2733
2734
عنوان

لاغری هدفمند

| مشاهده متن کامل بحث + 135934 بازدید | 19066 پست
پس هورمونات بهم ریخته اصلا استرس به خودت نده ضعف نداری که الان فشار استرسته افتادی به پرخوری اضطرابی ...

فدای تو مهربونم

خدا همه رو کمک کنه ایشالا 

You hate your life ... While some people dream of having your life 😍😍😍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام ب همگی

بچه ها روم به دیوار 😒 نتونستم فستو رعایت کنم چون ضعف داشتم .

کالری مصرفی : ۱۱۸۰

فعالیت : ۱ ساعت پیاده روی ۵۰ درازنشست ۵۰ دوچرخه و تمرینات روز هفتم چالش سی روزه 

You hate your life ... While some people dream of having your life 😍😍😍
شب همگی بخیر باشه گلای قشنگ  کالریمو حساب نکردم ولی مطمینم خیلی نشده صبحانه یه قهوه و شکلات تل ...

دکی جون بای تا فردا بیام عشقم

من مادرم ،،مادر سه تا بچه ،، روزگارم از بچگی تا الان خوب نبود ،،،به خاطر بچه هام خیلی تلاش می کنم که روزگارشون مثل من نباشه ،،،تو خونه ترشی درست می کنم می فروشم یک ساله واسه مردم قرآن می خونم چله قرآنی میگیرم واسه،حاجتشون دعا می کنم،،واسه اموات نماز قضا ،،و روزه قضا برای اموات می گیرم ،،لطفا حمایتم کنید و ترشی بخرید،، چله قرآنی حاجت روایی بخواید  واستون بخونم ، تا بتونم واسه بچه هام مواد غذایی تهیه کنم ،،
2728
سلام ب همگی بچه ها روم به دیوار 😒 نتونستم فستو رعایت کنم چون ضعف داشتم . کالری مصرفی : ۱۱۸۰ فعال ...

فدای یه تار موت

من مادرم ،،مادر سه تا بچه ،، روزگارم از بچگی تا الان خوب نبود ،،،به خاطر بچه هام خیلی تلاش می کنم که روزگارشون مثل من نباشه ،،،تو خونه ترشی درست می کنم می فروشم یک ساله واسه مردم قرآن می خونم چله قرآنی میگیرم واسه،حاجتشون دعا می کنم،،واسه اموات نماز قضا ،،و روزه قضا برای اموات می گیرم ،،لطفا حمایتم کنید و ترشی بخرید،، چله قرآنی حاجت روایی بخواید  واستون بخونم ، تا بتونم واسه بچه هام مواد غذایی تهیه کنم ،،
نه ۱۰ روز مونده فعلا  انقد خبرای بد میشنوم فشارم میفته همش  الان عموم کرونای شدید گرفته ...

از استرسه پس.عزیزم یوگا و مدیتیشن میگن خیلی خوبه. ضعف اگه داری که کاری نمیشه کرد باید یه چیزی بخوری ولی اگر فقط گشنگیه به انگیزه هات فکر کن مثلا عکس لباسهایی که دوست داری بپوشی.

عشقم اینجام 😘😘😘😘

سپید جون مرسی برگشتی. دلیل همه انگیزهامون هستی. امیدوارم مشکلی که نوشتی برطرف شده باشه به امید خدا.

و اما گزارش امروزمم تو همین پست بنویسم صفحه ها بیخودی جلو نره.

امروز 750 کالری دریافتیم بود. اول صبح یکم ماست و عسل خوردم و رفتم واسه فست. شب هم نصف یک پتزای سبزیجاتو خوردم.

فعالیت بدنیم متاسفانه هیچ.

ای وای چرا مردا اینجورین بخدا  توکلت به خدا باشه  انشاالله ختم به خیر میشه😍😍😘😘

التماس دعا🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸💖💖💖💖💖💖💖💖

💗میشه اسم خوشگل موشگل برای دخترم پیشنهاد بدین؟🌸 😍🙏🏻  خودم نظرم رو آنیسا، آوینا، آنیا و کمی نیکا هست اما شوهرم میگه بارانا🤔 کدوم بهتره!؟ چقد تصمیم گرفتن سخته🥴
2738
فردا صبح خودتو وزن کن بهم بگو اگه بازم تکون نخورده بودی بهت بگم چیکار کتی 

باشه حتما

عضو گروه بنفش💪سرگروه @خزان_نارنجی🌹❤️ وزن اولیه(۸۶)🔓💪هدف دوم(۸۳)🔓💪هدف سوم(۷۹)💪🔓هدف چهارم(۷۷)🔓💪هدف پنجم(۷۴)💪🔒هدف ششم(۷۱)🔒💪هدف هفتم(۶۸)💪🔒هدف اخر(۶۵)🔒🤗🥹🥹🥹
سپید جون مرسی برگشتی. دلیل همه انگیزهامون هستی. امیدوارم مشکلی که نوشتی برطرف شده باشه به امید خدا. ...

عزیزمی بخدا 

شرمندم نکن عشق جان شما انقدر تک تکتون خوبید خداشاهده دلم نمیاد برم دیگه برنگردم 😘😘😘😘😘😘

نوش جونت 

ببین کارای خونه خودش ده تا فعالیت نفس گیره حساب کن بچه داشته باشی کارای خونه برات درست نکنن 🤯🤯

2706