2733
2734
عنوان

لاغری هدفمند

| مشاهده متن کامل بحث + 135942 بازدید | 19066 پست
ببین اصولی رو بخوای اینطوریه و باید حساب کنی ولی ما اکثرا زیر 1200 میبندیم😁😁

آهان موفق باشین عزیزم⁦❤️⁩🤗

مهرنگ۱ هستم کاربر سال ۸۹ 😍⁦❤️⁩🌺عکس پروفایل قبلیمو هم نی نی یار ۵ لطف کرد داد ولی این عکس جدید خیلی شبیهمه😜😅

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

قربانت  ببین تو کالری شماری که نصب کنی قد و وزنتو که وارد کنی خودش میپرسه ازت که میخوای کاهش د ...

خیلی خوبه که این مدلی مرسی از توجهت عزیز دلم

مهرنگ۱ هستم کاربر سال ۸۹ 😍⁦❤️⁩🌺عکس پروفایل قبلیمو هم نی نی یار ۵ لطف کرد داد ولی این عکس جدید خیلی شبیهمه😜😅
2728
بچه ها عضو گیری کنین دگه یه تعداد ثابت بریم جلو همه هم گزارش بدن چون اگه بی نظمی شه ازانگیزه میوفتیم

همین کارو میکنیم عزیزم

حالا تا شنبه بچه ها جمع شن شنبه جدول وزنا رو بذارم و شروع کنیم دیگه پایه ثابت

2740
والا با اون نوناشون  کالری امشبو بیا بالا ببینم چه کردی 😏

امشب خوب نبودم

از اون چیپسا درست کردم

یه قاشق روغن زیتون زدم بهش کاش دستم میشکست و نمیزدم، بعد ماست رو گفتم همسرگرام بیاره اونم اشتباهی ماست پرچرب آورده بود اومدم خوش و خرم حساب کنم دیدم شد 500تا😑😑

روز فستم برباد رفت 😢😢

بعدش هم دیگه رعایت سفت و سخت نکردم

یه موفقیتایی داشتیم ولی نصفه مونده😅 اینجا با کمک هم تکمیل میکنیم💪💪

مطمنم که همینطور عزیز دلم 😍

همین کارو میکنیم عزیزم حالا تا شنبه بچه ها جمع شن شنبه جدول وزنا رو بذارم و شروع کنیم دیگه پایه ثاب ...

عالی😍

وزن اولیه 79 وزن هدف 65  پیش به سوی لاغری و به امید مادرشدن💪❤
۵۰۰ تا خوبه دیگه  حالا بازم بالا نزده که

کل روز نه که 

همون چیپس که اصلا سیرم نکرده بود اونقدر شد

نباید دیگه روغن بزنم اصلا

قارچ و تخم مرغ خیلی بهتره برا روز فست

2706