2733
2734
عنوان

لاغری هدفمند

| مشاهده متن کامل بحث + 135953 بازدید | 19066 پست

من دوشنبه خواستم  بگم چی خوردم قفل بود نشد ولی الان بگم ۱۲۰۰ خوردم چون خونه مامانم بودم ولی  برلی فردا درست میکنم همه چیز ورزش هم نخوردم  صبح ۴ کف دست بربری خوردم با پنیر دوقطع  نهار هم یک لیوان نصفی اش جو خوردم  برای شام هم نصف لیوان ماکارانی حوردم با دوتا کف دست نون میوه هم ۶ تا زرد الو با ۶ تا الو خوردم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شما باید رژیم خروج از استپ بگیری اگه واقعا استپ کرده باشی  این رژیم دو روزه اس که در طول روز ف ...

خیلی خیلی لطف کردید عزیزم 

حتما انجامش میدم 

خیلی متشکرم 🙏🌹

عزیزم سوالی درمورد رنگ مو یا مراقبت پوست داشتین درخدمتم

ارامش ان است که درهرگام بدانی دست تو دردست خداست ❤😊  ... یادمون نره قرار همو زیر پستها ضایع کنیم        برای حاجت دل همه بگیم یاعلی  محترم جانی که پیام منو جوری ریپلای میکنی که بعدش متوجه میشی نه این مثل من ... نیست ،این تاپیک مخصوص شماست ، خوش باش 😁 بیا اینجا
سلام عزیزم خیلی عالی نوشجونت  اون قندارو حذف کن توروخدا 😭😭😭😭😂😂😂😂 انشاالله شنبه یه کاه ...

سلام بانوی من قندو نمیتونم متاسفانه بدم میاد باچای کشمش وخرما بخورم واگه چای نخورم سردرد میگیرم😭باشه سعی میکنم قند کمتر کنم ممنونم عزیزم😘😘😘

2742

سلام دوستای خوبم صبح بخیر مانکای دوست داشتنی......... من هر وقت اومدم تاپیک قفل بوده.......

زندگی تنها یکبار است،پس کارهایی را بکن که خوشحالت میکنه و با کسانی باش که باعث میشن لبخند به لبت بیاد.

اینو برای بچه های جدید میگم.........

من تو تاپیک قبلی با سپید و زهره و.... بقیه بودم و با کمک دوستان و انگیزه ایی که دادن وو کنارش ورزش کردن تونستم اضافه وزنی رو که بعد از زایمان بهم مونده بود رو از بین ببرم......من با وزن 72/800 اومدم تاپیک و رسیدم به وزن 59 ( قدمم 160 هستش) الان چند مااهیه استپ کردم به ایده الم رسیدم تقریبا.......الان رژیم سخت نیستم ولی همچنان تو خوردنم محتاطم که دوباره بر نگردم.........

زندگی تنها یکبار است،پس کارهایی را بکن که خوشحالت میکنه و با کسانی باش که باعث میشن لبخند به لبت بیاد.
2740
عشقی❤❤❤🌹 اولین هدفم ۶۲ هست بعد ببینم چطورم احتمالا تا ۵۸ دوباره کم کنم که حسابی باربی شم 

خیلیم عالی 

انشااللع که زود بهش میرسی واسه عروسی یه لباس لاکچری میپوشی😍😍

سلام منم به زایمان وزنم پایین نیومده وشکمم گنده مونده...از طرفی بچه شیر میدم وتازه شش ماهه ولاغره.. ...

سلام شما هم باید کالریتو متغیر ببندی ولی ۵۰۰ کالری از ما بیشتر 

چون شیردهی ۵۰۰ کالری میسوزونه و اینکه حتمن در طول روز باید دو لیوان شیرو مصرف کنی قرصای ویتامینم یادت نره 

اون قندا رو مخ منم میرن.... از وقتی گفتی قند و شکر حذف اصلا نمیخورم 😁 میلمم میکشه بعضی اوقات به شیر ...

بخدا خیلی خوبه ببین شوهر من فکر کن روزی ۱۰ تا ۱۱استکان یا لیوان چایی میخورد فقطم بابت قند 

قندارو حذف کردم مقدار چاییشم کم شد 

اصلا اسم قند و شکر و نمک سم سفیده 

حدود ده  یازده کیلو نظرمه کم کنم چیکار کنم زودتر به نتیجه برسم چیزای پرکالری و حذف کردم ورزشمم ...

نه اگه عجله ای واسه کم شدن نداری که البته نظر من اینه کالریتو بالا هم ببندی ایرادی نداره 

من یه مدت ورزشام و فعالیتم خیلی بالا بود بعد که ول کردم استپ کرد وزنم مجبور شدم فعالیتمو یه روز ببرم بالا دو روز رژیم شوک بگیرم که دوباره بیفتم رو غلتک 

همون پر کالریارو حذف کن 

بعدش نگاه کن خودتو ببین وقتی چی میخوری بدنت واکنش نشون میده قلق بدنتو بگیر دستت مثلا من خودم امکان نداره نون بربری بخورم و نره رو وزنم بلا استثنا من با خوردن بربری کاهش وزن ندارم حالا نمیدونم چرا درباره بربری اینجوریم واسه همین بربری رو حذف کردم توام همینکارو بکن ببین چه مواد غذایی باعث میشه تو کاهش نداشته باشی اونارو برای همیشه هم نه تا به ایده آلت برسی حذف کن 

بازم میتوای یه هفته کالری بالا ببند فست نگیر ببین خوب پیش میری یا نه 

ولی کالری بالا کاهشتم کند تره ها اینم بگم 

2706