2737
2734
عنوان

بعدازدعوا باشوهرتون چطور حرص دلتونا خالی میکنید

| مشاهده متن کامل بحث + 660 بازدید | 74 پست
بعد از آشتی در موقع مناسب میتونی کم کم از ناراحتیات بگی نه با پرویی و عصبانیت و...  با سیاس ...

خیلی قبلا اینکارا راکردم راضی نمیشم دیگه و فشار روحی راکم نمیکنه یعنی چی اون تودعوا خودشا خالی کنه هرچی میخواد بگه بعد دعوا ازشدت خجالت میگه باشه ولی دعوای بعدی دوباره بدتر میکنه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

آره بابا تازه میاد اونوسط در دل اونم وامیشه وبدتر هی بشوهرم میگه زنت چه کرد چ نکرد و....

😓😓😓کلا همیشه ما باید مراعات ‌‌‌‌ کنیم تا شر بخوابه مردا زیاد به فکر نیستن

🤐
2731
خیلی قبلا اینکارا راکردم راضی نمیشم دیگه و فشار روحی راکم نمیکنه یعنی چی اون تودعوا خودشا خالی کنه ه ...

بعضی وقتا الکی یکم سرد شو باش. مثلا اینجوری:

یکم تو خودت باش بیشتر ب کارای خونه برس. بذار فک کنه داری ب ی چیزی فک میکنی و فکرت مشغوله و ناراحتی. ولی با شوهرت بدرفتاری نکن. 

بعد میاد ازت میپرسه چیشده

تو بهش بگو

یاد اون حرفات تو دعوا افتادم خیلی ناراحتم. آخه چرا تو باید اینارو بگی😔😔

میدونی چقد ناراحت میشم، و تو روحیم تاثیر میذاره

آسمانِ ابری  
😓😓😓کلا همیشه ما باید مراعات ‌‌‌‌ کنیم تا شر بخوابه مردا زیاد به فکر نیستن

خوب دقیقا منم میخوام بدونم بعدش بااون احساس بد باید چیکار کنیم من اوایل مهم نبود الان داره تبدیل به یه بیماری میشه واسم

2740
من اگه محلش ندم بیشتر لج میکنه

اصلا نباید بی محلی کرد ب مرد

چون مرد سالم از لحاظ اخلاقی هیچوقت بی محلی کردن رو طاقت نمیاره

و میخواد قدرتشو نشون بده ب زن و بدتر میکنه تا زن بفهمه و پرو نشه

آسمانِ ابری  
خوب دقیقا منم میخوام بدونم بعدش بااون احساس بد باید چیکار کنیم من اوایل مهم نبود الان داره تبدیل به ...

من فقط همون جواب دادن پیشنهادم بود اما میبینم که نمیشه...ببین میتونی جواب بدی بعد مادرشوهرتم بیاد هرچی دلش خواست بگه تو برو تو اتاق درم ببند؟

🤐
ما باخونوادش تویه ساختمونیم براهمین مجبورم حتی حرفاهای ناحقشم جواب ندم بعضی وقتا حتی خودشم بعدا ازحر ...

اتفاقا چون سکوت میکنی پررو شده ، چندبار صداتو ببری بالا استرس میگیره جلو خانوادش بد بشه دیگه تکرار نمیکنه 

من تقریبا می رم روی سکوت و تمام حرفام رو براش پیامک می کنم  منم پر حرفم وقتی می رم توی سکوت &n ...

وای مث منی شوهرم از تنها چیزی که می ترسه سکوت منه منم ساکت نمی شم ولی وقتی تصمیم به سکوت بگیرم تا ده روز حرف نزدنم پیش می رم تا جایی که گریش در می یاد 😂😂😂

وزن اولیه 104😛اغاز رژیم 7اردیبهشت 1400🥴خداروشکر بعد یک سال 30کیلو کاهش داشتم 💃💪اغاز سال دوم رژیم 😍💪وزن فعلی 76😎هدف اول 70،🙃🙃 هدف اخر 68 هر زمان شد  😊😎  من می تونم چون می دونم 😂 یه زمانی چاق بودم همه می گفتن اوف چقد چاق وزشتی 😡منم با ارامش می گفتم درشت مجلسیم دوست دارم اینطوری 😎الان لاغر شدم همونا می گن وای لاغر شدی از ریخت افتادی 😒بازم من می گم دوست دارم می خوام مانکن باشم 😎من برا دل خودم زندگی می کنم نه به فکر ادمای هزار رنگ اطرافم 💪💪💪😎خدا جونم مرسی یه دختر  ناز ویه پسر جیگر بهم دادی باباشونو نگم دیگه خودت می دونی 😄😄😄😄 😍😍😍لطفا مواظب خانواده چهار نفره ما باش 😍😍😍 😍😍من یک دختر یک همسر  یک مادرهستم   به وجود خودم افتخار می کنم 😋   من یک خانه دارم یک خانه داره شاغل عاشق کارای هنریم کارم بافته بافت عروسک  لباس وشال وکلاه☺ برا سرانجام رسیدن کارم خیلی تلاش کردم 💪کلمه نمی تونم در فرهنگ لغات زندگی من وجود نداره😎 کاری نیست که نتونم انجام بدم من یک زن هستم 😊😊😊😊خدایی سوال کردی جواب می دیم ریپلای نمی کنی یه لایک بکن 
2706