2733
2739
عنوان

لاغری هدفمند

| مشاهده متن کامل بحث + 135934 بازدید | 19066 پست
سلام بانوی من قندو نمیتونم متاسفانه بدم میاد باچای کشمش وخرما بخورم واگه چای نخورم سردرد میگیرم😭باش ...

😂😂😂حدس زدم باور کن یه جورایی گفتم احتمالا مثل شوهر خودمی دنیا دنیا تنقلات باشه میگه چایی فقط با قند ولی اون با یه دونه میخوره 

چایی که بخور خیلیم خوبه 

ولی قندو بخاطر خودت میگم بد چیزیه

سلام زهره جان و سپید جان. ببخشید من امروز وسوسه شدم و خودمو وزن کردم از روز شنبه تا امروز نهصد گرم ...

سلام عزیزم دیگه وسوسه نشو خواهشن

اگه بعد از روز فستت باشه که اگه تا آخر هفته خوب پیش بری کاذب نیست احتمال اینکه بیشتر کم‌کنی هست ولی اگه کالریاتو بد و بالا ببندی یا رو همون میمونه یا افزایش هم احتمال اینکه داشته باشی هست 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام دوستای خوبم صبح بخیر مانکای دوست داشتنی......... من هر وقت اومدم تاپیک قفل بوده.......

سلام عزززیزممم خوبی صبحت بخیر 

نفس جون گزارش الکی میزنن برامون 😐😐واسه اون قفل کردیم 

2731
سلام عزیزم دیگه وسوسه نشو خواهشن اگه بعد از روز فستت باشه که اگه تا آخر هفته خوب پیش بری کاذب نیست ...

باشه عزیزم دیگه نمیرم.🙈🙈🙈🙈🙈

اما بعد روز فست نبود.دیروز فست نبودم.

پس احتمالا و ان شاالله درسته؟

☺☺☺☺

2740
باشه عزیزم دیگه نمیرم.🙈🙈🙈🙈🙈 اما بعد روز فست نبود.دیروز فست نبودم. پس احتمالا و ان شاالله درست ...

خوب دیگه درسته اگه تا آخر هفته خوب پیش بری که از این بیشپتر کاهش داری 

میدونی چرا میگم نرو چون وسواس میشی بهش اونوقت هر روز میری بلد یه روز که کاهش نداشته باشی یا کم باشه عصبی میشی پرخوری عصبی میگیری خودم بودم که دارم میگما 

من باتری ترازومو دادم آبجیم برد خونشون که نباشه فقط تو خونه

سلام صبحتون بخیر 🌹 

امیدوارم روزی شاد و با کاهش وزن داشته باشید 😂❤️

تیکر تولدم مجردممممم 😘دنبال دعوا نیستم تا وقتی میش با حرف زدن مشکلو حل کرد  اگ جوابتو ندادم این ب این معنی نیست ک جوابی نداشتم این ینی اینک من با ابلهان بحثی ندارم ❤️🤗 
سلام نوش جان همیشه به گردش چرا کالریتو پایین بستی 

سلام دوست مهربون،فدات شم  رفتیم خونه معامله کردیم اینقد استرس داشتیم چون یهویی بود وقتی آمدیم اصلا اشتها نداشتم ناهارم نخورده بودم اون بستنی هم به اصرار املاکی بود وگرنه من جرات ندارم بیرون چیزی بخورم 😋 ضرر داره اینجوری کم ببندم؟ 

میگم چجوری بعضی هاتون از شنبه تاحالا 900 گرم اینا کم کردید چرا من هیچ 😣

البته وزنه ندارم باید برم خونه مامانبزرگم 

تیکر تولدم مجردممممم 😘دنبال دعوا نیستم تا وقتی میش با حرف زدن مشکلو حل کرد  اگ جوابتو ندادم این ب این معنی نیست ک جوابی نداشتم این ینی اینک من با ابلهان بحثی ندارم ❤️🤗 
2706