2737
2739
عنوان

الان با گریه از خواب بیدار شدم

| مشاهده متن کامل بحث + 757 بازدید | 71 پست
راهش اینه یکم مثل خودش بشی.تالجبازیو کناربزاره

ینی لجبازی کنم

قرار نیست هم نظر هم نبودیم دشمن هم باشیم😉 یاد بگیریم نظراتمونو محترمانه بهم بگیم ...دل همو نشکنیم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کلا با مامانم میونه خوبی ندارن. دوماد جدید و خیلی بالا می‌بره  شوهر من نه اهل زبون بازیه ،اصل ...

خوب واقعا هم دوست داشتنی تر به نظر میاد.

همسر شما رفتارش برای خودتم دلنشین نیست چه برسه به خانواده و اقوام.

با خانواده خودش هم همینطور؟

آدمی که شمارو نصیحت میکنه در واقع داره با خودش تو گذشته صحبت میکنه🎭
خونواده منم آش دهن سوزی نیستن ولی چ میشه کرد میشه ولشون کنی

به هر کاری بخوان براشون می کنه با اینکه داداشام اصلا به مشکلشون اهمیت نمیده. ولی کارشون تموم میشه انگار شوهر منو نمیشناسند تازه عیب هم براش میذارن. الان یاد گرفتم کاری نداشته باشم به کارشون

ممنون میشم برا شادی روح داداش عزیزم صلوات بفرستید  
2731
خوب واقعا هم دوست داشتنی تر به نظر میاد. همسر شما رفتارش برای خودتم دلنشین نیست چه برسه به خانوا ...

دقیقا خودم بزور دارم تحملش میکنم

نه احساس داره ن یه زبون گرم و نرم داره نه تیپ داره نه قیافه..

دلم خوشه شغلش خوبه،وضع مالیس همیییین

قرار نیست هم نظر هم نبودیم دشمن هم باشیم😉 یاد بگیریم نظراتمونو محترمانه بهم بگیم ...دل همو نشکنیم
دقیقا خودم بزور دارم تحملش میکنم نه احساس داره ن یه زبون گرم و نرم داره نه تیپ داره نه قیافه.. دلم ...

با چه معیاری انتخابش کردی؟

اولویتت وضعیت مالی بود؟

2740
خوب واقعا هم دوست داشتنی تر به نظر میاد. همسر شما رفتارش برای خودتم دلنشین نیست چه برسه به خانوا ...

یا مثلاً کارت حقوقش دست منه

دنیارو بخرم هیچی نمیگه

هر ماه کلی لباس برا خودم و بچم برای خونم هرچی بخرم هیچی...

اگر برم بیرون با دوستام ،خونواده ،از هفتاد دولت آزادم.

خونه خرید زد بنامم،ماشین خرید زد بنامم

همه کاره منم.اینا خوبیاشه

با چه معیاری انتخابش کردی؟ اولویتت وضعیت مالی بود؟

بخدا قسم وقتی اومد خاستگاریم هیچی نداشت

انقد اخلاقاش خوب بود منم بخاطر شرایط خونوادم دنبال راه فرار بودم.تا زمانی ک بچه نداشتیم برای من میمرد.

یا مثلاً کارت حقوقش دست منه دنیارو بخرم هیچی نمیگه هر ماه کلی لباس برا خودم و بچم برای خونم هرچی ب ...

خب از نظر مالی در رفاه هستی 

شاید آرزوی خیلیا باشه این سبک زندگی اما خب زندگی چیزای دیگه ام لازم داره

با چه معیاری انتخابش کردی؟ اولویتت وضعیت مالی بود؟

هر چی میگذره اخلاقای بدش بیشتر نمایان میشه.مار تو آستینم پرورش میدادم

بهش میگم تو اینطوری نبودی

بخدا قسم وقتی اومد خاستگاریم هیچی نداشت انقد اخلاقاش خوب بود منم بخاطر شرایط خونوادم دنبال راه فرار ...

پس باید دید بچه چه تفاوتی ایجاد کرده تو زندگیت؟

بی توجه شدی بهش؟

خب از نظر مالی در رفاه هستی  شاید آرزوی خیلیا باشه این سبک زندگی اما خب زندگی چیزای دیگه ام لا ...

همش پول نیس

مثلاً برای آبجیم رفتم طلا خریدم ب قیمت بالا

دوست داشتم وقتی دست خواهرم میکنم شوهرم کنارم باشه

با هم هدیه رو بدیم

ولی متاسفانه مثل زنای بیوه تک و تنها

پس باید دید بچه چه تفاوتی ایجاد کرده تو زندگیت؟ بی توجه شدی بهش؟

هر دوشون توجهمون رفته رو بچه.خصوصا ک بچمونم واقعا اذیت میکرد و می‌کنه .تا الان ک یه سالشه یه نفس راحت نکشیدیم

2706