2733
2739
عنوان

لاغری هدفمند

| مشاهده متن کامل بحث + 135934 بازدید | 19066 پست
قهوه و چای سبز رو کیا میخوری .چند لیوان در روز

چای سبز لاغری تیما خوبه 

من چند سال پیش باهاش پنج کیلو کم کردم تو دو ماه 

ترکیب چند تا گیاه 

چای سبز به تنهایی کافی نیست 

هیچ کس از آخرین خداحافظی باخبر نیست.با هم مهربان  باشیم .خدانگهدار دوستان 
سلام به همگی سپید جونم بیا ببین چیکار کردم صبحانه یک عدد موز میان وعده چای با ۳تا قند😞ناهار ۵۰ گرم ...

خوب کل کالریتو بده ببینم چقدر شده 

چرا ناراحتی 

بد بستی مگه ؟؟؟

یا گشنته 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
خیلی گرسنم بود بعدش بیشتر اوقات زیر ساعت ۸ شب میبندم حالا اینسری ۷ نشده بود بستم  شوهر منم غر ...

واقعا اراده میخواد زود شام بخوری دیگه بره تا فردا صبح....من سعی میکنی شامو تا نه شب لفت بدم..بلکه ازاونور معدم قارو قور نکنه...راستی یادم افتاد به جز شام ۱۰۰ گرم شیر کم چربم دارم واسه قبل خواب😃😃خیلی قشنگ کالریمو ازصبح تاحالا پخش کردم

2740

من قارچ گوجه کلمو میپزم بدون آب 

اگه زیر گازو کم کم کنید می پزه با آب خودش 

خوشمزه هم هست و خیلی کالریش کم 

خوراک لوبیا سبز هم با عصاره گوشت درست میکنم اینم عالی میشه 

این دو تا سیر کننده و خوشمزه هستن 

کلا پخته تو رژیم بخورید تاثیر بیشتری تو حس سیری داره من امتحان کردم 

هیچ کس از آخرین خداحافظی باخبر نیست.با هم مهربان  باشیم .خدانگهدار دوستان 
اره جالب اینجاست یه گرمم چاق نمیشن شوهرم ودخترم..حالا پسرم کمی تپلیه..ولی من لامصب زارت وزورت چاق می ...

اینا گفتم که ژن شانس دارن 

ولی شوهر من ۳۵ کیلو اضافه وزن داره هرشبم میگه به من رژیم بده 😑😑میدم فردا میاد میگه از فردا رژیم بده  😑😑

واقعا اراده میخواد زود شام بخوری دیگه بره تا فردا صبح....من سعی میکنی شامو تا نه شب لفت بدم..بلکه از ...

اره اصلا اصولیش همینه که تا قبل ۸ کالری بسته بشه منتها چون بعضیا شوهراشون دیر میان یا اصلا شام دیر میخورن ما میگفتیم تا ساعت ۹ 

چقدر خوبه وقتی برنامه ریزی میکنی قشنگ میدونی چی کی بخوری تا گرسنه نمونی