2733
2739
عنوان

کیا هیچوقت زندگی احساسی و عاطفیشون خوب نبوده

| مشاهده متن کامل بحث + 1187 بازدید | 145 پست
مردا با محبت کردن محبت میکنن باور میکنی شوهر من اصلا محبت کردن بلد نبود ؟ جاریم و خواهرشوهرم میگن مث ...

زندگی ما فرق داره 

اون برا همه محبت کردن بلده پدر مادر برادر دوست فامیل فقط برا من بلد نیست دست خودم نیست هی تلاش میکنم درستش کنم نمیشه نمیتونم طاقتم طاق میشه وقتی با همه میخنده و با من فقط تو سکوته وقتی ب همه فلانی جون میگه ولی من ... و هزار هزار مورد دیگه واقعا کم اوردم دلم گرفته

دقیقققققا یکاری کرد تو جهزیه شوهرم قشنگ منو نابود کردا  پدر بیچاره ی من درآمدش خوب بود ی زمانی ...

ماپدرم پو ل داشت مادرم مدیریت نکرد  یعنی امروزمن بهبرامدرسم احتیاج داشتم نمیدادازاون طرف دخترخالم میومد  ازش میگرفت میرفت پی عشق وخوش گذرونی مادرم جهاز دخترخاله هام داد ولی به من نصفه هم نداد میگفت ندارم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم ازخانواده زیاد راضی نیستم. همش دعواس خونمون حتی یک رفیق صمیمی که باهاش همش برم بیرون درد ودل کنم. ندارم چندساله بایک پسری رفیقم خیلی خوب بودم براش جوری که یک محل بزرگ حسرت دوست پسرم میخوردن که منو داره ولی نمیدونه چیشد خدا یهو انگشت نمام کرد الان هستم بااین پسر ولی یک دلم میگه برم یک دلم میگه نرم خیلی موقعیت بدی دارم حسرت ازدواج باهاش تااخر عمر میمونه رو دلم

لطفابرای زندگیم دعاکنید
عزیزم بیا تو تاپیک دختران آسیب دیده از مادر....همه اونایی که اونجا هستن مشکل شما رو دارن...دردل کن ح ...

تاپیک دختران آسیب دیده از پسرندارید😐😐😂❣️

لطفابرای زندگیم دعاکنید
2731
نمی دونم والا مامانم رو در رو بهم میگه من نمیتونم تو رو تحمل کنم کی میری از این خونه حالا ای کاش بزا ...

متاسفم اره منم میخوابیدم ی سرکوفت بهم میزدن ک چرا بعد از ظهر بعد مدرسه انقدر میخوابی کار نمیکنی بچه های مردمو ببین چقدر براشون کار میکنن الان خواهرم روزگارشونو سیاه کرده تا ۱۲ ظهر میخوابه ینی فیط کافیه ی تق بخوره ب ی جایی این از خواب پاشه ینی بلند میشه قشنگ میشورتشون پهنشون میکنه سینه ی افتاب شلخته اس در حد مرتب کردن اتاق خودشم انجام نمیده فقط فکر مدو لباسو دوستاشه درسم نمیخونه همیشه ب من میگن تو اصن مارو اذیت نکردی ولی این ..منم تو دلم میگم اره جواب رفتار خوبمم چقدر خوب میدادین 

عزیزم مقصرپدرمادرمون نبودن اونامحبت ندیده بودن بلدنیستن فکرمیکردن تایه جان بگن بوس کنن بچه هاپرومیشن ...

اتفاقا مادر مادر من ادم بییییییی نهایت با محبت و بچه پرستیه همیشه با خودم فکر میکنم مادرم چرا ازش یاد نگرفت 

2740

منم یادمه موقع خونه تکونی همه پنجره ها و دیوارای خونه و آشپزخونه حتی سقف آشپزخونه تمیز میکردم مبلارو شامپو فرش میکشیدم و.... بعد جلو خودم به همه میگفت همه کارارو تنهایی کردم 

اگه هیچی نمیگفت اصلا برام مهم نبود  ولی این حرفش واقعا دلمو میشکست

ولی واقعا با اینکه خیلی جدی بود و واقعا هر کاری میکردم به چشمش نمیومد اما از همه بیشتر دوسش دارم باعث شد مستقل بار بیام الان داداشم نزدیک ۴۰ سالشه ولی زندگیش بدون مامانم لنگه  

عزیزم بیا تو تاپیک دختران آسیب دیده از مادر....همه اونایی که اونجا هستن مشکل شما رو دارن...دردل کن ح ...

اونجارو ی بار خوندم رک بگم اونا وضعشون خیلییییییی خیلی خراب تر از منه و نمونه هایی مث من هست ک با خوندنشون اعصابم بهم میریزه

منم یادمه موقع خونه تکونی همه پنجره ها و دیوارای خونه و آشپزخونه حتی سقف آشپزخونه تمیز میکردم مبلارو ...

گاهی با خودم میگم شاید ما پسر نبودیم برا همین دوسمون نداشتن و انقدر ادیتمون میکردن با بی محبتیشون بعد میگم ن پسر بودم صد برابر بدتر میکردن 

ن من مجردیم خیلی کم طول کشید ۱۶ سالگی واقعا دیگه ب این کارا نمیرسید ولی الان خواهرم ی کاری میکنه بعد نمیبینه مث مادر شما یا مثلا توقعش بیشتره خواهرم قاطی میکنه شردع میکنه دادو بیداد ک واقعا حقشونه چون زحمت ادمو نمیبینن

اونجارو ی بار خوندم رک بگم اونا وضعشون خیلییییییی خیلی خراب تر از منه و نمونه هایی مث من هست ک با خو ...

اوهوم😔منم یکی از همونام که .....هوووووف😔

زندگی منم جهنمی بوده با وجود یک مادر خودشیفته عصبیه روانی...

ای ملائک که به سنجیدن ما مشغولید، بنویسید که اندوه بشر بسیار است ...ناگهان چه زود،دیر میشود.
اوهوم😔منم یکی از همونام که .....هوووووف😔 زندگی منم جهنمی بوده با وجود یک مادر خودشیفته عصبیه روان ...

باخواهرم چند روز پیش دعوا کرده بود خواهرم قشنگ شسته بودتش ی چیزایی گفته بود ک انگار معلوم بود خیلیییی وقته جمع شده بود سر دلش یهو ترکیده بود بعد ب من زنگ زد مادرم ک اینارو ب من میگه و ..‌ تو دلم گفتم حق بده بهش مسلا تو مادری یکبار محبت کلامی کردی ب بچت یکبار حسن هاشو شمردی کمکهایی ک بهت میکنه رو دیدی همیشه همیشه سرکوفت هزار سال پیشارو بهش زده ی غذا درست کردن چیه منت اونو تو ماه رمضون سر خواهرم میزاشت 😐

2706