2726
عنوان

الان با گریه از خواب بیدار شدم

757 بازدید | 71 پست

الان خواب می‌دیدم یه مهمونی مهم دعوتیم به شوهرم میگم بیا بریم میگه نه، لج و لجبازی.بعد مامانم اومد گفت چرا آماده نیستین گفتم نه مامان شما برید ما نمیایم .در همین حین می‌دیدم خواهرم و شوهرش همسایه ها همه دارن میرن.فقط ما موندیم.بعد ک منو شوهرم تنها شدیم،بهش گفتم چرا همیشه ساز مخالف میزنی(تو بیداری و در واقعیت هم باهاش همین مشکلو دارم،همیشه لج می‌کنه میگه من اینجا نمیام من اونجا نمیام اعصابمو بهم میریزه)دیگه دعوامون افتاد و بالا گرفت ،بهش گفتم طلاقمو میگیرم گفت هرری دیگ داشتم وسایلمو جمع میکردم ک بیام از خونمون بیرون.شوهرم گفت غلط کردم پاشو بریم مهمونی(در واقعیت عمرا اینطوری باشه)زنگ زدم به مامانم ک ما می‌خواهیم بیایم مهمونی مامانم گفت خسته نباشی مهمونی تموم شد ما داریم برمیگردیم.دیگه زدم زیر گریه انقد زار زدم یدفه شوهرم بیدارم کرد پاشو خواب دیدی.

آخ ک الان دلم میخواد بکشمش.دیگ خوابم نبرد

کیا شوهرشون این مدلیه؟

باهاش چیکار میکنین؟

قرار نیست هم نظر هم نبودیم دشمن هم باشیم😉 یاد بگیریم نظراتمونو محترمانه بهم بگیم ...دل همو نشکنیم

برو مشاوره به اخلاقش دامن نزن ولج نکن 

هومیوپاتی سلامتیمو مدیونتم . دوستای نی نی سایتی زیاد درباره هومیوپاتی سوال میکنن . هومیوپاتی یه روش درمانیه ضد التهابه خیلی از پزشکا تو خارج از کشور بیمارای الرژی والتهابی شون رو ارجاء به پزشک هومیوپات میدن .با اینکه تو کشورمون این پزشکا کم نیستن ولی ناشناخته ان اگه یه سرچ تو گوگل کنید اسم وادرسشون هست تو کل کشور هستن  . خیلی از مشکلات مثل کیست واندومتریوزو.... با چند ماه درمان هومیوپاتی قابل درمانه .خوبی این روش اینه که بعد درمان وقطع دارو  احتمال عودبیماری خیلی خیلی کمه چون کار هومیوپاتی تقویت بدن خود فرده تا بدن خودش با بیماری مبارزه کنه .خلاصه برای بیماریهایی که تو طب شیمیایی درمان قطعی نداره وفرد باید کل عمرشو دارو بخوره هومیوپاتی با چند ماه میتونه براش معجزه کنه وخوب بشه .بیماریهای داخلی واعصاب والرزی ونازایی وتیروئید و...از این جمله اند .دراخر اینم بگم سینا طب ارسال دارو به کل کشور دارهتوی این تایپیکم درباره هومیوپاتی توضیح دادم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

وای دقیقا من شوهرم همینه 

هیچ جا نمیاد 

همه میگن چشه چه مشکلی داره 

خیلیا فک میکنن ما جدا شدیم ولی ب کسی نمیگیم😕

واسه حل گره های زندگیم یه صلوات میفرستین .اللهم صل علی محمد وآل محمد وقتی تو امضاتون میزنین صلوات من میفرستم براتون فقط حال ندارم اعلام کنم😄❤ من مطمئنم خونه ام سه تا اتاق داره با یه حیاط که توش حوض داره  تابستونا میخوابیم داخلش😍و یه آشپزخونه ی بزرگ و خوشگل من تو اون خونه نفس میکشم وخوشحالم و بچه هام سالم وسلامت بزرگ میشن من مطمئنم خدایا کمکم کن 😍یا نُورُ یا بُرْهانُ، یا مُبینُ یا مُنیرُ، یا رَبِّ اکْفِنی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ أَسأَلُکَ النَّجَاهَ یَوْمَ یُنْفَخُ فِی الصُّورِ❤️بسم الله الرحمن الرحیم اَلحَمدُللهِ الّذی عَرَّفَنی نَفسَهُ وَ لَم یَترُکنی عُمیانَ القَلب اَلحَمدُلله الّذی جَعَلَنی مِن اُمَّهِ محمد صَلی الله عَلَیه وَ آله اَلحَمدلله ِ الّذی جعلً رِزقی فی یَدِه وَ لَم یَجعَلهُ فی اَیدی النّاس اَلحَمدللهِ الّذی سَتَرَ عُیوبی وَ عَورَتی وَ لَم یَفضَحنی بَینَ النّاسِ.❤️  ماشاالله ولا حول و لا قوه الا بالله❤️

