2737
2734
عنوان

لاغری هدفمند

| مشاهده متن کامل بحث + 135934 بازدید | 19066 پست
البته ببخش ها گفتم یک وقت از دستم ناراحت نشی من خودم این اشتباه کردم بعد درستش کردم کاهشم عالی شد گف ...

نه عزیزم چرا ناراحت شم خوشحالم میشم لطف کردی❤ بخاطر کرونا لواش بسته بندی میخریم باید یه فکری برلش بکنم🤔

من عاشق این سایتم😍 از تولد بچه اولم تا حالا هر وقت سوالی داشتم این سایت مثل یه خواهر و یه مادر برام بوده🥲❤ اگه قبلا منو زدین یا بهم بی احترامی کردین بگین محلتون ندم 🤭 آخه ممکنه یادم بره  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه عزیزم چرا ناراحت شم خوشحالم میشم لطف کردی❤ بخاطر کرونا لواش بسته بندی میخریم باید یه فکری برلش بک ...

من می ازم تو ست گرم میشه تو هم بزار ماگرفر تستر یا بزلر تو ماهی تابه کوچلو رو گاز داغ بشه 

2728
سلام دوستان گلم کالریم ۱۳۵۵ تا🙈🙈🙈😬😬🥴فک نمیکردم انقدر بشه🤷‍♀️ تازه میخواستم ی لیوان شیرم آخرش ...

سلام نوش جونت 

اشکالی نداره 

لیدر عزیزمون گفت اونایی که خودشون نمک دارن موردی نداره 

میدونم چی میگی 😄 لاغرا بنیشون بهتره اتفاقاً باشه پس سویق میگیرم خداروشکر الان بهتر شده  الان ...

آره همون که خودت فهمیدی 😂😂😂

فدای سرت 

اشکال نداره حالا به مرور کمش میکنی یهویی کالریاتو کم نکن 

2738
عزیز دلم فدات بشم من اخه چرا تو که انقدر خوبی ماهی دل سوز واسعه غربیه ای پس چرا اخه بی خیال  بع ...

خدا نکنه عشقم 

فدای تو بشم انقدر که لطف دارید به من عزیزم 😍😍😍😘😘😘❤❤❤

2706