2737
2739

ازدواج سنتی ها بگن

اصلا اون جلسه تو اتاق چجوری گذشت بر شما؟؟😬

💚اللهم صلی علی محمد و آل محمد💚 به نیت خوشبختی و موفقیت برادرم انشالله حاجت روا بشید🧡

90 درصد ازدواج سنتی ها  پرسیدن چی تو زندگی براتون مهمه؟

و جواب 100 درصدشون ایمان تقوا عمل صالح بوده

حالا که اومدی امضامو بخونی میشه برای بهبودی بیماریم دعا کنی؟هشت ساله درگیرشم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

90 درصد ازدواج سنتی ها  پرسیدن چی تو زندگی براتون مهمه؟ و جواب 100 درصدشون ایمان تقوا عمل صالح ...

نه بابا همه که مومن و متدین نیستن لنگه اش من و همسرم

💚اللهم صلی علی محمد و آل محمد💚 به نیت خوشبختی و موفقیت برادرم انشالله حاجت روا بشید🧡
2731
من فقط سکوت کردم . روم نمی شد حرف بزنم . همش اون میگفت منم تایید میکردم با سر . بهم گفت حرف بزن ببین ...

آخی عزیزم😁

همسرت فک کنم شوخ طبع باشه ها

2740
ما امشب صحبت کردیم. خواستگاری سنتی. هر چی گفتم، اون فقط گفت عه!

چرا عه؟😁

ایشالله به سلامتی

فقط من حرف زدم استرس داشتم همش زر میزدم اخه استرس داشتنی زیاد حرف میزنم گفتم شما شرطی ندارین گفت همی ...

آخی چه جمله ی قسنگی 😍خوشبخت باشید

90 درصد ازدواج سنتی ها  پرسیدن چی تو زندگی براتون مهمه؟ و جواب 100 درصدشون ایمان تقوا عمل صالح ...

توچقدخوبی(امضات)

‌‌‌‌‌ܝ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ܦ۬ࡅ࡙ܦ߳ ࡅ߲ܨ ࡏܠࡏ ‌ܢ̇ܥ‌ߊ‌‌رࡅ࡙ܡܢ
ما حرف هامونو قبلا زده بودیم روز خاستگاری فقط عکس سلفی گرفتیم😂😂😂

اینجوری خیلی حال میده😉😁