2737
2734
عنوان

رمان عالی چی معرفی میکنین؟😁

307 بازدید | 31 پست

مثل اسطوره و شاه شطرنج و اینا☹️

شاید آن که جسارت عصیان دارد،شجاعت توبه نیز داشته باشد.شاید آنکه خدا مجال سرکشی داد،فرصت بخشیده شدن هم داده باشد!(برای حاجت رواییم یه صلوات بفرستین اگه دوست داشتین🙈💜)

عابربی سایه

خدابهم ندادپسر😢جامو بندازه پشت در😁عروسم بگه جادوگری😈 عوضش داده گل دختری 👩‍👧جامو بندازه تو پنجدری روم بکشه لاحاف زری🛌 دومادم بگه تاجسری👑به به عجب مادرزنی😊😎

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2740

ژانر ترسناک بهتر از هیچ کسان ندیدم.

راز یک سناریو اجتماعی بود ولی حرف نداشت.

ریما هم کمی تخیلی بود ولی جالب .

امیدوارم مشکلات همه ی عزیزانم تا ۹/۹/۹۹ برطرف بشه.😞بهترین ها رو واسه تون ارزو دارم💔
یه رمان تو سبک عابر بی سایه بگید همون قدر قشنگ.  اسی این مرد امشب میمیرد خیلی خوبه

رمانای همین نویسنده روبخون

صادق باش مثل اون سیگاری که روش نوشته سرطانزا نه مثل اون آبمیوه آشغالی که روش نوشته صددر  صد طبیعی ❤ السلام علیک یا ابا عبدالله❤
یه رمان تو سبک عابر بی سایه بگید همون قدر قشنگ.  اسی این مرد امشب میمیرد خیلی خوبه

رمانای زینب ایلخانی کلا فوق العادن این رمان جدیدش هزارچم خیییییلی قشنگ بود ولی آخرش اعصابم بهم ریخت چون تهشو بازگذاشته بود😫

خدابهم ندادپسر😢جامو بندازه پشت در😁عروسم بگه جادوگری😈 عوضش داده گل دختری 👩‍👧جامو بندازه تو پنجدری روم بکشه لاحاف زری🛌 دومادم بگه تاجسری👑به به عجب مادرزنی😊😎

وای نگو این مرد امشب میمیرد آدمو داغون میکنه من خوندمش آخرش دیدم دیگه تحمل ندارم یه بلایه دیگه سرشون بیاد حذفش کردم.

امیدوارم مشکلات همه ی عزیزانم تا ۹/۹/۹۹ برطرف بشه.😞بهترین ها رو واسه تون ارزو دارم💔

بن بست ۱۷محشره

عابربی سایه

این مرد امشب میمیرد

تقابل

دژکوب که چاپیه فک کنم

رمان سارا وجهانگرد کوچک از خانم قاسمی که چاپی هستش

با غصه نشو همدم سنت شکنِ خود باش آزاد ترین فردی وقتی که نگی ای کاش..
2706