2737
2734

ازدواج سنتی ها بگن

اصلا اون جلسه تو اتاق چجوری گذشت بر شما؟؟😬

💚اللهم صلی علی محمد و آل محمد💚 به نیت خوشبختی و موفقیت برادرم انشالله حاجت روا بشید🧡

90 درصد ازدواج سنتی ها  پرسیدن چی تو زندگی براتون مهمه؟

و جواب 100 درصدشون ایمان تقوا عمل صالح بوده

حالا که اومدی امضامو بخونی میشه برای بهبودی بیماریم دعا کنی؟هشت ساله درگیرشم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

90 درصد ازدواج سنتی ها  پرسیدن چی تو زندگی براتون مهمه؟ و جواب 100 درصدشون ایمان تقوا عمل صالح ...

نه بابا همه که مومن و متدین نیستن لنگه اش من و همسرم

💚اللهم صلی علی محمد و آل محمد💚 به نیت خوشبختی و موفقیت برادرم انشالله حاجت روا بشید🧡
2728
من فقط سکوت کردم . روم نمی شد حرف بزنم . همش اون میگفت منم تایید میکردم با سر . بهم گفت حرف بزن ببین ...

آخی عزیزم😁

همسرت فک کنم شوخ طبع باشه ها

2740
ما امشب صحبت کردیم. خواستگاری سنتی. هر چی گفتم، اون فقط گفت عه!

چرا عه؟😁

ایشالله به سلامتی

فقط من حرف زدم استرس داشتم همش زر میزدم اخه استرس داشتنی زیاد حرف میزنم گفتم شما شرطی ندارین گفت همی ...

آخی چه جمله ی قسنگی 😍خوشبخت باشید

90 درصد ازدواج سنتی ها  پرسیدن چی تو زندگی براتون مهمه؟ و جواب 100 درصدشون ایمان تقوا عمل صالح ...

توچقدخوبی(امضات)

‌‌‌‌‌ܝ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ܦ۬ࡅ࡙ܦ߳ ࡅ߲ܨ ࡏܠࡏ ‌ܢ̇ܥ‌ߊ‌‌رࡅ࡙ܡܢ
ما حرف هامونو قبلا زده بودیم روز خاستگاری فقط عکس سلفی گرفتیم😂😂😂

اینجوری خیلی حال میده😉😁