2733
2734
عنوان

حاملگی

| مشاهده متن کامل بحث + 728 بازدید | 82 پست
منم ۳ ساعته فهمیدم باردارم .نمیدونم خوشحال باشم یا ناراحت

😍😍علایم داشتی؟

خوشگلم مامان منتظرته،زودتر بیاتو دلم😢خداروشکرتیرماه فهمیدم مامان شدم الان منتظرم برم صدای قلبتو بشنوم معجزه ی من😍قشنگترین صدای عمرم شنیدم،حالامنتظره اولین لگدهام😍اولین لگدهارو حس کردم،الان منتظره  دیدن روی ماهتونم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
هنوز قلبش تشکیل نشده بیشتر مواقع پشت سر هم بارداری هفته ششم بوجود میاد قلب جنین خواهرم بچه اولشو بدن ...

امروز سونو دادم دوباره نوبت هفته دیگه بهم داده حتما برای ضربانشه.. 

عزیزم تو تاپیکمم هست فامیلمدن تو داروسازی میگ جدیدا بخاطر پیر شدن جنعیت ایران کاندوم هارو سوراخ کررن ...

توروخدا جدی میگی منم رو قرص اورژانسی باردارشدم چند روز پیش اما سقط کردم الان قصد داشتم با کاندوم جلو گیری کنم اما انگاری باید یه فکر دیگه کنم ای خدا چقدر بد 

مادرم ضربان قلب من است.
حالا ک شده نگهش دار سقط نکن خدا قهرش میگیره اگه شرایطشو داری نگهش دار نمیتونین بگین سقط کن تا توی گن ...

سقط که همسرم اصلا نمیزاره به هیچ وجه .. شرایطش رو هم نداریم 😔

2738
سقط که همسرم اصلا نمیزاره به هیچ وجه .. شرایطش رو هم نداریم 😔

خدا کریمه خدا سدما رو به اندازه پوشاک میده شک نکن یه رحمته حتما با اومدنش برکتی به زندگیتون میبخشه شاید اگه سقط کنی خدا قهرش بگیره شرایط زندگیتو بد کنخ 

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏
بخدا شماها مادرید دوتا دارید سومیشم دارید بدنیا میارید من که تا ده روز از موعد ماهیانه ام میگذره دنب ...

چند تا بچه دارید؟ 

کو مادر .. من که اینقدر برای بچه هام کم میزارم.  .‌

آره سینه هام بیش از حد درد میکنن .هر لحظه منتظر پریودی ام ولی نمیاد .کمردرد و سردرد

اهان خب وقتی حامله ای چرا منتظر پری هستی؟بی بی زدی دیگه

خوشگلم مامان منتظرته،زودتر بیاتو دلم😢خداروشکرتیرماه فهمیدم مامان شدم الان منتظرم برم صدای قلبتو بشنوم معجزه ی من😍قشنگترین صدای عمرم شنیدم،حالامنتظره اولین لگدهام😍اولین لگدهارو حس کردم،الان منتظره  دیدن روی ماهتونم
چند تا بچه دارید؟  کو مادر .. من که اینقدر برای بچه هام کم میزارم.  .‌

من مادر نشدم جرات ندارم تازه هشت روزه سقطکردم نمیتونم بخدا مادرشدن سخته خیلی ام سخته 

مادرم ضربان قلب من است.
2706