2737
2734
عنوان

حاملگی

| مشاهده متن کامل بحث + 728 بازدید | 82 پست
من مادر نشدم جرات ندارم تازه هشت روزه سقطکردم نمیتونم بخدا مادرشدن سخته خیلی ام سخته 

والله مادر شدن خیلی خوبه اگه شرایطش رو داشته باشی .. خدای بزرگ به همه بده و این لذت رو نصیب همه بکنه.. ولی من موقعیت سومی رو نداشتم

ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

والله مادر شدن خیلی خوبه اگه شرایطش رو داشته باشی .. خدای بزرگ به همه بده و این لذت رو نصیب همه بکنه ...

موقعیتشو دارم چهارسال ازدواج کردیم شرایط مالیمونم خداروشکر خوبه اما جفتمون بچه نمیخواییم از اینکه میگن خدا خودش روزی میده و خودش کمک می‌کنه و خدا به مادرقدرت میده اصلا تو باور اعتقادم نیست متاسفانه ...بخودم سختی مادرشدنو نمیدم 

مادرم ضربان قلب من است.
تا حالا نمیدونستم .چند ساعت پیش بی بی زدم و فورا مثبت شد .من فکر میکردم اینا علائم پریودیه

مبارکه عزیزم بسلامتی  از اینکه مثبت شده عکس العملت چی بود ؟؟؟؟همسرت چطور بود رفتارش ؟؟؟؟

مادرم ضربان قلب من است.
2728
موقعیتشو دارم چهارسال ازدواج کردیم شرایط مالیمونم خداروشکر خوبه اما جفتمون بچه نمیخواییم از اینکه می ...

یعنی هیچ وقت کمبود بچه رو احساس نمیکنی به نظرت بعدا تو زندگی؟ 

یعنی هیچ وقت کمبود بچه رو احساس نمیکنی به نظرت بعدا تو زندگی؟ 

فعلا که احساس نکردم وقتی نسبت به بچه احساسی نداشته باشی. وجودشم احساس نمیکنی الان حس میکنم زندگی دونفری خیلی بهتر از سه نفرشدنه ناخواسته بارداری داشتم سه تا اما بدنیا نیاوردم 

مادرم ضربان قلب من است.
مبارکه عزیزم بسلامتی  از اینکه مثبت شده عکس العملت چی بود ؟؟؟؟همسرت چطور بود رفتارش ؟؟؟؟

خیلی شوکه شدم کل بدنم میلرزید .همسرم اولش گفت سقطش میکنم گفتم چجوری گفت با پا میزنم رو شکمت😂 حالا هم ساکت نشسته هیچی نمیگه 

2738
ایشالله شما هم خیلیییی زود صاحب ی جفت قلو شی ک ایقد اذیت تون کن دهنتون سرویس شه تو خونه، 😂🙏

مرسی عزیزم خیلی باحال بود🤣🤣🤣🤣

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد دوسالگی پرنسس مامان و بابا 🤩😍خدایا هزاران بار شکرت😍😘ممنونم که جواب دل شکستمو دادی🤩 خدایا هیچ زنی و تو حسرت مادر شدن نذار🙏 خدایا مطمئنم به دل ما هم نگاه میکنی و بعده چندسال و ۵ تا سقط بچمونو سالم میذاری تو بغلمون❤ دختر قشنگم منو بابایی بی صبرانه منتظر گرفتن دستای کوچولوتیم😍😘
تا حالا نمیدونستم .چند ساعت پیش بی بی زدم و فورا مثبت شد .من فکر میکردم اینا علائم پریودیه

اهان😍😍

خوشگلم مامان منتظرته،زودتر بیاتو دلم😢خداروشکرتیرماه فهمیدم مامان شدم الان منتظرم برم صدای قلبتو بشنوم معجزه ی من😍قشنگترین صدای عمرم شنیدم،حالامنتظره اولین لگدهام😍اولین لگدهارو حس کردم،الان منتظره  دیدن روی ماهتونم
فعلا که احساس نکردم وقتی نسبت به بچه احساسی نداشته باشی. وجودشم احساس نمیکنی الان حس میکنم زندگی دون ...

۳تا ناخاسته شدی؟؟ چطورمیشه؟ ماچرا میخایم خدا نمیده

بعد سقط کردی؟ کلا هیچوقت بچه نمیخای؟

خوشگلم مامان منتظرته،زودتر بیاتو دلم😢خداروشکرتیرماه فهمیدم مامان شدم الان منتظرم برم صدای قلبتو بشنوم معجزه ی من😍قشنگترین صدای عمرم شنیدم،حالامنتظره اولین لگدهام😍اولین لگدهارو حس کردم،الان منتظره  دیدن روی ماهتونم
۳تا ناخاسته شدی؟؟ چطورمیشه؟ ماچرا میخایم خدا نمیده بعد سقط کردی؟ کلا هیچوقت بچه نمیخای؟

سه تا سقط کردم یکی دوسال پیش یکی برج ده پارسال یکی ام هشت روز پیش ...

با قرص سایتوتک انداختم کلا هیچ بچه ای ندارم عزیزم 

مادرم ضربان قلب من است.
خیلی شوکه شدم کل بدنم میلرزید .همسرم اولش گفت سقطش میکنم گفتم چجوری گفت با پا میزنم رو شکمت😂 حالا ه ...

چقدر بد اگر دلتون راضی به بچه دار شدن نیست توروخدا بدنیا نیارید براتون سخت بشه زودتر یه فکر بکنید برای سقط تا شرایط مناسبی پیش اومد بچه دار شید

مادرم ضربان قلب من است.
2706