2733
2734

چند سال تونه ؟ 

مشکل تون چیه ؟ لک و تیرگی پوست دارید یا ملا میخواست رنگ پوست تون روشن تر بشه 

فشار خون دارید ؟ 

فقط 16 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پزشک ( MD _ Ph.D - genetics ) 

دکتر نیستم ولی تکنسین داروخونه ام 

به قول دوستم ک دکتره میگفتن هرررر دارویی عارضه داره اما فایده شون از عارضه شون بیشتره 

پیگمنتا هم پرسیده بودم واسه خودم میگفتن عارضه بدی نداره 

روزی دو تا با ی لیوان آب کامل بخور 

ی سری نکات رو تو دستور عملش نوشته ک حواست باشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
چند سال تونه ؟  مشکل تون چیه ؟ لک و تیرگی پوست دارید یا ملا میخواست رنگ پوست تون روشن تر بشه&n ...

۲۰ سالمه پوستم تیرس بجز اون لک و اینام داره 

بیماری هیچی ندارم ولی قرص اتوبایوکس میخورم 

بنظرتون واقعا روشن میکنه پوست رو؟

دکتر نیستم ولی تکنسین داروخونه ام  به قول دوستم ک دکتره میگفتن هرررر دارویی عارضه داره اما فای ...

بنظرت واقعا تاثیر میزاره؟ 

من خونده بودم میگفت تا یه دوره ۳ ماهه باید مصرف کنی هر بسته قرص مال ۱۵ روز میشه هزینش زیاده بگیرم بنظرت به جواب میرسم؟

هم واسه روشن شدن پوسته هم واسه کلاژن سازی و هم واسه کم رنگ شدن لک های صورت و بدن 

عاره اینارو خونده بودم راجبش میخاستم بدونم عوارض انچنانی نداشته باشه یا بگیرم واقعا تاثیر میزاره یا سر کاریه 

کبد و ک از کار نمیندازه؟؟؟

بنظرت واقعا تاثیر میزاره؟  من خونده بودم میگفت تا یه دوره ۳ ماهه باید مصرف کنی هر بسته قرص مال ...

اره تا سه ماه جواب میده و صورتت دو درجه روشن تر میشه 

ببین خود قرص گلوتاتیون هم مخصوص سفیدی پوسته و اونم خوبه 

دکتر نیستم ولی تکنسین داروخونه ام  به قول دوستم ک دکتره میگفتن هرررر دارویی عارضه داره اما فای ...

منم درباره یه دارو برای میگرن سؤال دارم از شما بپرسم؟

بسم الله الرحمان الرحیم. سلام. نابینا هستم. صفحه‌خوان nvda, همه نوشته های متنی جز عکسنوشته ها رو در کامپیوتر میخونه. امروز برای سلامتی و ظهور امام زمانت دعا کردی؟ صلوات فرستادی؟ برای فرج و رفع غربت هزار ساله امام معصوم و مهربانت چه کردی؟! امام زمان هر لحظه دعاگوی ما و آمینگوی دعاهایمان هستند. همه هستی و وجودمون و نعمتهایی که داریم به برکت وجود حضرته. ما خلیفه الهی در زمینیم. معتقدم خدا ما رو آفریده که کانال رحمتش در عالم باشیم. تاپیکهام همشون امیدبخشن. من به خاطر عهدی که با خدا بستم، از سال چهارصد اومدم اینجا و موندگار شدم. عهدم با خدا اینه که به همه امید بدم و همه رو با تاپیکهام و کامنتهام، دعوت کنم سر سفره پرمهر خدا و اهل بیت.
۲۰ سالمه پوستم تیرس بجز اون لک و اینام داره  بیماری هیچی ندارم ولی قرص اتوبایوکس میخورم  ...

بله روشن می‌کنه اما باید مداومت داشته باشید 

در بعضی افراد با دو تا سه دوره مصرف به نتیجه میرسند 

و برخی افراد بیشتر زمان می‌بره 

تداخل دارویی با دارویی که مصرف می‌کنید نداره 

اما بهتره بین ساعات مصرف این دو حداقل چند ساعت سپری بشه 

کپسول پیگمنتا رو یک بار در شبانه روز مصرف میکنند و با آب فراوان مصرف میشه و بهتره با شکم پر و بعد از وعده شام مصرف بشه 

شما بهتره با دکتر دارو خونه هم مشورت کنید 

نظر ایشون رو هم داشته باشید و بعد واسه مصرف اقدام کنید 

فقط 16 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پزشک ( MD _ Ph.D - genetics ) 
چند سال تونه ؟  مشکل تون چیه ؟ لک و تیرگی پوست دارید یا ملا میخواست رنگ پوست تون روشن تر بشه&n ...

سلام خانم دکترِ عزیز

ببخشید منم دوس دارم پوستم چند درجه روشن شه

و اینکه ذاتا روشن هم هس

بعد قرص گلوتاتیون بگیرم بهتره یا پیگمنتا؟

چ لوسیونی روشن کننده هست برا بدن

و یه ویتامینی ک به چاقی صورت کمک کنه مثلا اکتی درم موثره ؟

و لطفا ی مکملی برا پرپشت کردن مو بگید(اینم بگم ک پر بودن و در اثر ریزش دارن خیلی کم میشن)

ببخشید اگ سوالاتم زیاد بود

پیشاپیش متشکرم از پاسخگوییتون❤

بله روشن می‌کنه اما باید مداومت داشته باشید  در بعضی افراد با دو تا سه دوره مصرف به نتیجه میرس ...

سلام. منم درباره یه قرص برای میگرن که جدید اومده و کمیابه و ساخت آمریکاست سؤال دارم. چطوری میتونم به جواب برسم؟

بسم الله الرحمان الرحیم. سلام. نابینا هستم. صفحه‌خوان nvda, همه نوشته های متنی جز عکسنوشته ها رو در کامپیوتر میخونه. امروز برای سلامتی و ظهور امام زمانت دعا کردی؟ صلوات فرستادی؟ برای فرج و رفع غربت هزار ساله امام معصوم و مهربانت چه کردی؟! امام زمان هر لحظه دعاگوی ما و آمینگوی دعاهایمان هستند. همه هستی و وجودمون و نعمتهایی که داریم به برکت وجود حضرته. ما خلیفه الهی در زمینیم. معتقدم خدا ما رو آفریده که کانال رحمتش در عالم باشیم. تاپیکهام همشون امیدبخشن. من به خاطر عهدی که با خدا بستم، از سال چهارصد اومدم اینجا و موندگار شدم. عهدم با خدا اینه که به همه امید بدم و همه رو با تاپیکهام و کامنتهام، دعوت کنم سر سفره پرمهر خدا و اهل بیت.
بله روشن می‌کنه اما باید مداومت داشته باشید  در بعضی افراد با دو تا سه دوره مصرف به نتیجه میرس ...

ببخشید داخل توضیحاتش میگفت باید دو بار در روز قرص بخوری؟

بعد روی کبد اثر بد نداره؟

2706