2733
2739
عنوان

الان با گریه از خواب بیدار شدم

| مشاهده متن کامل بحث + 757 بازدید | 71 پست
هر دوشون توجهمون رفته رو بچه.خصوصا ک بچمونم واقعا اذیت میکرد و می‌کنه .تا الان ک یه سالشه یه نفس راح ...

خب پس بهش حق میدم...اونم اینکاراش ناخودآگاهه و بخاطر از دست دادن توجه شماست هنوز با وضعیت جدید کنار نیومده و احساس خلا میکنه اگر شما بهش توجه کافی کنی و مدام ازش شکایت نکنی میشه مرد قبل.دقت کن تو دیگه همسر قبل بچه نیستی

آدمی که شمارو نصیحت میکنه در واقع داره با خودش تو گذشته صحبت میکنه🎭
خب پس بهش حق میدم...اونم اینکاراش ناخودآگاهه و بخاطر از دست دادن توجه شماست هنوز با وضعیت جدید کنار ...

نمیدونم.باید چیکار کنم

کل انرژیم میره کار خونه ،بچه داری،خریدو...

دیگ حوصله قبلمو ندارم.

باید چیکار کنم

قرار نیست هم نظر هم نبودیم دشمن هم باشیم😉 یاد بگیریم نظراتمونو محترمانه بهم بگیم ...دل همو نشکنیم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نمیدونم.باید چیکار کنم کل انرژیم میره کار خونه ،بچه داری،خریدو... دیگ حوصله قبلمو ندارم. باید چیک ...

به نظرم باید یه تجدید نظر تو رفتار خودت بکنی درسته مدام داری از شوهرت رفتار منفی میبینی اما دلیلش خودتی...بهتره یه برنامه ریزی دقیق بکنی که بتونی نیازهای عاطفیش رو ارضا کنی.

ایشون با حضور بچه حس میکنه شمارو از دست داده خلافش رو ثابت کن.

نمیدونم.باید چیکار کنم کل انرژیم میره کار خونه ،بچه داری،خریدو... دیگ حوصله قبلمو ندارم. باید چیک ...

شوهرتون کودکی بدی داشته، بعد بچه دار شدن تمام توجهتون رفته سمت اون دوباره حس ترد شدن بهش دست داده با این رفتارا داره از خودش دفاع میکنه برو پیش یه روانشناس خوب اینجوررر مردا به شدتتت اگه روشون کار بشه تغییرایی مثبت میکنن زندگیت بهشت میشه چون اینجور ادما خیلیییی مهربونن فقط از بس سختی بچگی داشتن عزت نفس ندارن

2728
به نظرم باید یه تجدید نظر تو رفتار خودت بکنی درسته مدام داری از شوهرت رفتار منفی میبینی اما دلیلش خو ...

الان شوهرم بیدار شده میگ خواب می‌دیدم دارم باهات دعوا میکنم.میبینی چقدر دل به دل راه داره

قرار نیست هم نظر هم نبودیم دشمن هم باشیم😉 یاد بگیریم نظراتمونو محترمانه بهم بگیم ...دل همو نشکنیم
شوهرتون کودکی بدی داشته، بعد بچه دار شدن تمام توجهتون رفته سمت اون دوباره حس ترد شدن بهش دست داده با ...

خیلیا بهم گفتن.

باید برم دنبال ی مشاور خوب بگردم.

حتما میرم

الان شوهرم بیدار شده میگ خواب می‌دیدم دارم باهات دعوا میکنم.میبینی چقدر دل به دل راه داره

چون هردو حسابی عصبی هستین اما حل کردنش خیلی راحته.

حیف زندگیتون که داره به تلخی میگذره وقتی میتونه خوب و شاد باشه

2738
فقط مهمونی های طرف شما رو نمیاد یا طرف خودشم نمیره؟

خودشون به اون صورت مهمونی ندارن.

ولی یادمه بیار خواهر شوهرم دعوتمون کرد.با اینکه دو سال عید پست سر هم نیومده خونمون مهمونی هم گرفتیم نیومدن.پا شد رفت.ولی من نرفتم

گفتم خیلی خنگی میری دیگ چجوری باید بهت توهین بشه

بعد گفت خواهرم مظلومه هیچ گناهی ندارم شوهرش بدجنسه نمی‌ذاره بیاد بخاطر آبجیم می رم

چون هردو حسابی عصبی هستین اما حل کردنش خیلی راحته. حیف زندگیتون که داره به تلخی میگذره وقتی میتو ...

دعا کن برامون  عزیزم 

ممنون بابت راهنمایی هات

خودشون به اون صورت مهمونی ندارن. ولی یادمه بیار خواهر شوهرم دعوتمون کرد.با اینکه دو سال عید پست سر ...

خوب کاری کردی نرفتی اگه طرف خودش مهمونی نداره پس زیاد جنگ و دعوا نکن به نظرم هر موقع خواستی بری مهمونی با زبون و قربون صدقه راضیش کن اگه هم نشد اوقات خودت رو تلخ نکن در عوضش اگه طرف شوهرت یه روز مهمونی گرفتن نرو آدم هایی که تو خانواده کم جمعیت بزرگ میشن یا تو خانواده هایی که مهمونی اقوام و فامیل نمیرن زیاد معمولا بیشتر از آدم های دیگه گوشه گیرند و از مهمونی بدشان میاد دیدم که میگم و واقعا براشون سخته تو محیط های پرجمعیت زیاد باشن سعی کن بهش بیشتر محبت کنی جلو فامیل های خودت اگه حرفی زده میشه از شوهرت دفاع کن تا بیشتر سمتت بیاد امیدوارم به لطف خدا مشکل همه زن و شوهر ها حل بشه  

علاوه بر اینا خیلییییی بی اعتماد به نفسه تو جمع صحبت می‌کنه عرق می‌ریزه کلا خونوادگی همینطورهبرادر ...

گناه داره اسی درکش کن دلم براش سوخت اون خیلی تو عذابه اما غرورش اجازه نمیده بگه دردم چیه 

تنهاش نزار غرور اینجور ادمو بشکنی خیلی بد میشه 

دیگه هیچی براش مهم نیست 

اروم اروم بیارش تو جمع و کاری کن بهش خوش بگذره هیچوقت شوهر خواهرتو به رخش نکش 

خدایا پول بده پول ،بعدشم معرفت خرج کردنشو هم بده🤩