اخ که این مردا همیشه باعث استرس میشن

اسی این خوابها به خاطر رفتار شوهرت تو بیداریه که تو ضمیر ناخود اگاهت رخنه کرده 

منم کسی تو بیداری باعث ناراحتیم بشه خوابهای بد میبینم در موردش همیشه هم زبونم تو خواب بند میاد مخصوصا موقعی که دارم ازش گلایه میکنم 

خدایا پول بده پول ،بعدشم معرفت خرج کردنشو هم بده🤩
وای دقیقا من شوهرم همینه  هیچ جا نمیاد  همه میگن چشه چه مشکلی داره  خیلیا فک میکنن ...

وااای من تویم یا تو منی!!!

فکر کن شب مجلس خواهرم نیومد قسمت زنونه با هم کادو رو بدیم.همه کنار شوهراشون بودن.من تک و تنها رفتم کادورو دادم.خانواده شوهر خواهرم فکر میکردم من مطلقه م

قرار نیست هم نظر هم نبودیم دشمن هم باشیم😉 یاد بگیریم نظراتمونو محترمانه بهم بگیم ...دل همو نشکنیم
اخ که این مردا همیشه باعث استرس میشن اسی این خوابها به خاطر رفتار شوهرت تو بیداریه که تو ضمیر ...

اتفاقا دیشب مامانم گفت بیاید با آبجی و شوهرش بریم پیاده روی.شوهرم گفت نه من نمیام

حالا هر شب پیاده روی رو میاره ها،تا دید آدم حسابش کردن گفت نه من نمیام

وااای من تویم یا تو منی!!! فکر کن شب مجلس خواهرم نیومد قسمت زنونه با هم کادو رو بدیم.همه کنار شوهرا ...

ماهم شانسمون با این شوهرامون 

فک کن بچه من 2 سالشه از بس ادم ندیده از تمام ادما میترسه😐

واسه حل گره های زندگیم یه صلوات میفرستین .اللهم صل علی محمد وآل محمد وقتی تو امضاتون میزنین صلوات من میفرستم براتون فقط حال ندارم اعلام کنم😄❤ من مطمئنم خونه ام سه تا اتاق داره با یه حیاط که توش حوض داره  تابستونا میخوابیم داخلش😍و یه آشپزخونه ی بزرگ و خوشگل من تو اون خونه نفس میکشم وخوشحالم و بچه هام سالم وسلامت بزرگ میشن من مطمئنم خدایا کمکم کن 😍یا نُورُ یا بُرْهانُ، یا مُبینُ یا مُنیرُ، یا رَبِّ اکْفِنی الشُّرُورَ وَ آفَاتِ الدُّهُورِ وَ أَسأَلُکَ النَّجَاهَ یَوْمَ یُنْفَخُ فِی الصُّورِ❤️بسم الله الرحمن الرحیم اَلحَمدُللهِ الّذی عَرَّفَنی نَفسَهُ وَ لَم یَترُکنی عُمیانَ القَلب اَلحَمدُلله الّذی جَعَلَنی مِن اُمَّهِ محمد صَلی الله عَلَیه وَ آله اَلحَمدلله ِ الّذی جعلً رِزقی فی یَدِه وَ لَم یَجعَلهُ فی اَیدی النّاس اَلحَمدللهِ الّذی سَتَرَ عُیوبی وَ عَورَتی وَ لَم یَفضَحنی بَینَ النّاسِ.❤️  ماشاالله ولا حول و لا قوه الا بالله❤️
اتفاقا دیشب مامانم گفت بیاید با آبجی و شوهرش بریم پیاده روی.شوهرم گفت نه من نمیام حالا هر شب پیاده ...

مگه قبلا بینشون شکر ابی شده ناراحتی پیش اومده؟؟

خدایا پول بده پول ،بعدشم معرفت خرج کردنشو هم بده🤩
واااااای چقد بد😬🤦‍♀️

شب خواستگاری خواهرم نیومد،روز عقدش گفت یا با ماشین بفرست دنبالم یا نمیام.انقد منو چکوند و لرزوند ک نگو

شب خواستگاری خواهرم نیومد،روز عقدش گفت یا با ماشین بفرست دنبالم یا نمیام.انقد منو چکوند و لرزوند ک ن ...

خب خیلی رک بهش بگو....

بگو من از این رفتارات اذیت میشم هدفت اذیت کردن منه یا چی؟

واسه چی‌اینجوری میکنی ؟ دوس داری من اذیت شم؟😕🤦‍♀️

2706