2733
2734
عنوان

حاملگی

728 بازدید | 82 پست

امروز فهمیدم حامله م 😭😭 

بخدا فقط یه دفعه اتفاق افتاد جلوگیری نداشتیم اونم کاملا اتفاقی .. دخترم  هنوز ۴ ماهشه.. پسر بزرگم ۴ سال و نیم .. واقعا سومی رو نمیخواستیم  .. تو شوکم .. دکترم فقط بهم میخندید .. دلم برای دخترم میسوزه

خدایا چی میشه ب منتظرام ی نگا بکنی😔😔😔

فقط 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد دوسالگی پرنسس مامان و بابا 🤩😍خدایا هزاران بار شکرت😍😘ممنونم که جواب دل شکستمو دادی🤩 خدایا هیچ زنی و تو حسرت مادر شدن نذار🙏 خدایا مطمئنم به دل ما هم نگاه میکنی و بعده چندسال و ۵ تا سقط بچمونو سالم میذاری تو بغلمون❤ دختر قشنگم منو بابایی بی صبرانه منتظر گرفتن دستای کوچولوتیم😍😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
خدایا چی میشه ب منتظرام ی نگا بکنی😔😔😔

خدا بزرگه عزیزم . یکی مثل ما واقعا شرایطش رو نداشتیم.. مطمئن باش هیچ کار خدا بی حکمت نیست .. من اینقدر تو شوکم نمیدونم چی بگم .. 

الان ی چی بگم میریزن رو سرم!

💗میشه اسم خوشگل موشگل برای دخترم پیشنهاد بدین؟🌸 😍🙏🏻  خودم نظرم رو آنیسا، آوینا، آنیا و کمی نیکا هست اما شوهرم میگه بارانا🤔 کدوم بهتره!؟ چقد تصمیم گرفتن سخته🥴
2740

وای خیلی زود بوده هنوز بدنت خودشو جمع نکرده که....

باید خیلی مواظب میبودی ,واین که خودتم میدونستی جلوگیری نداشتی باید قرصی چیزی میخوردی...الان دیگه گذشته از اینا,میخوای چیکار کنی نمیخوای?

هر آدمی [انسان] نیست.......                                                 دین من [انسانیت] من است..........
خدا بزرگه عزیزم . یکی مثل ما واقعا شرایطش رو نداشتیم.. مطمئن باش هیچ کار خدا بی حکمت نیست .. من اینق ...

عزیزم مبارکه بسلامتی اما هنوز زود نبود ؟؟؟؟ حالا چند ماهت هست ؟؟؟؟

مادرم ضربان قلب من است.
خدا بزرگه عزیزم . یکی مثل ما واقعا شرایطش رو نداشتیم.. مطمئن باش هیچ کار خدا بی حکمت نیست .. من اینق ...

انشالله بسلامتی

فقط 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد دوسالگی پرنسس مامان و بابا 🤩😍خدایا هزاران بار شکرت😍😘ممنونم که جواب دل شکستمو دادی🤩 خدایا هیچ زنی و تو حسرت مادر شدن نذار🙏 خدایا مطمئنم به دل ما هم نگاه میکنی و بعده چندسال و ۵ تا سقط بچمونو سالم میذاری تو بغلمون❤ دختر قشنگم منو بابایی بی صبرانه منتظر گرفتن دستای کوچولوتیم😍😘
چرا دستگاه نذاشتی چرا جلوگیری مطئن نکردی

والله کاندوم بود .. من دستگاه برای سیستم بدنم خوب نیست .‌ ۳ سال بعد پسرم با کاندوم بود .. این دفعه فقط یک بار شد .. ای خدا شکر نمیدونم چی بگم

2706