2737
2734
عنوان

خيانت ديدم و خانواده ندارم ترخدا بیاین دلداریم بدین

| مشاهده متن کامل بحث + 280 بازدید | 36 پست
مرسی از احساس همدردیت کاش خدا به پدر مادرایی که بچه رو اینجوری عذاب میدن بچه نده در عوض به ادمای معص ...

هر کار خدا حکمتی داره خدا دوست داره که بهت بچه پسر داده که تقاصتو میگیره 

ایشالا خدا به منم یه بچه سالم و صالح بده دهن مردم بسته شه 

خدایا هزاران مرتبه شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت  که نا امیدم ون نکردی خدایا خودت دادی خودت مراقبش باش خدایا به همه اونایی که ندارن هم اولاد سالم و صالح نصیب کن برای سلامتی تو دلی همه و من یه صلوات بفرستین بی زحمت 😘😘😘 (الا بذکرلله تطمئن القلوب)
هر کار خدا حکمتی داره خدا دوست داره که بهت بچه پسر داده که تقاصتو میگیره  ایشالا خدا به منم یه ...

ایشاله به حق صاحب زمان خدا برات یدونه گلشو بذاره سالم از همه مهم تر قلب پاک و مهربون داشته باسه خدا بهت میده چون قلب پاکی داری

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ترخدا توام برام دعا کن من خ بیکسم دردامم به خواهرام نمیتونم بگم چون اونام سر من خیلی عذاب کشیدن  ...

ایشالا خدارو قسمش میدم به غربت امام رضا و امام حی و حاضر صاحب الزمان مشکلتو حل کنه و شوهرتو به راه راست هدایت کنه و سر عقل بیاره 

تو بی کس نیستی تو کسی رو داری که همه کس بی کسان هستش خدا 

متوسل شو به صاحبالزمان اون ردت نمیکنه 😭😭😭😭😭

خدایا هزاران مرتبه شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت  که نا امیدم ون نکردی خدایا خودت دادی خودت مراقبش باش خدایا به همه اونایی که ندارن هم اولاد سالم و صالح نصیب کن برای سلامتی تو دلی همه و من یه صلوات بفرستین بی زحمت 😘😘😘 (الا بذکرلله تطمئن القلوب)
ایشاله به حق صاحب زمان خدا برات یدونه گلشو بذاره سالم از همه مهم تر قلب پاک و مهربون داشته باسه خدا ...

ایشالا خدا نی نی تو دلتو حفظ کنه 

خدا ایشالا نگاه مهربون و پر لطفشو به زندگیت بندازه و خوشبختت کنه 

2731
ایشالا خدارو قسمش میدم به غربت امام رضا و امام حی و حاضر صاحب الزمان مشکلتو حل کنه و شوهرتو به راه ر ...

انشاله که خدا منو فراموش نکرده باشه برام خیلی دعا کن دلشکسته ای مثل من خدا به دلشکسته ها خیلی نگاه میکنه

انشاله که خدا منو فراموش نکرده باشه برام خیلی دعا کن دلشکسته ای مثل من خدا به دلشکسته ها خیلی نگاه م ...

انشالا نظر خدا از زندگیت و زندگیمون برداشته نشه 

توهم با اون دلت موقع اذان برام دعا کنخدا سهممو بده و از شر دوا و دکتر خلاصمکنه دیگه خجالت میکشم 😭😭😭😭