنید

ولی من تعریف پپا رو خیلی شنیدم میگن نکات تربیتی خوبی داره(دختر من هنوز به سن کارتون پپا نرسیده)

مدرس زبان انگلیسی❤️
2740
من پسرم ۲ سالشه ۳ زبان فارسی عربی و انگلیسی رو صحبت میکنه البته درحد سن خودش کلمه میگه جمله نمیگه ...

میشه بپرسم چطوری عزیزم؟ میشه توضیح بدی آخه من خیلی با دخترم دوسالشه کار میکنم میخوام کمکش کنم یاد بگیره از الان

عزیز دلم من نمیتونم چیزی بگم که خدایی نکرده اختلالی تو روند دوزبانگی فرشته نازتون پیش نیاد با خود دک ...

ممنون عزیزم ❤❤❤ میشه بگید بچه تون چن سالشه و چن مدته تحت اموزش 

😘موفق باشید 

ماشالله چجوری یادش دادی

خودم ۳ زبانم

باش حرف میزنم هر سه تاشو

براش کارتون انگلیسی هم میگیرم

جم کیدز

منم تبریز زندگی میکنم همسایه ها باش ترکی حرف میزنن امیدوارم یاد بگیره از ترکی فعلا فقط یاخچه بلده بگه

دختر من چند تا شعر بلده ومنظورشو می‌رسونه.

باهاش کتاب میخونم و شعر می‌خونیم و قصه تعریف میکنم.

بعضی وقتا شبا برام همون قصه یا لالایی  رو میگه😊😊😂 

ممنون خدا که تنهام نذاشتی،ممنون که صدامو شنیدی،نی نی هامو  مدیون توام      رب لاتذرنی فردا وانت خیرالوارثین                               خدایا شکرت 🤗😘🙄😇😇😎
چه جالب شمااصفهانی هستیدبچتون هم هفت ماهه بدنیا اومده عین بچه من هفت ماهه بدنیا اومد میتونم بپرسم کد ...

صدوقی ۲۵ فروردین ۹۷ بدنیا امد شما چی؟

همسرم کاردرمانگر هستن.ارزیابی تخصصی و توانبخشی جسمی و ذهنی بیمار در مرکز.با خدمات ویزیت در منزل.
2706