2737
2739
عنوان

لاغری هدفمند

| مشاهده متن کامل بحث + 135935 بازدید | 19066 پست
من عاشق بوشم خودشو دوس ندارم ولی بوشو دیوانه وار دوس دارم 

واییی چ باحالی 😂😂😍😍

منم بعضی بو هارو خیلی دوست دارم مثل بنزین رنگ گچ 

مهر 😍😬

تیکر تولدم مجردممممم 😘دنبال دعوا نیستم تا وقتی میش با حرف زدن مشکلو حل کرد  اگ جوابتو ندادم این ب این معنی نیست ک جوابی نداشتم این ینی اینک من با ابلهان بحثی ندارم ❤️🤗 
من بابام ماه پیش 2کیلو گرفت، کیلویی 30 تومن، ریز کردم میریزم رو برنج جای روغن حالا اگر مشتری هست زی ...

😂😂😂😂

وای من عاشق اونام البته نمیخورم 

ولی اب میکنم کف روشو برمیدارم بعنوان روغن ازش استفاده میکنم 

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

همینارو ترجیح دادی کارت به این تاپیک کشیده دیگه 😂😂😂

😂 😂 😂 😂 ن بخدا من ا1لا قبلا صبحانه نمیخوردم فوقش دوتا خرما یا اگ. یمخوردم کیک و اینا 

از وقتی رژیم گرفتم صبحانه میخورم میگن برا لاغری خوب

تیکر تولدم مجردممممم 😘دنبال دعوا نیستم تا وقتی میش با حرف زدن مشکلو حل کرد  اگ جوابتو ندادم این ب این معنی نیست ک جوابی نداشتم این ینی اینک من با ابلهان بحثی ندارم ❤️🤗 
2728
😂😂😂😂 وای من عاشق اونام البته نمیخورم  ولی اب میکنم کف روشو برمیدارم بعنوان روغن ازش استفا ...

من کلا کره استفاده نمیکنم مامانم همیشه میره میخره کره حیوانی برای منم میاره یهو ی پنج کیلو جم میشه روغنش میکنم برای برنج ی وقتایی استفاده کنم

عضو گروه بنفش💪سرگروه @خزان_نارنجی🌹❤️ وزن اولیه(۸۶)🔓💪هدف دوم(۸۳)🔓💪هدف سوم(۷۹)💪🔓هدف چهارم(۷۷)🔓💪هدف پنجم(۷۴)💪🔒هدف ششم(۷۱)🔒💪هدف هفتم(۶۸)💪🔒هدف اخر(۶۵)🔒🤗🥹🥹🥹
سپیده جون من امروز دمنوش یه لیوان خوردم کالریم بازشد 800 دیروزم 850 بودم برا فردا چندباشم خوبه؟ اینک ...

نوش جونت عزیزم 

نمیخوای فست بگیری اگه نمیخوای و میخوای همین روالو بری جلو یه روز مجازی ۱۲۰۰ ببندی 

بازم میگم اگه برات مقدوره و خیلی عجله داری اون چندتا کاذبو بندازی بره این هفته رو یه روزشو ۶۰۰ یه روزشو ۱۲۰۰ بقیشو زیر ۱۰۰۰ همون ۷۰۰ یا ۸۰۰ یا ۹۰۰ ببند 

خودتو امروز وزن نکردی ؟؟؟؟

2740
2706