2733
2734
عنوان

خيانت ديدم و خانواده ندارم ترخدا بیاین دلداریم بدین

| مشاهده متن کامل بحث + 280 بازدید | 36 پست
اخه من خسته شدم از دنیای نامردا تمام جونم رفته تو این سالها

الهی بمیرم برات خدا جوابشو بده 

خدایا هزاران مرتبه شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت  که نا امیدم ون نکردی خدایا خودت دادی خودت مراقبش باش خدایا به همه اونایی که ندارن هم اولاد سالم و صالح نصیب کن برای سلامتی تو دلی همه و من یه صلوات بفرستین بی زحمت 😘😘😘 (الا بذکرلله تطمئن القلوب)
دلم واسه بچه تو شکمم میسوزه انقدر عذاب کشیدمو اون تکوناش بیشتر شد از هرس من 

الهی هر کار خدا حکمتی داره اون بچه تو شکمت حکمت خداس که با اومدنش سرش به بچش مشغول میشه و ادم میشه قاتی اداما میشه 

خدایا هزاران مرتبه شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت  که نا امیدم ون نکردی خدایا خودت دادی خودت مراقبش باش خدایا به همه اونایی که ندارن هم اولاد سالم و صالح نصیب کن برای سلامتی تو دلی همه و من یه صلوات بفرستین بی زحمت 😘😘😘 (الا بذکرلله تطمئن القلوب)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

درکت میکنم چون تجربشو دارم ولی فرق داره ولی چیکار میشه کرد من امیدم به بچه هستش که باردار شم خوب میش ...

بخدا تو بارداری مردا همشون پست میشن مال منم بچه دوست بود مخصوصا پسر که الانم پسره اما بخدا تو حاملگیم بهم خیانت کرد قبلش فقط کتکاش بود و فوشاش الان خیانتشم روش اضافه شده

بخدا تو بارداری مردا همشون پست میشن مال منم بچه دوست بود مخصوصا پسر که الانم پسره اما بخدا تو حاملگی ...

😔😔😔😔😔😔😭😭😭😭😭😭😭 

مطمعن باش خدا بی جوابش نمیذاره 

2731
الهی بمیرم برات خدا جوابشو بده 

بخدا فقط مرگ میتونه ارومم کنه یه مادر بزرگ خ خوب داشتم که شیش سال پیش مرد فقط اون بود که وقتی گریه میکردم مرهمی داشت واسه دردام اما خدا اونم ازم گرفت الان میگم بمیرم برم پیش اون دنبال مرهم دردام

😔😔😔😔😔😔😭😭😭😭😭😭😭  مطمعن باش خدا بی جوابش نمیذاره

ایشاله روزی بیاد که تو حسرت بودنم باشه بیاد سر خاکم بگه منو ببخش منم به خدا بگم فقط تقاصمو بگیره

بخدا فقط مرگ میتونه ارومم کنه یه مادر بزرگ خ خوب داشتم که شیش سال پیش مرد فقط اون بود که وقتی گریه م ...

خدا نکنه بهترین درمان درد بیخیالی و فکر کردن به چیزای قشنگه 

تورو خدا از ته دلت دعا کن این ماه سهممو از خدا بگیرم و ای یو ایم جواب مثبت بده بارداری دعات مستجاب میشه 🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏

تورو خدا از ته دلت دعا کن این ماه سهممو از خدا بگیرم و ای یو ایم جواب مثبت بده بارداری دعات مستجاب م ...

ایشاله خدا بهتون یه نی نیه تپل مامانی بده مثل خودت پاک و مهربون😘😘😘

ایشاله روزی بیاد که تو حسرت بودنم باشه بیاد سر خاکم بگه منو ببخش منم به خدا بگم فقط تقاصمو بگیره

خدا نکنه عزیزم 

ایشاله خدا بهتون یه نی نیه تپل مامانی بده مثل خودت پاک و مهربون😘😘😘

فدات شم عزیزم خدا نگاه مهربونشه بهت بندازه و ارامشتو بده 

سوگل یه وقتایی میگم کاش دیگه از کار برنگرده خونه کاش بگن مرده تا این حد ازش متنفرم

خدا جوابشو میده با خدا باش پادشاهی کن 

فدات شم عزیزم خدا نگاه مهربونشه بهت بندازه و ارامشتو بده 

مرسی از احساس همدردیت کاش خدا به پدر مادرایی که بچه رو اینجوری عذاب میدن بچه نده در عوض به ادمای معصومی مثل تو بده

2706