2733
2734
عنوان

لاغری هدفمند

| مشاهده متن کامل بحث + 135934 بازدید | 19066 پست
عزیزم شنیدم‌بچه هایی ک میل ب خوردن مهر دارن ممکنه کم خونی داشته باشن پیگیری کن 

اره منم شنیدم بردمش چکاپ کامل نرمال بود فقط ویتامین دیش کم بود

عضو گروه بنفش💪سرگروه @خزان_نارنجی🌹❤️ وزن اولیه(۸۶)🔓💪هدف دوم(۸۳)🔓💪هدف سوم(۷۹)💪🔓هدف چهارم(۷۷)🔓💪هدف پنجم(۷۴)💪🔒هدف ششم(۷۱)🔒💪هدف هفتم(۶۸)💪🔒هدف اخر(۶۵)🔒🤗🥹🥹🥹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای در حد دلار ارزشش بالا پایین میشه😅😅😅🤦🏻‍♀️😂 جدی!؟😐 من حتی پرونده ام باز نکردم! حیف از اون ...

بادکنک بازی نمیکنی اونوقت با گرده افشانی اور... لازم میشی؟ 🤔🤔

😂😂😂😂 وای من عاشق اونام البته نمیخورم  ولی اب میکنم کف روشو برمیدارم بعنوان روغن ازش استفا ...

نه از اونا نیست، از همین بسته بندیاست رفته از لوازم قنادیا کیلویی خریده مثل شکلات تخته ای بودن

2731
2738
نوش جونت عزیزم  نمیخوای فست بگیری اگه نمیخوای و میخوای همین روالو بری جلو یه روز مجازی ۱۲۰۰ بب ...

نه دگه روز اول وزن کردم دیدم 80 هستم دگه وزن نمیکنم تا شنبه اره احساس میکنم دوکیلوکاذبه چون این هفته مهمان بودم دوروز برنج خوردم 

وزن اولیه 79 وزن هدف 65  پیش به سوی لاغری و به امید مادرشدن💪❤
منم خیلی بزرگ بودن ولی تو این یکماهه که رژیم گرفتم تقریبا یه سایز کوچیک شدن

حالا به مرور کوچیکتر از اینم میشه 

من کلا  جایی میرفتم اول اونا میرفتن تو بعدش بازوهام بعد دست و پام 

سلام منم میخوام بهتون ملحق بشم  ترازو ندارم فقط میشه راهنماییم کنید روال کارتون چجوریه وزنم ...

سلام خوش اومدی صفحه اول تاپیکو بخونی متوجه میشی هرجارو متوجه نشدی سوالی بود در خدمتیم 

نه دگه روز اول وزن کردم دیدم 80 هستم دگه وزن نمیکنم تا شنبه اره احساس میکنم دوکیلوکاذبه چون این هفته ...

خوب اگه تونستی امروزو ۵۰۰ بگیری که عالیه اگرم نه بالاتر از ۶۰۰ نبند 

2706