2733
2739
عنوان

رمان عالی چی معرفی میکنین؟😁

| مشاهده متن کامل بحث + 308 بازدید | 31 پست
با سقوط دستهای ما

چقدر اخرش گریه کردم😑

شاید آن که جسارت عصیان دارد،شجاعت توبه نیز داشته باشد.شاید آنکه خدا مجال سرکشی داد،فرصت بخشیده شدن هم داده باشد!(برای حاجت رواییم یه صلوات بفرستین اگه دوست داشتین🙈💜)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یه رمان تو سبک عابر بی سایه بگید همون قدر قشنگ.  اسی این مرد امشب میمیرد خیلی خوبه

دوتا شو خوندم😭

شاید آن که جسارت عصیان دارد،شجاعت توبه نیز داشته باشد.شاید آنکه خدا مجال سرکشی داد،فرصت بخشیده شدن هم داده باشد!(برای حاجت رواییم یه صلوات بفرستین اگه دوست داشتین🙈💜)
2731
چقدر اخرش گریه کردم😑

منم این حق شیدا نبود

صادق باش مثل اون سیگاری که روش نوشته سرطانزا نه مثل اون آبمیوه آشغالی که روش نوشته صددر  صد طبیعی ❤ السلام علیک یا ابا عبدالله❤
ژانر ترسناک بهتر از هیچ کسان ندیدم. راز یک سناریو اجتماعی بود ولی حرف نداشت. ریما هم کمی تخیلی بود ...

هیچکسانو شاید من سه جلدش رو بیشتر ۵ بار خوندم و بازم میترسم و برام تکراری نیست👌🏻

2740
هیچکسانو شاید من سه جلدش رو بیشتر ۵ بار خوندم و بازم میترسم و برام تکراری نیست👌🏻

عالیه،رد خور نداره.

امیدوارم مشکلات همه ی عزیزانم تا ۹/۹/۹۹ برطرف بشه.😞بهترین ها رو واسه تون ارزو دارم💔
عالیه،رد خور نداره.

میخواست جلد چهارمش رو بنویسه ننوشت😑

تو مایه های هیچکسان چیزی نخوندی؟

میخواست جلد چهارمش رو بنویسه ننوشت😑 تو مایه های هیچکسان چیزی نخوندی؟

اره کاش ادامه میداد

نمیدونم چرا دیگه ننوشت.

محله ی ممنوعه هم بد نبود.

امیدوارم مشکلات همه ی عزیزانم تا ۹/۹/۹۹ برطرف بشه.😞بهترین ها رو واسه تون ارزو دارم💔
2706