2733
2734
عنوان

لاغری هدفمند

| مشاهده متن کامل بحث + 135934 بازدید | 19066 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
نوش جان 👌👌

🌹

عضو گروه بنفش💪سرگروه @خزان_نارنجی🌹❤️ وزن اولیه(۸۶)🔓💪هدف دوم(۸۳)🔓💪هدف سوم(۷۹)💪🔓هدف چهارم(۷۷)🔓💪هدف پنجم(۷۴)💪🔒هدف ششم(۷۱)🔒💪هدف هفتم(۶۸)💪🔒هدف اخر(۶۵)🔒🤗🥹🥹🥹
سلام عزیزم بلا به دور باشه نوشجونت خیلی عالی 

ممنون دوست گلم

🌷

💗میشه اسم خوشگل موشگل برای دخترم پیشنهاد بدین؟🌸 😍🙏🏻  خودم نظرم رو آنیسا، آوینا، آنیا و کمی نیکا هست اما شوهرم میگه بارانا🤔 کدوم بهتره!؟ چقد تصمیم گرفتن سخته🥴
2740
سلام دخترا روز فستتون بخیر  حواستون به کالریاتون باشه  روز خوبی داشته باشید 😘😘😘

سلام عزیزم خوبی چرا کاربریت تغییر کرده  ،از اون روز که رفتی من دیگه نیومدم 😥 الآنم اتفاقی دیدم صدا زدی 😍 

من کلا بیخیال شدم ولی سعی میکنم دوباره از فردا یا شنبه شروع کنم 💪

سلام یسوال دمنوش برای من زده صفر کالری همه دمنوشا صفرن یا فرق دارن اخه میخواستم دم نوش وانیل بخورم شک کردم

عضو گروه بنفش💪سرگروه @خزان_نارنجی🌹❤️ وزن اولیه(۸۶)🔓💪هدف دوم(۸۳)🔓💪هدف سوم(۷۹)💪🔓هدف چهارم(۷۷)🔓💪هدف پنجم(۷۴)💪🔒هدف ششم(۷۱)🔒💪هدف هفتم(۶۸)💪🔒هدف اخر(۶۵)🔒🤗🥹🥹🥹
سلام یسوال دمنوش برای من زده صفر کالری همه دمنوشا صفرن یا فرق دارن اخه میخواستم دم نوش وانیل بخورم ش ...

سلام اکثرا صفره اگر شیرینش نکنی

چون گیاه دم میکنی و انگار آب مزه دار میخوری 

حالا دمنوش وانیل بیلمیرم والا

سلام اکثرا صفره اگر شیرینش نکنی چون گیاه دم میکنی و انگار آب مزه دار میخوری  حالا دمنوش وا ...

اهان ممنون🌹 نه شیرینش نمیکنم چون اون طوری کالریش بالا میشه

2706