2733
2739
عنوان

کیا تابحال تو بورس سود کردن؟ بیاین ببینم چقد سود کردیم 🙏😁

| مشاهده متن کامل بحث + 128400 بازدید | 1628 پست

خانمهااا لطفا جو گیر نشید!

بورس واسه اون خوب بود که سال ۹۸ وارد شد تا همین حوالی!

الان شاخص رکورد رشدشو زده و همه‌پیش بینی رکودو ریزشش رو آخر تابستون و شایدم زودتر میکنن!

خواهشا همینجور الکی و بدون سواد وارد نشید که ممکنه پولتون رو در عرض دو هفته و خیلی راحت از دست بدین!

به شخصه میگم‌الان یه خرده دیر شده و شاخص دو ملیون بسیار بسیار ریسک هست ورود بهش

رفتم کارگزاری احراز هویت شدم کد بورسی هم برام اومده مونده نام کاربری و رمز عبور برام پیامک بشه ...

دوست عزیز میشه من و کامل راهنمایی کنی

من اول اول باید کجا برم چکار کنم؟؟؟؟

ممنون میشم هر کی میدونه دقیق بهم بگه

.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خب بیاید بگید چه سهامی خریدین اینجوری که هیچ فایده ای نداره پولاتونو به رخ میکشین😒😒😒😒 آی ام حسو ...

به نظر من که بورس خوب نیست خواهرانه بهت میگم به چیزی که دست دولته اعتماد نکن!!
بنظرم ارز دیجیتال خیییلی بهتره من خودم دارم ماهی 1/500 سود میگیرم بدون اینکه هیچ کاری انجام بدم خوبیش اینه که نه دانش میخواد نه ضرر داره!
یک سال بابتش تحقیق کردم همه چیشو سنجیدم تا پولمو گذاشتم ملا ادمی نیستم که الکی کاری انجام بدم

بزرگ ترین دشمن زنان، زنان احمق هستند.
نامردا ب مام یاد بدین،مردم از حسادت اخه

عزیزم بیا من یادت بدم 

من مادر بودن رو انتخاب کردم چون زیباترین و با ارزش ترین شغل دنیاست😍☺️... مادر بودن یعنی تو واسطه ی خلقت و پرورش والا ترین محصول عالم شدی 🥰یعنی انسان! ✨...!..بقای بشر و بالندگی و رشد استعداد های درونی انسانها و حفظ سلامت روحی جامعه به این شغل وابسته است..ارزشش رو بدونیم و هرگز تحقیرش نکنیم:)                ممنون میشم درخواست دوستی ندید🙏
2728
شما روش مستقیم زدی یا غیرمستقیم؟ اگه سهامتو آزاد کردی که فعلا نمیتونی بفروشیش و باید صبر کنی تا بیا ...

مستقیم زدم میگن 30 درصدش آزاد شده از کجا چک کنم که تو پرتفوی هست یا نه؟

خب بیاید بگید چه سهامی خریدین اینجوری که هیچ فایده ای نداره پولاتونو به رخ میکشین😒😒😒😒 آی ام حسو ...

من بگم؟😐

سه ماهه ختراک خریدم عین چی پشیمونم😑

اون روز خواستم بفروشم ولی سگ مخمو گاز گرفت لغو زدم گفتم بذار بازم بمونه شاید آدم شد😒

دو روز مثبت میشه یه روز منفی همه مثبتاشو میشوره میبره😤

❤إِنَّ اللَّهَ خَبِيرٌ بِمَا يَصْنَعُونَ❤ ❤البته خدا به هر چه کنید کاملا آگاه است.❤آخرش قشنگه.....😍✌مگه داریم خوشگل تر و باحال تر و تو دل برو تر و جیگر تر از من...؟🤔😄متاسفانه زیاد وقت نمیکنم آنلاین شم لطفا تگم نکنید وقتی تگم میکنید شرمنده میشم که نمیتونم پاسخی بدم  🌹 سپاسگذارم 🌹                                                                                   👈  تعطیل 👉
خانمهااا لطفا جو گیر نشید! بورس واسه اون خوب بود که سال ۹۸ وارد شد تا همین حوالی! الان شاخص رکورد ...

دقیقااااا کاملا با نظرت موافقم

بزرگ ترین دشمن زنان، زنان احمق هستند.
به نظر من که بورس خوب نیست خواهرانه بهت میگم به چیزی که دست دولته اعتماد نکن!! بنظرم ارز دیجیتال خیی ...

باید چیکار کنم؟

هر کس تمام حق الناس هایی که دیگران بر گردنش دارن ببخشه منو ریپلای کنه سه مرتبه توحید میخونم هدیه به امام زمان از طرف شما☘ با خدا معامله کنیم🌱
2738
من بگم؟😐 سه ماهه ختراک خریدم عین چی پشیمونم😑 اون روز خواستم بفروشم ولی سگ مخمو گاز گرفت لغو زدم ...

خخخخ

هر کس تمام حق الناس هایی که دیگران بر گردنش دارن ببخشه منو ریپلای کنه سه مرتبه توحید میخونم هدیه به امام زمان از طرف شما☘ با خدا معامله کنیم🌱
من ک سود آنچنانی نکردم بگم؟ 😂

اره بگو چی خریدی

چطور نذارم😆 حوصله ندارم اون 40 صفحه ای که نخوندم رو بخونم... میشه خلاصه بگی چیشد؟ 

منم نخوندم😅

خودمم تاپیکو دیدم پریدم اومدم صفحه ۴۹😁

❤إِنَّ اللَّهَ خَبِيرٌ بِمَا يَصْنَعُونَ❤ ❤البته خدا به هر چه کنید کاملا آگاه است.❤آخرش قشنگه.....😍✌مگه داریم خوشگل تر و باحال تر و تو دل برو تر و جیگر تر از من...؟🤔😄متاسفانه زیاد وقت نمیکنم آنلاین شم لطفا تگم نکنید وقتی تگم میکنید شرمنده میشم که نمیتونم پاسخی بدم  🌹 سپاسگذارم 🌹                                                                                   👈  تعطیل 👉
راجب حلال و حرومیش میدونین؟ پرسیدین؟

عزیزم بهت توصیه می کنم سخنرانی آقای حسن عباسی راجع به بورس رو ببینی. هر چند اینجا بهم توپیدن ولی واقعا خواهرانه بهت توصیه می کنم ببینی

سومین کاربریمه
مستقیم زدم میگن 30 درصدش آزاد شده از کجا چک کنم که تو پرتفوی هست یا نه؟

اونایی که روش غیرمستقیم زدن میتونن ۳۰%بفروشن 

اونایی مستقیم زدن باید صبر کنن تا بیاد تو پرتفوی فعلا نیومده و نمیدونم کی میاد

2706