2737
2739
عنوان

حاملگی

| مشاهده متن کامل بحث + 728 بازدید | 82 پست
نه سقط نمیکنم .فعلا داره ناز میکنه😆 .بارداری اول هم همین رفتار رو داشت

بسلامتی عزیزم انشاالله پاقدمش براتون خیرو برکت بیاره خودتم دوستدار ی نگهش داری ؟؟؟

مادرم ضربان قلب من است.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سه تا سقط کردم یکی دوسال پیش یکی برج ده پارسال یکی ام هشت روز پیش ... با قرص سایتوتک انداختم کلا هی ...

عزیزم مواظب باش ۳تا ناخاسته خیلیه ها.چون سقط کردی بدنت مشکل پیدا میکنه و اینک خودتم کم خونی و غیره میگیری

خوشگلم مامان منتظرته،زودتر بیاتو دلم😢خداروشکرتیرماه فهمیدم مامان شدم الان منتظرم برم صدای قلبتو بشنوم معجزه ی من😍قشنگترین صدای عمرم شنیدم،حالامنتظره اولین لگدهام😍اولین لگدهارو حس کردم،الان منتظره  دیدن روی ماهتونم
2731
منو همسرم کلا قصد نداریم بچه دارشیم 

ماهم ی سال نخاستیم با جلوگیری طبیعی یک بارم اشتباه نکردیم.😑😑یکم تعجب کردم ۳تاناخاسته.چندسالتونه؟

خوشگلم مامان منتظرته،زودتر بیاتو دلم😢خداروشکرتیرماه فهمیدم مامان شدم الان منتظرم برم صدای قلبتو بشنوم معجزه ی من😍قشنگترین صدای عمرم شنیدم،حالامنتظره اولین لگدهام😍اولین لگدهارو حس کردم،الان منتظره  دیدن روی ماهتونم
2738