2733
2734
عنوان

کیا تابحال تو بورس سود کردن؟ بیاین ببینم چقد سود کردیم 🙏😁

| مشاهده متن کامل بحث + 128400 بازدید | 1628 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

راضی هستی؟ ان شالله پیشرفتی چیزی داشتی؟ 

آره.کمتر کسی بوده تو این شرایط بورس ناراضی بوده باشه.

ولی الان دیگه باید با احتیاط عمل کرد.شاخص رشد زیادی داشته.ممکنه هر لحظه اصلاح کنه.

هر چند اینقدر پول زیادی وارد بازار شده که فعلا اجازه اصلاح نداده

دلم کمی خدامیخواهد...کمی سکوت... دلم دل بریدنمیخواهد...کمی آغوش آسمانی...کمی دور شدن از این جسم آدمی...کمی دور شدن                           
سلام گلم بلد نیستم اصلا😐 بیا تایپک آخرمممم

منم بخدا تا دوسه هفته قبل بلد نبودم. 

اما زود یاد گرفتم 

من مادر بودن رو انتخاب کردم چون زیباترین و با ارزش ترین شغل دنیاست😍☺️... مادر بودن یعنی تو واسطه ی خلقت و پرورش والا ترین محصول عالم شدی 🥰یعنی انسان! ✨...!..بقای بشر و بالندگی و رشد استعداد های درونی انسانها و حفظ سلامت روحی جامعه به این شغل وابسته است..ارزشش رو بدونیم و هرگز تحقیرش نکنیم:)                ممنون میشم درخواست دوستی ندید🙏
2731
😯😯😯😯😯 میگم بورس ضررم داره یا فقط روش میاد؟ سهام چیو گرفتی شما؟

معلومه ک ضررم داره. باید پای ضررشم وایستی

من مادر بودن رو انتخاب کردم چون زیباترین و با ارزش ترین شغل دنیاست😍☺️... مادر بودن یعنی تو واسطه ی خلقت و پرورش والا ترین محصول عالم شدی 🥰یعنی انسان! ✨...!..بقای بشر و بالندگی و رشد استعداد های درونی انسانها و حفظ سلامت روحی جامعه به این شغل وابسته است..ارزشش رو بدونیم و هرگز تحقیرش نکنیم:)                ممنون میشم درخواست دوستی ندید🙏
2740
۱۰۰فروردین گذاشتم الان ۸۰ تومن اومده روش

۸۰ درصد سود عالیه.

من از آبان نزدیک به ۵۰۰ درصد شده سودم

دلم کمی خدامیخواهد...کمی سکوت... دلم دل بریدنمیخواهد...کمی آغوش آسمانی...کمی دور شدن از این جسم آدمی...کمی دور شدن                           
😯😯😯😯😯 میگم بورس ضررم داره یا فقط روش میاد؟ سهام چیو گرفتی شما؟

ببین من ۱۰۰ گذاشتم تو ده روز ده میلیونش پرید ولی بعدش دوباره سود کرد ضررشم جبران کرد 

سهم زیاد دارم یکی دو تا نیست فلزات سیمانی دارویی و...

سالها بگذشته از میلاد من🍁    کو یکی مردانه باشد یاد من.    🍁  من و تنهایی و یک شمع روشن.🍁  خدایا نکند باد بیاید😢
۸۰ درصد سود عالیه. من از آبان نزدیک به ۵۰۰ درصد شده سودم

وای خوشبحالت

الان موقع خرید سهام هست یا ن؟

نمیتونم با قطعیت بگم.

فعلا که همین جور دارن وارد میشن.

نمیدونم اینراصلاح چه زمانی اتفاق میافته.

کلا نظرم اینه این روزا ریسکش خیلی بالا رفته

البته نظر شخصیه

2706