2737
2734
عنوان

کیا تابحال تو بورس سود کردن؟ بیاین ببینم چقد سود کردیم 🙏😁

| مشاهده متن کامل بحث + 128400 بازدید | 1628 پست
این چه حرفیه؟!!!! سهام شرکتهای بزرگ خریدشون خوبه ولی نه تو هر قیمتی بورس تخصص خودشه میخواد بدون ت ...

ثنظام هم سهم بزرگی هست.. ولی برو ببین..

بله واقعا بورس تخصص خودشو میخواد که کی ورود کنی کی خروج. نه اینطوری هیجانی آدم بره تو هر سهمی و ندونه کی باید دربیاد

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

عزیزم منم مثل شمام احراز هویت شدم و کد بورس هم برام اومده.الان باید صبر کنم نام کاربری و رمز عبور بر ...

باید با  کد ملی و همون رمز عبوری که موقع ثبت نام دادی وارد شی دیگه

نی نی یار عزیز صفحه اصلی سایت کم با تبلیغات پر شده بود دیگه به اعلاناتمونم کامنت تبلیغاتی ارسال میشه؟! 🙏🙏🙏🙏خدایا مارا آن ده که آن به 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 السَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللَّهِ وَ عَلَی الاَْرْواحِ الَّتی حَلَّتْ بِفِناَّئِکَ عَلَیْکَ مِنّی سَلامُ اللَّهِ [اَبَداً] ما بَقیتُ وَ بَقِیَ اللَّیْلُ وَ النَّهارُ وَ لاجَعَلَهُ اللَّهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّی لِزِیارَتِکُمْ اَلسَّلامُ عَلَی الْحُسَیْنِ وَ عَلی عَلِیِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَصْحابِ الْحُسَیْنِ
2728
خبر نداری ارزش پول داره با نقدینگی تو بورس میفته؟وقتی من ده میلیون میبرم تو بورس با ۳۰ میلیون مثلا م ...

عزیز دلم یادت نره که توی یک کالا یا خدمت یا ...سرمایه گذاشتی الکی بالا نمیره که ، پس وقت ضررش چی ،اونجا نمیگی نقدینگی داره کم میشه

این الکی گله و شکایت هارو ول کن

اگه پول داری حتی صد تا تک نومن حتما سرمایه گذاری کن وگرنه فردا صد تونت با نداشتن هیچ پولی برابر میشه

الکی با غصه الکی خوردن برای یه اقتصاد ورشکسته وقت خودت هدر نده

ای خوش از تن کوچ کردن خانه در جان داشتن💞                                                روی مانند پرررررررررری از خلق پنهان داشتن💞
2738
 رفتم کارگزاری احراز هویت شدم کد بورسی هم برام اومده مونده نام کاربری و رمز عبور برام پیامک بشه ...

اره چند روز مینویسه مبهمان بعد فعال میشه 

ولی شما با همون رمز ورودی که خودت موقع ثبت نام دادی بایذ وارد شی 

نی نی یار عزیز صفحه اصلی سایت کم با تبلیغات پر شده بود دیگه به اعلاناتمونم کامنت تبلیغاتی ارسال میشه؟! 🙏🙏🙏🙏خدایا مارا آن ده که آن به 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 🙏 السَّلامُ عَلَیْکَ یا اَباعَبْدِاللَّهِ وَ عَلَی الاَْرْواحِ الَّتی حَلَّتْ بِفِناَّئِکَ عَلَیْکَ مِنّی سَلامُ اللَّهِ [اَبَداً] ما بَقیتُ وَ بَقِیَ اللَّیْلُ وَ النَّهارُ وَ لاجَعَلَهُ اللَّهُ آخِرَ الْعَهْدِ مِنّی لِزِیارَتِکُمْ اَلسَّلامُ عَلَی الْحُسَیْنِ وَ عَلی عَلِیِّ بْنِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَوْلادِ الْحُسَیْنِ وَ عَلی اَصْحابِ الْحُسَیْنِ